EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako da smrsam ako redovno treniram  (Read 2408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bcscofi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 170
  • Gender: Male
Kako da smrsam ako redovno treniram
« on: December 28, 2008, 09:26:53 PM »
   Svi koji imamo problema sa viskom kilograma se pitamo kako da ove praznike prebrodimo a da nam za uspomenu ne ostane jos koji kilogram dobijen jedenjem ne zdrave hrane... :dunno:
  na forumu sam procitao sve sto se tice zdrave ishrane i gubitka suvisnih kilograma mada bi zeleo da mi ako neko zna da dodatno objasnjenje.... :blush:
 bavim se sporom i imam redovne treninge 7 puta nedeljno i vikendom utakmicu...od ne davno sam krenuo u teretanu gde takodje treniram 5-6 x nedeljno sto znaci da imam mnostvo obaveza i da se mnogo tosim...ali i pored toga ja imam 5 kg viska koje bi zeleo da skinem u sto brzem vremenskom roku....posto sam ranije drzao dijetu sabiranje kalorija i posto se za mene pokazala kao vrlo dobra smrsao sam 13 kg za mesec dana...mozda malo vise....ali sam na forumu cuo da to i nije najbolje za mene nego da treba da unosim i odredjene ugljene hidrate proteine belancevine itd...pa me zanima ako neko moze da mi kaze sta treba da jedem...tacno....dorucak rucak vecera koliko gr cega i tako tacno u detalje...