EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pomoc oko prehrane  (Read 3945 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline borna8

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
pomoc oko prehrane
« on: January 02, 2008, 10:09:19 PM »
na pocetku pozdravljam sve posto sam novi i cestitao bi svima novu godinu.evo slucajno sam naisao na forum i svida mi se jako.evo imao bi par pitanja pa ako je netko voljan pomoci bio bih mu zahvalan
ovako imam 182cm i 68kg.treniram thai box nekih 3-4 mj prije toga sam trenirao rukomet 4 godina ali sam sada presao jer mi je dosadio :lol: mislim bili su i rezultati itd ali neznam trebalo mi je nesto novo.ne koristim nikakve preparate pa prvo pitanje sta mislite jer bi trebao?treniram 4 puta tjedno po 2 sata.htio bi pomoc oko ishrane da mi netko netko preporuci nekekve obroke sta uzimati npr za dorucak,rucak veceru,meduobroke.sta uzimati prije treninga ?poslje?itd.htio bi dobiti malo na masi da dodem bar do 75kg.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: pomoc oko prehrane
« Reply #1 on: January 03, 2008, 12:31:49 AM »
pozdrav i tebi

za pocetak pregledaj nas spisak :link: tema o ishrani i pokusaj tu da pronadjes odgovor na tvoje pitanje..ako ne budes pronasao pisemo dalje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline borna8

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: pomoc oko prehrane
« Reply #2 on: January 03, 2008, 04:12:06 PM »
pogledao sam ali imam jos nekakva pitanja npr:
posto jos idem u skolu sprijecen sam vjezbat popodne ako mi je skola poslijepodne.treninge imam od 20 30 do 22 30.a kuci dolazim oko 23 30.i neznam sada sta bi trebao pojesti nakon treninga jer nisam nasao niti u jednoj temi sta pa ako bi mi mogao predloziti neke obroke.preparati ,proteini da ili ne? zanima me jos samo di bi mogao naci neke jelovnike ili napraviti si nekako jer ovdje gdje sam pronasao imate prelude  :clap: koje ja jednostavno nemam vremena da bi ubacio u raspored.

Offline Goran Gajic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 91
Odg: pomoc oko prehrane
« Reply #3 on: January 03, 2008, 09:59:40 PM »
kad dodjes kuci popij dekstrozu 50-60gr i popij whey protein
sto se tice jelovnika mozda su ti nasi bilderski malo zahtevni ali ajde recimo drzi se tog da imas min 5 obroka  po mogucstvu i 6 al jedan ili dva mogu biti recimo voce i proteinski prasak....u ostalima gledaj da imas piletine ,ribe,pirinca, karfiola,nemasnog sira, jaja 2-3 cela i belanaca kolko mozes ,zatim nesto voca itd...
 nista masnoca, slatkisi ,junky food i ta s...a poksavaj postupno da se privikavas na namensku ishranu...pa ces mozda i na kraju doci do nase lude ishrane ...koja ti jednio moze dati prave rezultate...
www.elitesport-gym.com  prodaja fitness masina.kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana

Offline Dymatize

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 160
  • Gender: Male
Odg: pomoc oko prehrane
« Reply #4 on: January 07, 2008, 04:50:57 PM »
borna8 kralju i ja sam visok 182 al imam 96kg i picim dalje, ako te zanima da budes takav reci mozda imam par saveta.