EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 8kg za 4 nedelje  (Read 18294 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #20 on: February 17, 2010, 05:07:01 PM »
 Milose ja imam 90kg...pa me interesuje u kojoj bi meri trebao da smanjim one obroke? i zanima me da li to znaci da cu ja posle nekoliko dana ako normalizujem ishranu opet vratiti kilograme?..i da li to mzoe da ima neko negativno dejstvo unutar samog organizma? unapred hvala

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #21 on: February 17, 2010, 06:57:54 PM »
izadje ti salo kroz znoj ili sta?  :)
pa SAGORI GA ...  daj bre ocesh nauchiti vishe  :lol:

Ne znam jel se to malo posprdavate samnom il` ozb. mislite,al nmvz,pogresio sam sto sam pokusao da pomognem ocigledno.
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #22 on: February 17, 2010, 07:11:31 PM »
ne nego pomazes na pogresan nacin
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #23 on: February 17, 2010, 07:35:51 PM »
  Dobro decko je mislio da se znojis pojasom..i upravu je ali kad se posle nalijes vodom sve je isto.
 Moze pomoc oko ovoga sto mi je napisano tj oko linka..koliko bih ja sa 90kg trebao da unosim hrane? i da li se to vraca odmah?

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #24 on: February 17, 2010, 08:38:34 PM »
ono ti je zadnja nedelja... i tu ti je fazon izbacivanje vode iz tela.Naravno da treba da korigujes  ishranu za svoju tezinu...
Ali prvo sredi ishranu i kardio u ove tri nedelje,da vidimo dokle mozes da se spustis....
Da sam na tvom mestu ja ne bih isao po svaku cenu da se spustim ispod 82 kg.izgubices sigurno dosta misica...
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #25 on: February 17, 2010, 09:06:02 PM »
Pa znas kako to bokseri rade, sauna dan pred mec, redukuj tecnost vece pre toga i za dan merenja, nakon merenja vrati to brzo i ubaci elektrolite i brze šećere nakon merenja.
A ostalih nekoliko KG izbaci UH skrobne koliko god mozes, ubaci PUNO proteina i povrca, povecaj kardio...
Ako ti nakon svega ovoga ne ide raspitaj se malo bolje za neki diuretik (mada ovo zna da bude opasno ako neznas), mozes nedaj Boze da pandrknes, zato se pazi svakakvih "strucnjaka".
Ovde imas iskusnih ljudi na PM im se obrati ali mislim da sa onim gore navedenim mozes skinuti/ispisati tih 8kg za 20tak dana.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #26 on: February 17, 2010, 09:25:40 PM »
ne nego pomazes na pogresan nacin

Ali se moze reci to na fin nacin,u tome je stvar,ne smeta mi da me neko ispravi,naprotiv. al nema veze necu da dizem frku,u redu je sve  :)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #27 on: February 17, 2010, 09:30:52 PM »
sale se ljudi,ne misle lose
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #28 on: February 17, 2010, 09:40:37 PM »
Ma sve je u redu  :yes:
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Odg: 8kg za 4 nedelje
« Reply #29 on: February 17, 2010, 10:40:13 PM »
 Milos_Miletic

koliko sam te razumeo treba da uzmem neki kvalitetan rezim ishrane i da ga forsiram 3 nedelje...a zatim u 4 nedelji da uradim ovo sto si mi okacio kao link..? ok potrudicu se pa cemo videti rezultate unapre hvala nadam se u prve tri nedelje oko pet kilograma pa ako uspem u poslednjoj jos cetiri bice super !