EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ananas  (Read 6195 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Petar93

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 123
  • Gender: Male
Ananas
« on: February 08, 2009, 10:51:07 AM »
Da li mogu jesti ananas dok sam na proteinskoj dijeti?Citao sam negde da brze mrsavis jel to istina i jel gubis misicnu masu od njega?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Ananas
« Reply #1 on: February 08, 2009, 11:40:30 AM »
To da pomaze u mrsavljenju sam i ja cuo, a to da gubis  masu nema smisla :hitself:

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: Ananas
« Reply #2 on: February 08, 2009, 12:10:18 PM »
Da li mogu jesti ananas dok sam na proteinskoj dijeti?Citao sam negde da brze mrsavis jel to istina i jel gubis misicnu masu od njega?
ananas kao i svako voce ima ugljenihhidrata( fruktoza,glukoza itd...) te mu ne bi bilo mjesto ni u kojem STROGOM rezimu ishrane. Malo mucnite glavom

Offline Pegasus

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: Ananas
« Reply #3 on: February 08, 2009, 01:20:04 PM »
Da li mogu jesti ananas dok sam na proteinskoj dijeti?Citao sam negde da brze mrsavis jel to istina i jel gubis misicnu masu od njega?

Ananas je jedna od sladjih tj kaloricnijih vockica,ima cak 13grama UH i 56kalorija na 100grama,ako bash zelish nego egzoticno voce,bolje probaj sa limunom,manarinom,mozda i sa narandzom, 2-3puta su manje kaloricne od ananasa...

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Ananas
« Reply #4 on: February 08, 2009, 01:44:24 PM »
Da li mogu jesti ananas dok sam na proteinskoj dijeti?Citao sam negde da brze mrsavis jel to istina i jel gubis misicnu masu od njega?
zavisi koliko cesto ides u wc posle


Uploaded with ImageShack.us

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Ananas
« Reply #5 on: February 09, 2009, 08:37:16 AM »
zavisi koliko cesto ides u wc posle

Bas to, svi ti "agrumi" su zesci diuretici, i treba voditi racuna s'njima, dakle jedan limun+pomorandza PUNA KAPA!

Offline tarmiricmi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Ananas
« Reply #6 on: February 13, 2009, 12:22:26 PM »
ANANAS JE DOBAR ZA MRSAVLJENJE, SADRZI ALFA KETO GLUNEARNU OKSOFOSFOZU KOJA POMAZE U TOPLJENJU SALA...OOO DA DA DA