EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hocu lep stomak:)  (Read 15781 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Senka

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Hocu lep stomak:)
« on: August 11, 2008, 07:53:53 PM »
Ja sam nova na forumu.I moj problem je sledeci:
Visoka sam 165 i imam 51 kg.To sve ne bi bio problem da ja nemam salo na stomaku,kojeg nikako da se resim.Hranim se uzasno,jer sam uzasno izbirljiva,a vezbe ne podnosim,jer ne znam da ih radim.Kad radim trbusnjake,boli me vrat i gusim se(pretpostavljam da sam ja jedina budala kojoj se to desava  :dunno:).Please,HELP!!! Veliki pozdrav svima...

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #1 on: August 11, 2008, 09:02:30 PM »
Ja sam nova na forumu.I moj problem je sledeci:
Visoka sam 165 i imam 51 kg.To sve ne bi bio problem da ja nemam salo na stomaku,kojeg nikako da se resim.Hranim se uzasno,jer sam uzasno izbirljiva,a vezbe ne podnosim,jer ne znam da ih radim.Kad radim trbusnjake,boli me vrat i gusim se(pretpostavljam da sam ja jedina budala kojoj se to desava  :dunno:).Please,HELP!!! Veliki pozdrav svima...


Po 678457214547812515675425121 put salo sa stomaka se ne skida trbusnjacima!Smanji i tempiraj unos ugljikohidrata,posebno onih sa visokim glikemiskim indeksom,radi cardio ujutro na prazan stomak,ubaci omega 3 masne kiseline jedi pileci file itd i sknuces stomak,valjda,iako ja radim tacno tako vec godinama a uvjek imam trbuscinu. :lol:
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #2 on: August 11, 2008, 09:14:50 PM »
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #3 on: August 11, 2008, 11:18:13 PM »
nema pomoci , znas i sama dok god ne resis da promenis nacin zivota :dunno:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Senka

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #4 on: August 12, 2008, 09:56:31 PM »
Ok,ali sta je to?Kakav kardio?Bas se veceras lose osecam,jer sam obukla svoje uske pantalone(br. 27) i dobila napad jer mi vise.Mnogo sam smrsala u poslednje vreme,ali na pogresnim mestima  :pullhair:moja dijeta je veoma jednostavna:Jedan obrok dnevno.Kakva je to klopa sto pominjes?

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #5 on: August 12, 2008, 10:26:13 PM »
kako mislis jedan obrok dnevno sto se iscrpljujes , kako zivis na jednom obroku ?

kardio tipa trcanje , bajs, step i sl...

Offline Senka

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #6 on: August 13, 2008, 10:25:15 AM »
Pa ne kazen da je lako,ali uspevam,pojedem neku vocku kad sam bas mnogo gladna.Smrsala sam 5 kg,tako.Jel zna neko koliko kg treba da imam na svoju visinu(165)?

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #7 on: August 13, 2008, 11:08:54 AM »
Pa ne kazen da je lako,ali uspevam,pojedem neku vocku kad sam bas mnogo gladna.Smrsala sam 5 kg,tako.Jel zna neko koliko kg treba da imam na svoju visinu(165)?

Bilo lako ili ne,nije ni bitno, taj nacin gladovanja je LOS za tebe.Jesi li procitala uputstvo?

A za kilazu sve zavisi od tvoje gradje,od toga odakle poticu ti kg itd...Mislim da je mnogo bolje da se u merenju napretka vise oslanjas na santimetar ili ogledalo u krajnjem slucaju,nego vagu.
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Senka

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #8 on: August 13, 2008, 11:30:45 AM »
Ne,kakvo upustvo?Neko mi je rekao da trbusnjaci ne rade stvar kad je u pitanju salo na stomaku.Sto se tice moje ishrane,svesna sam da je lose,ali ja sam strasno izbirljiva kad je u pitanju hrana,pa mi je lakse da ne jedem,nego da mi bude muka od dijete. :) Sto se tice ogledala,trenutno izgledam kao noj :lol:,noge i guza su nestali a stomak je i dalje tu!Jel imas neku ideju,sta uciniti?

Offline Maja the bee

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
  • Gender: Female
Odg: Hocu lep stomak:)
« Reply #9 on: August 16, 2008, 12:17:42 PM »
Za pocetak da naucis osnovne stvari. Sta, kada i kako jesti i kako i sta trennirati. Imas gomilu jelovnika na forumu. Probaj za pocetak ovako: ovsene za dorucak, neko voce, pa kompleksni ugljeni hidrat sa nekim posnim mesom ili ribom, to je otprilike do 16h, posle toga nema voca ni ugljenih hidrata samo proteini i povrce. Izbaci slatkise, pridrazvaj se klope 15 dana i treninga i videces rezultate. Zapamti jedno: ne mozes da mrsavis na odredjenim delovima tela, vec mozes da cuvas ono sto je dobro, a da radis na onome sto treba popravljati. A, da uzimaj dosta tecnosti! Ako imas nejasnoca - pitaj!
When there is a will - there is a way!