EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 3 kura - mišljenje  (Read 8438 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
3 kura - mišljenje
« on: October 17, 2010, 02:20:56 PM »
Pozdrav,

mislim napraviti sljedeću kuru, 3 po redu pa me zanima mišljenje, moj info: 188cm, 103kg, bf 14-15%,

Tjedan 1-10:
100mg test propionat - svaki drugi dan
100mg trenbolon acetat - svaki drugi dan
clenbuteron 80mcg svaki dan (2 tjedna on, 2 0ff)

PCT - Nolvadex

zadnja kura mi je bila prije 3 mjeseca:

1-12 tjedna:
750mg sustanona

1-10 tjedan:
500mg dece

1-4 tjedna:
50mg dianabola dnevno

PCT - Nolvadex

tako da sam zadovoljan masom samo mi treba još snage (hoću preći 300kg u mrtvom dizanju - sada sam na 270kg :-) ) i čvrstoće mišića pa mislim da je ovo ok kura za to, što mislite i biste li još što dodali npr Winstrol ili T3.


Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #1 on: October 17, 2010, 04:08:15 PM »
au brate,druga kura 750mg sust 500 deka 50dbol?? ti ga bas podebljao odmah na pocetku

a sad ti ispada 350 propi  350 tren week,znaci treca kura ti je fakticki slabija od druge sto se tice gramaze vise neg duplo...

al ok vidim zelis snagu jel? pa mislim da ti je ovo slabo za snagu PO MENI,sacekaj da vidimo sta ce reci neko ko ima iskustva oko kura za snagu.

al skroz si mi nejasan,ubacujes klen i jos hoces t3 i wins??Mislim jel cilj dijeta ili zelis dalje na snagu??
Why so serious?

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #2 on: October 17, 2010, 06:38:14 PM »
au brate,druga kura 750mg sust 500 deka 50dbol?? ti ga bas podebljao odmah na pocetku

a sad ti ispada 350 propi  350 tren week,znaci treca kura ti je fakticki slabija od druge sto se tice gramaze vise neg duplo...

al ok vidim zelis snagu jel? pa mislim da ti je ovo slabo za snagu PO MENI,sacekaj da vidimo sta ce reci neko ko ima iskustva oko kura za snagu.

al skroz si mi nejasan,ubacujes klen i jos hoces t3 i wins??Mislim jel cilj dijeta ili zelis dalje na snagu??

Pročitao da trenbolon smanjuje razinu tirodnog hormona (sto znaci da automatski dolazi do povecanja prolaktina) i da se preporuča uzimanje T3-a (12.5-25mcg dnevno) uz trenabol. A mislim da su ovdje često napisali da se sa winstolom ne radi definicija pa zato možda i on. Htio bih nastaviti normalnu prehranu a ne raditi dijetu sa samanjenim unosom. A što se tiče clena za njega sam pročitao na dosta foruma da se preporuča na kurama za snagu.


Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #3 on: October 17, 2010, 09:08:37 PM »
To smanjenje tiroidnog hormona neces ti osetiti u nekoj velikoj meri,stvarno previse panicite,ne seces se za takmicenje da se brines zbog svakog procenta tiroidnih hormona.Mada tvoj izbor,ja licno gledam da kolicine i broj medikamenata smanjim na najmanju mogucu meru jer bespotrebno uzimanje bilo t3 bilo aspirina ne moze izaci na dobro.

Ne radi se sa winsom definicija,on moze da se koristi tokom faze definicje...ne radi se nista sa steroidima,sve se radi aminokiselinama kojima steroidi omogucavaju da se iskoriste u vecem broju....cela prica oko winsa je da ljudi misle da on sam sece a ne mare na dijetu...ali se opet najcesce koristi u cut ciklusima bez obzira jer ima neke druge efekte koji tebi nisu bitni za snagu.

80mcg klena stvarno nemam pojma kakav uticaj na snagu moze imati(0,5kg povecanja na benchu?),ima ona prica da je anabolican,ali opet,doze koje bi trebao uzimati da bi osetio to dejstvo su ja bih rekao smrtonosne :lol: buduci da ljudi idu i do 140-200mcg znam i na dijetama i ovako a nisam cuo jos dosad da su primetili povecanje snage.
Klen koriste doduse mnogi i tokom kura za masu,ne zbog snage,vec da malo iskontrolisu lipo tkivo pa si mozda to procitao negde.
Why so serious?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #4 on: October 17, 2010, 09:35:39 PM »
Zasto uzimas brze estre,tj zasto ne galeniku i tren depo?
Taj ciklus galenika i tren je prava stvar za nekoga ko se bavi snagom,anadrol uz to je jos ozbiljnija varijanta
Mislis vinstrol i da radis maksimume na tim tezinama? Srecno sa tetivama i povredama
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #5 on: October 17, 2010, 10:02:07 PM »
Zasto uzimas brze estre,tj zasto ne galeniku i tren depo?
Taj ciklus galenika i tren je prava stvar za nekoga ko se bavi snagom,anadrol uz to je jos ozbiljnija varijanta
Mislis vinstrol i da radis maksimume na tim tezinama? Srecno sa tetivama i povredama

Da slažem se za winstrol - to sam samo naveo kao opciju. Tvoj prijedlog za ciklus je ok, koje bi doze išao?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #6 on: October 17, 2010, 10:35:17 PM »
To je predlog ljudi koji rade snagu,nema mnogo filozofiranja.Doze uvek minimalne,dok god rade,sa lekovima koje prvi put probas narocito.Tren mozes po pola ml dok ne vidis kako reagujes,samo polako,nece 300kg da pobegne :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #7 on: October 18, 2010, 12:10:20 AM »
To je predlog ljudi koji rade snagu,nema mnogo filozofiranja.Doze uvek minimalne,dok god rade,sa lekovima koje prvi put probas narocito.Tren mozes po pola ml dok ne vidis kako reagujes,samo polako,nece 300kg da pobegne :)

aj ne laprdaj,reci lepo coveku da si na tri grama testa qrvo  :evillaugh:  :yes:
Why so serious?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #8 on: October 18, 2010, 12:07:29 PM »
cuti ti sto ne radis noge  :innocent:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline netkoizmase

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
Odg: 3 kura - misljenje
« Reply #9 on: October 18, 2010, 12:53:55 PM »
Quote
halotestin,vrlo snazan(derivat metiltestesterona) sa izuzetno andorogenim i neznatnim anabolickim ucinkom,uzrokuje veliko povecanje snage sa istovremenim malim ili nikakvim povecanjem misicne mase.korista ga:powerlifteri,boksaci,kao i kod svih kod kojih je bitna snaga.pripada skupini 17-alfa alikilnih steroida,iako nekontam sta ovo zadnje znaci al ok.u fazi djete halotestin pomaze da se lakse prebrodi to tesko razdoblje smanjenog unosa kalorija ,recimo neki govore da uzimajuci halotestin  imaju izrazito smanjenu potrbu za snom

što mislite o halotestinu da ubacim uz ovo za snagu?