EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomachic i mrshave nogice :)  (Read 13378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wojkann

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Stomachic i mrshave nogice :)
« on: July 06, 2007, 02:10:21 PM »
Pozdrav ekipi sa ovog foruma, stvarno ste doooooooooooooobriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :clap:
Citam vas forum i ne znam sta bi meni pomoglo ili ne mogu da se snadjem.
Naime, moj problem je taj da imam naslage oko stomaka, tri sloja, dok su mi butine i listovi mrsavi, nemam ni ramena ni ruke. :dunno:Stvarno smesna slika :help: Imam 73 kg na 187 cm visine.
Pretpostavljam da je uzrok svega ovog malo genetika ( posto cale ima gradju kao ja ) i to sto se ne krecem mnogo - studiram i stalno sma na faxu. Isao sam na trcanje, smrsam svugde, al stomak ostane.Radim i trbusanjake kad ustanem, al nema efekta.Izbacio sam svinjetinu i ostale stavri sto goje, slatko skoro da i ne jedem.
eto, ako ima neko neki savet nek mi pise.Hvala unapred jer znam da set divni ljudi da cete mi dati neki savet.
Pozdrav!  ;)

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #1 on: July 06, 2007, 02:18:30 PM »
Welcome  :)
I naravno da ce mo se potruditi da ispravis to tvoje stanje...mada na nama je da te usmerimo a na tebi da to sprovedes u delo!
Genetika ima veze to si u pravu, ali kao sto smo vec X puta rekli..stomak ne mozes da skines ako ne organizujes ishranu kako treba!
Napisi nam kad ustajes..kakav ti je dan..i kompletnan dnevni jelovnik, pa idemo dalje kad to vidimo!  ;) :)

Offline wojkann

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #2 on: July 06, 2007, 05:00:58 PM »
Ne ustajem toliko rano, od 10 h pa na dalje, nije ustaljeno :bored:Radni dan mi je takav da cim jedem sednem za racunar, ucim  ili odem na fax.U slobodno vreme  odem na tenis ili trcanje i plivanje.Nista preterano ni redovno.Volim sportove koji nisu u zatvorenom prostoru.
Hranim se maminom kuhinjom i u to ulaze supice, corbice, sve prirodno posto imamo svoju bastu.Jedem puno povrca i voca, izbegavam beli hleb i svinjetinu.Od mesa najvise jedem curetinu i piletinu.Mada desi se da nekad ne jedem redovno, znaci neke obroke preskocm ili se hranim 2 puta dnevno.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #3 on: July 06, 2007, 06:15:30 PM »
Jeste da nisam neki iskusni ili tako nesto ali sto ti ja mogu reci je da ne smes da preskaces obroke! Od 5-6 koliko bi trebao,ti nekad imas 2  :nonono: Znaci,to moras srediti,a ako nemas vremena jesti ( spremati) hranu nosis na fax....uvek ces naci 5-10 min fore da pojedes sendwitch ili sta vec....malo muke,a mnogo koristi..... :yes:

A za ostalo se cekaju oni iskusniji i uvezbaniji........ :blush: :clap:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #4 on: July 06, 2007, 08:43:06 PM »
Lepo veli Tanor!  :lol:
Pitanja:
-sta uglavnom jedes za dorucak
-kad rucas
-sta jedes na faxu
-kad i sta veceras

???

-da li pijes neke vitamine
-kako ti mama sprema hranu, da li przi?
-koliko voca jedes
-sta kombinujes sa mesom za rucak...

aj sad..pisi..  ;)

Offline wojkann

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #5 on: July 07, 2007, 01:49:36 AM »
*za dorucak obicno nesto iz pekare, neki kroasan ili burek i jogurt
*rucam obicno oko 14, 15 i 16 h
*na faxu opet nesto na brzaka, pekara i sl.
*veceram oko 20, 21 h obicno sta osatane od rucka, sendvich, pizzu i sl.
*pijem vitamine, ali ove jeftinije varijante (biofarove obicno)
*keva nekad przi na suncokretovom ulju, a u salate stavlja maslinovo, peche, kuva, sve redom...
sa mesom obicno kombinujem krompir, grasak, boraniju, pilece supe (domace), salate, kupus, sezonske, kisele...
Mislim da me najvise goje ove testenine.Brz zivot, treba se uklopiti u sve.

Offline wojkann

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #6 on: July 07, 2007, 01:55:34 AM »
sad sam na raspustu jedno vreme i ima dosta vremena, recite mi kako da se organizujem.
zaboravih da napisem gore, jedem i volim voce, sad preko leta jedem dosta lubenice i dinnje.

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #7 on: July 07, 2007, 03:36:03 AM »
Odlican info..ajmo sad sa izmenama  :lol:  :)

Raspust ce ti pomoci da "presaltas" malo ishranu i da se prilagodis!
Za pocetak izbaci pekaru i ta silna testa..bureke, pizze i sl jer su te one delimicno dovele do tog problema koji imas! + neredovna ishrana!

Namirnice koje trebaju da ti budu deo svakodnevne ishrane su od mesa: teletina, junetina,konjsko, piletina, curetina i riba, zatim skrobasti ugljeni hidrati: kukuruz, grasak,krompir,pirinac...i ostalo mahunasto povrce, a od vlaknastih koje treba da jedes sto vise: zelena salata, prokelj, brokoli, sargarepa, tikvice, krastavac, paradajiz...

Za dorucak recimo mozes da jedes ovsene pahiljice sa jogurtom..nista lakse za pripremu a odlicni uh za pocetak dana! To si rekao oko 10 h!
Broj obroka treba da dovedes na 5-6 dnevno!
Gledaj da do nekih 17h kombinujes meso+skobaste uh, a posle 17h, takodje meso..tuna,,oslic + sto vise vlaknastih.
Ako si na faxu mozes da napravis neki sendvic sa tunom i zelenom salatom, ili piletinom..to je vec stvar maste ! :)
Mozes da jedes jaja - belanca kao izvor proteina!

Od vitamina kupi obican c vit njega pij svakodnevno a ok je i taj vitaminski komleks koji ti uzimas!

Izbegavaj przenu hranu, meso ili peci na teflonu ili u rerni ili kuvaj! Tako ne unosis mnogo masnoca! Piletinu obavezno bez kozice!

Sto se tice voca..dinje i lubenice su super za ciscenje organizma..pogotovo lubenica..
Ostalo voce gledaj da jedes do 17h i ne preteruj sa njim, jer jedna vocka ti je sasvim ok !

Da li bi mogao ovakvu ishranu da ispratis?


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #8 on: July 07, 2007, 11:43:03 AM »
hehe buraz dobro tebi mozak funkcionise na ovoj hrani, nemas elementarne stvari da bi organisam funkcionisao, i ako nastavis tako ne pise ti se dobro ali u bukvalnom smislu.reaguj na vreme i koriguj ishranu..stomak je manje vise bitan u celoj prici.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline wojkann

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Male
Odg: Stomachic i mrshave nogice :)
« Reply #9 on: July 07, 2007, 01:43:53 PM »
Naravno da bi mogao da ispratim ovakav nacin ishrane.
Ako treba jos nesto, samo recite....