EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Odvikavanje od slatkiša  (Read 4944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #10 on: January 12, 2013, 03:34:35 PM »
Iskreno, ne znam kako vi razlikujete te prirodne od neprirodnih... :boxed: :boxed:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #11 on: January 12, 2013, 04:57:48 PM »
uglavnom svi proteini su manje vise prirodni.gde zivis da ti preporucim protein
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #12 on: January 12, 2013, 05:58:35 PM »
Vi mislite da je to tako lako, meni kad se prijede nešto slatko u stanju sam da po najvećem pljusku i u 3h noću odem i kupim :D Ja vam kažem da je to poput narkomanije...

Hahahahahaha :D Marry me  :lol:

Kad sam krenuo sa dijetom,izdrzao sam 2 nedelje bez slatkisa i tu sam poceo da kriziram :D I onda kad sam probao elu sa stepom,dobro pa nisam svrsio  :lol: :lol:  :lol:

Al kao sto neko rece,sto vise ih jedes to ce vise da ti se trazi i tu upadas u "zacarani krug" :D

Jednostavno,moras da zaboravis na slatko :D Ignorisi slatkise,ako mozes :D

Offline Ivy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
  • LeanGains / IF
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #13 on: January 12, 2013, 08:47:35 PM »
Ako si na keto ishrani, onda je prilično gadno. Možeš samo na proteinske praškove da se osloniš (mada je i to stvar diskusije). A ako nije keto, vremenom naučiš da ceniš fantastične kombinacije koje mogu da se prave sa wheyom i ovsenim pahuljicama. ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #14 on: January 12, 2013, 08:59:36 PM »
Preuzeto sa:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151110956728285.458212.688928284&type=3

Ne znam mozete li vidjeti album, ali evo par slicica nekih slatkisa (ova 3-ca slika sa cokoladnim prelivom je keto approved i predobar je kolac):









hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #15 on: January 12, 2013, 10:40:46 PM »
Ne mogu da vidim album :( Tennsa,kako se zove grupa? Jel ima recepata :D ?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #16 on: January 12, 2013, 11:03:08 PM »
Od moje djevojke album, stavila je sada da je public, evo ovaj link pa listajte slike, ima i slatkisa i slanog dosta:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151110956803285&set=a.10151110956728285.458212.688928284&type=3&theater
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #17 on: January 12, 2013, 11:44:24 PM »
Oooo fino :D Ima ovde zanimljivih ideja  :clap:

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #18 on: January 13, 2013, 09:17:20 AM »
Iskreno, ne znam kako vi razlikujete te prirodne od neprirodnih... :boxed: :boxed:

Nisam htela da se pravim pametna, sorry, samo nisam pristalica raznoraznih praškova, suplemenata i ostalog... I hvala što si odelio sa nama album tvoje devojke :D
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: Odvikavanje od slatkiša
« Reply #19 on: January 13, 2013, 09:18:55 AM »
gde zivis da ti preporucim protein

U Kučevu.
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!