EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kako finishirati izgled  (Read 30433 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #20 on: June 20, 2009, 05:58:47 PM »
Quote
@Pedja, pa ne znam, ja sam se drzala one formule iz uputstva za skidanje kg, na osnocvu trenutne tezine sam to izracunala, visoka sam 160 cm, teska 53 kg. Tamo pise za zene da je dnevna kolicina proteina 1,5g po kilogramu, znaci za mene 53 puta 1,5 je 80 gr.

to je opsti parametar,koji bdw ocigledno da tebi en odgovra...zar ne?..mislim..nije mi jasno..to bi bilo isto kao da bi ja lupao glavom od zid doj ne polupam lobanju da bih dokazao nekome da to ne valja...mislim...vidis na sebi
jer da odgovra onda ne bi bila u mestu i ne bi sama sebi stvrala zdravstveni roblem bez razloga....
ali koliko vidim..ti si odlucila kako jesi..i to je to...
neka ti je sa srecom..

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #21 on: June 20, 2009, 06:28:20 PM »
Sladjem se Pedja, nesto mi ne odgovara sigurno. Mislila sam da je ok da krenem od tog opsteg uputstva, pa ako ne ide, onda da pitam za savete, kako sam i uradila.

Mogu povecati kolicinu proteina, nije mi problem, cak naprotiv, odavno sam izbacila kroasane, testa, sokove itd, i vise volim pojesti na poslu i za veceru tunjevinu, oslic, sir, jaja...tako i radim otkada sam saznala za ovaj forum, a ima tome vec vise od godinu dana. I super je sve bilo, gladna nisam bila nikada, jela sam 5,6 puta dnevno, dozvoljavala sam sebi i junk izlete jednom nedeljno, i sve je bilo ok, gojila se nisam, energije na pretek, sve ok.

E sada, kako je stiglo leto, pozelela sam da skinem jos tih par kg viska i finisiram izgled, pocela da vezbam redovno, i eto, nadam se da ce ipak krenuti, uz tvoje i Laziceve savete, i svih ostalih naravno koji zele.

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #22 on: June 20, 2009, 06:30:53 PM »
Evo ti saveta, uplati neko najjeftinije letovanje, koje mozes da nadjes, tamko se cimaj od jutra do mraka, setnje, plivanje i videces da ces tih 3 kg skinuti ko keks, naravno, tamo jedes sve po pravilu kako treba, da napravis malo shok za organizam.

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #23 on: June 20, 2009, 06:39:46 PM »
@Bare, to je to, da znas, ali ovog leta samo Dunav, nazalost  :dunno:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #24 on: June 20, 2009, 07:03:50 PM »
Quote
super je sve bilo, gladna nisam bila nikada, jela sam 5,6 puta dnevno, dozvoljavala sam sebi i junk izlete jednom nedeljno, i sve je bilo ok, gojila se nisam, energije na pretek, sve ok.

zasto da menjas tim koji pobedjuje??
neka ti laki narpvi slicno sa mozda malim izmenama i to je to..
nadam se da nije kasno tj da nisi dugo na ovome sto si krenula da radis....
jer kod takvih rpoblema je VECI PROBLEM vratiti metabizliam da sljaka kako treba nego neki kilogram viska koji ce se naci tu....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #25 on: June 20, 2009, 09:27:51 PM »
zato ces pisati svoje jelovnike, pa cu te korigovati.
u teoriji tebi je dosta 80 gr proteina ali posto ces sada raditi i sa tegovima i to malo bolji program, moraces da ides do 100 gr..
stim da se vise ne gledas na vagu, vec samo salo..
pokusacemo da povecamo misicnu masu, koja ce biti sposobna da trosi visak kalorija i naravno misic je taj koji moze da se oblikuje i daje potpuno drugaciji izgled zenskom telu..ovde mislim na misice koje pokrecu skelet a ne bilderske..jer da bi se nabildovala je potrebno mnogo vise od 100 gr proteina dnevno..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #26 on: June 20, 2009, 09:44:06 PM »
Ok, idem na 100gr onda plus tegovi plus hiit, i nakon nekog vremena mora biti promena, majku mu!
Za danas sam ispisala na prethodnoj strani jelovnik, sutra planiram 0uh - ujutro cu ispisati sta planiram za taj dan od klope.

Hvala jos jednom svima koji ucestvuju sa mnom u ovoj temi i odvajaju deo svog vremena  :blowkiss:

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #27 on: June 21, 2009, 03:29:58 PM »
Danas, nakon jutarnjeg hiita od 19 min, sledeci jelovnik:

           1.obrok: kajgana od 2 belanca + jedno celo jaje + malo stisnjene sunke
           2.obrok: pohovano pilece belo + przene tikvice + zelena salata
           3.obrok: bice neka salata
           4.obrok: bice pilece belo od rucka
           5.obrok: bice belanca

To pohovano/przeno bode oci.......potrudicu se da izbegavam tako pripremljenu hranu.
Inace, kada sam na 0uh ne osecam nikakav pad energije, funkcionisem normalno. Mozda sam se ja navikla na varijacije, jer sam prethodnih godinu dana i vise imala nedeljno u proseku 2 dana sa 0uh, dok sam ostalim danima jela i uh, osim izleta ( uglavnom cokoladnih - 150,200 gr cokolade) jednom nedeljno otprilike.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #28 on: June 21, 2009, 03:32:07 PM »
jel ti je danas 0UH? :s
pa nikako pohovano ni pod kojim uslovima lol
ako planiras da smrsas
to toliko ulja upije  :bored:
a i za dorucak uz ona jaja bolje da si neku salaticu nego stisnjenu sunku


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline ninana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: kako finishirati izgled
« Reply #29 on: June 21, 2009, 03:37:11 PM »
Jeste, danas i sutra planiram da sam na 0.
Znam da ne valja pohovano jer je puno ulja, tako je ispalo danas, mama pravila rucak, zato je meni stomak tako fino pun, haha.
Povescu racuna o pripremi hrane obavezno!
Ima li bar malo manje stete ako skinem taj gornji pohovani sloj sa mesa?