EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU  (Read 24789 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #10 on: June 09, 2007, 09:31:02 PM »
U koj obrok da ubacim belanjce????


Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #11 on: June 09, 2007, 09:34:28 PM »
Evo sada sam izmjenio malo prehranu da vas ne zbunjuje....ovako sam mislio i prvi put napisat...

Pogledaj sada!!
E sad je bolje ;)
U koj obrok da ubacim belanjce????
Belanca mozes da ubacis u svaki obrok ili u neki obrok u kom nemas dovoljan nivo proteina...Evo ti priemer kako ja jedem(ukupno[gledam da bude 20,mada nekad bude i 15]ali evo plana za 20:ujutru 5belanaca+2cela,posle treninga uz obrok-7 belanaca i vecera+6belanaca),to je kako ja jedem...Ti vidi iskombinuj kako tebi i tvom organizmu najvise odgovara
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #12 on: June 09, 2007, 09:36:41 PM »
Se isplati unosit vise od 30gr proteina po obroku?? Citao sam da organizam uspije iskoristit samo 30gr proteina  po obroku


Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #13 on: June 09, 2007, 09:40:14 PM »
Bila je i ta prica...Po mom misljenju ja mislim da je to cista glupost... >:( :twisted:..Postavi jedno logicno pitanje:Arnold i svi danasnji bilderi,zar mislis da im je stvarno dovoljan unos proteina od 30g po obroku??? :director:Ta teorija je glupa :wallbash1:...Ja mislim da mozes slobodno da jedes i da ne brines sto se toga tice...Sacekaj da ti Lazic potvrdi...Mada recimo da sam nekih 99% siguran da je ta prica cista GLUPOST :hitself:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #14 on: June 09, 2007, 09:42:57 PM »
Oni uzimaju AAS, pa im organizam moze puno vise proteina iskoristit...


Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #15 on: June 09, 2007, 09:46:48 PM »
Oni uzimaju AAS, pa im organizam moze puno vise proteina iskoristit...
Znam da uzimaju aas,ima i tu istine...Pametno pitanje...Pogledaj to ovako(pokusacu da objasnim na Lazicevom primeru,valjda me nece banovati zbog kradje bez prava producenata :p):ovako imas 3 gradjevinara i sva troijca grade kucu iste velicine.Prvi radi 24h dnevno i stavlja oko 500 cigli dnevno(taj je na aas-u),drugi radi upola manje i stavlja 275cigli dnevno,a treci zabusava i stavlja po 90 cigli dnevno...Sta mislis kojim ce redosledom da se zavrse kuce??? :idea02:P.S.Zamisli da su cigle proteini
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #16 on: June 09, 2007, 10:34:55 PM »
Pa znam ja sve to!!

Samo neznam ako je pametno nama naturalcima jest 50gr proteina po obroku.

Nek odgovori Lazic...


Offline BEGINER

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • exyu neznalica(ima dovoljno strucnjaka ovde:lol:)
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #17 on: June 09, 2007, 10:43:43 PM »
Ja mislim da jeste :redcard:...Ali sacekajmo Lakijev odgovor :help:
VRH(mackolina pise Tedu):"Ma ti si genije,nema sta...   
izvini,ali na ovom forumu vise lupetas ti,nego ja...
i mani se vise mene i Misela...ne razumem sto ti toliko smetam...kao prvo,ne pominjem te nigde,pa isto i od tebe ocekujem...i to sto si stariji,ne znaci da si pametniji...imaj to u vidu"
@Sale:Sta reci,omatorio si,vreme je da pustis nove generacije da sire znanje:D:D:D

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #18 on: June 10, 2007, 06:03:56 PM »
pa kako bi da jedes 500g proteina na dan jel bi delio u 17 obroka?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: MOJ PLAN ISHRANE ZA MASU
« Reply #19 on: June 10, 2007, 06:49:45 PM »
Kad sam bio reko liku u teretani da jedem 500 grama posnog za 1 obrok, rekao mi je da bacam pare, jer da treba 30 grama po obroku...

Znam da Pedja i ekipa jedu puno vise, jer inace nebi mogli unijet 500 i vise grama...