EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: whey i mleko na keto  (Read 26217 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ribica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #90 on: May 24, 2010, 05:20:31 PM »
ok , koliko shvatam preporucujes mi da sada radim samo cardio? nista tegovi? ili?
sto se trcanja tice nema problema!
reci mi samo otprilike koliko km/h   HIT  i  LOW?   
mogu da trcim....  uzivam u tome! to je najlakse, nemas bas puno da razmisljas i da se koncentriras!

Offline ribica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #91 on: May 24, 2010, 09:10:58 PM »
izvini jos jednu stvar bi da te pitam....  ako shvatam trebala bi sada jednu nedjelju da odvalim cardio, dli da i dalje uzimam whey?
i jos jedno, treba da se skinem sa keto... iskreno mislim da sam razvila UH-fpbiju   :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :hitself: :hitself: :hitself:
pa kako onda da nastavim da jedem?
nadam se da te ne njavim  :blush:
 :blowkiss:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #92 on: May 24, 2010, 09:13:29 PM »
sto bi iskljucivala tegove?
to ti samo pomaze na mnogo nacina
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline ribica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #93 on: May 24, 2010, 09:24:20 PM »
e pa bas u tome i je neka fora... sta ja znam... ja vas pitam!
kolko sam shvatila da mi je Pedja rekao da sad odvalim jednu nedjelju cardia....  jer stagniram, nista se ne dogadja vec 3 nedjelje...
pa ocito da moram nesto malo da promenim da opet pokrenem proces...  jer ima jos toga da se topi... nas to su one zadnje (najteze)  :lol: :lol:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #94 on: May 25, 2010, 06:28:58 AM »
pa nisam ja rekao da se odvlasis od cardia vec da ga POJACAS u odnusu na sada
ti ukoliko radis grekse u hrani a odvaljujes se od cardia mozes da imas samo kasnije prolem da te pogodi jo-jo efekat.
kombinacija cardio+tegovi ili obratno kako sam ti vec rekao to je ok.
a kako da jedes..pa imas negde temu o rotacijima koju je laki stavio..
pokusaj da sastavis jelovnik na osnvu toga i onda da korigujemo ako nesto ne valja

Offline ribica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #95 on: May 25, 2010, 10:32:14 AM »
aaa  :blush: ok, pronaci cu rotaciju.
NE ZELIM NIKAKAV JO-JO   to mi se vec dogodilo i to ne samo jednom, zato i zelim tome stati na kraj!
a sta mi onda preporucujes cardio nako  svakog treninga, jer ne mogu npr da idem u teretanu 2x dnevno....  radim....
a sto se sagorevaca tice, dali da proban nesto, sto bi mi preporucijo?  :blowkiss:

Offline ribica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #96 on: May 25, 2010, 05:23:32 PM »
ej jel moze mala omoc nikako da nadjem tu "ROTACIJU" sto je laki stavio!
jel mi moze neko poslati likn?
A STA KAD NISAM U STANJU SAD SNJOFKATI... nikako da nadem, a posao mi ne dopusta da trazim...  :wallbash1: :wallbash1: :help: :help: :innocent:
ili jos jednostavnije (za mene)  ako neko ima lepo predlog kako da se skinem sa keto, da smanjim jos BF (jer jos ima za tpoit), imam strah da se ne ugojim od UH  :blush: :nonono:
 :blowkiss:

Offline IGI900

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Male
    • http://www.realx3mforum.com/
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #97 on: May 25, 2010, 05:43:47 PM »
Pa samo ih rotiras tokom cijeloga tjedna.
Npr. moze ovako:
150,50,100,0,150,50,75

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #98 on: May 25, 2010, 05:50:01 PM »
skidanje sa keto npr:ubacis malo uh posle treninga pa tkao neko vreme,pa u dorucak ubacis malo uh i tako postepeno povecavas
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline ribica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: whey i mleko na keto
« Reply #99 on: May 25, 2010, 05:52:08 PM »
e kad sam tu jos nesto da kazem...  citala sam da bi trebalo ishranu i vezbanje da "podesimo" prema nasem tipu gradje...
ja sam ENDO-MEZOMORF.... kolko shvatam...  to bi "prevela" ovako: MEZO; skelet mi je jako razvijen, kosti su mi jake i izrazene, siroka ramena i zglobovi (nisam krhka), ali skladna!  a ENDO; u meni je ono najgore- salence koje prekriva moje cvrste misice na kojima dugo radim...   nikako ne mogu da se toga otarasim!  eto to je problem! nemam ja previse kila za skidat, ali to salo nikako da izgubim!  zivcira me, jer izgleda ko da ne cinim mnogo za svoj izgled, a nije tako!  TO HOCU DA OTOPIM, i ucinit cu sta je got potrebno!  :crazy:
STO VISE CITAM tu na sajtu cini mi se da sve manje znam... sve mi se izmesalo.. hahahahhah   sto je najbolje (za osobu poput mene) da jedem, i dali da radim vise treninga ili cardia?  uuufffff.....