EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Milorad Cavic osvojio zlato!!!  (Read 9932 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Milorad Cavic osvojio zlato!!!
« on: March 19, 2008, 10:08:05 PM »


Čavić za B92: "Tajna je u brijanju"

Novi evropski prvak Milorad Čavić izjavio je za B92 da se nije pribojavao finala, iako je impresivno otplivao polufinale i tada u utorak takodje oborio evropski rekord:

"Posle polufinala znao sam da mi je ostalo još puno prostora za napredak pošto se nisam brijao u utorak. Znao sam da ću imati nekih 15 sati da se odmorim i spremim za trku,takodje i da se obrijem i da odradim tu "pedeseticu" malo bolje. Sve je bilo super tokom finalne trke, jedino što nisam imao perfektan ulazak u cilj. Znam da ću da se kajem malo večeras što nisam oborio i svetski rekord. Tu mi je bio i mogao sam, ali biće još prilika", rekao je novi evropski prvak i rekorder za B92.

Podsetimo, Milorad Čavić upisao se u sredu uveče zlatnim slovima u srpske sportske almanahe pošto je osvojio je zlatnu medalju u disciplini 50 metara delfin na Evropskom prvenstu u Ajndhovenu. Čavić je, pored osvojenog zlata, napravio i novi evropski rekord pošto je dužinu od 50 metara isplivao za 23 sekinde i 11 stotinki. To je za 14 stotinki bolji rezultat od prethodnog rekorda koji je takođe držao naš plivač.

Srebrnu medalju osvojio je Ukrajinac Sergej Breus sa rezultatom 23,48, a bronzanu Španac Rafael Munjos Peres.


"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Milorad Cavic osvojio zlato!!!
« Reply #1 on: March 19, 2008, 10:08:34 PM »
Bravo majstore!!!!

"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline -XtReMe-

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Male
Odg: Milorad Cavic osvojio zlato!!!
« Reply #2 on: March 19, 2008, 11:03:57 PM »
Sada upravo slusao na b92. Svaka mu cast!

Offline snoopy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 546
  • Gender: Male
Odg: Milorad Cavic osvojio zlato!!!
« Reply #3 on: March 20, 2008, 01:43:14 AM »
 :clap:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Milorad Cavic osvojio zlato!!!
« Reply #4 on: March 20, 2008, 01:43:28 AM »
svaka cast !!!
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Milorad Cavic osvojio zlato!!!
« Reply #5 on: March 21, 2008, 04:09:51 PM »
[float=left][/float]
EP: Milorad Čavić suspendovan!

Srpski plivač Milorad Čavić suspendovan je sa Evropskog prvenstva u Ajndhovenu zbog nošenja majice sa natpisom "Kosovo je Srbija" na ceremoniji dodele medalja. Disciplinska komisija LEN odlučila je da je majica koju je nosio šampion na 50 metara delfin i novi evropski rekorder "sadržala političku poruku" što je kršenje pravila te organizacije.

"Odlučili smo da suspendujemo gospodina Milorada Čavića sa prvenstva", piše u saopštenju disciplinske komosije.

Srpska plivačka organizacija kažnjena je sa sedam hiljada evra.

Čavić je trebalo da nastupi na 100 metara slobodno i 100 metara delfin. Iako neće imati pravo nastupa, odlučeno je da mu zlatna medalja neće biti oduzeta.
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Milorad Cavic osvojio zlato!!!
« Reply #6 on: March 21, 2008, 04:10:38 PM »
[float=left][/float]
EP: Milorad Cavic suspendovan!

Srpski plivac Milorad Cavic suspendovan je sa Evropskog prvenstva u Ajndhovenu zbog nosenja majice sa natpisom "Kosovo je Srbija" na ceremoniji dodele medalja. Disciplinska komisija LEN odlucila je da je majica koju je nosio sampion na 50 metara delfin i novi evropski rekorder "sadrzala politicku poruku" sto je krsenje pravila te organizacije.

"Odlucili smo da suspendujemo gospodina Milorada Cavica sa prvenstva", pise u saopstenju disciplinske komosije.

Srpska plivacka organizacija kaznjena je sa sedam hiljada evra.

Cavic je trebalo da nastupi na 100 metara slobodno i 100 metara delfin. Iako nece imati pravo nastupa, odluceno je da mu zlatna medalja nece biti oduzeta.
:clap:
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...