EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: mala pomoc  (Read 1354 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline eleonora

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
mala pomoc
« on: October 31, 2012, 11:52:41 PM »
Izvagala sam se posle mesec dana, i malo je reci da sam zapanjena.
Rezim ishrane je tu i tamo ostao isti, malo ponekad kolicinski preteram u hidratima, nije nista strasno u odnosu na ukupan rezultat da bi moglo biti glavni krivac, ali sam nacisto promenila treninge, misleci da zbog previse kardia ne mogu da nabacim misice.
Batalila sam aerobik sa intenzivnim kardio delom gde sam se poprilicno znojila, i zamenila ga body combatom i body attackom, gde se vise vezba snaga, i na kojima se vise umorim. Kao kardio trening mi je sad step aerobik, i to dvaput nedeljno, ostala 4 dana su ova dva.
Nabacila sam 5 kg (172cm, 61kg). Procenat misica se povecao za manje od posto, a cini mi se da sam dobila na masti, nisam sigurna, ali mislim da jesam, jer mi tako i deluje u ogledalu.
Ovi su mi treninzi odlicni, ne bih ih menjala, bez obzira sto bih sutradan mogla vola da pojedem koliko me iscpe. :) Zato i preteram kolicinski, ali samo kad je dorucak u pitanju.
Prestala sam jesti hleb vec duze vreme, jedem samo ovsene. Ponekad i 200g za dorucak. :nonono: Umem preterati i sa vocem, ovo sve ostalo unosim po pravilima. Jako mi je tesko da ostanem umerena otkad ovako treniram. Budim se jako gladna, a pritom imam solidnu veceru od jogurta, povrca, ponekad tunjevine ili pilecih prsa, zavisi sta mogu da si priustim.

Imam par pitanja...
Da li bi neko mogao da me uputi na neki rezim ishrane u skladu sa treninzima, da ga se striktno pridrzavam, kad je ocito da moje dosadasnje hranjenje ne pali sa ovim treninzima?
I da li uopste da nastavim treniranje ovim tempom, ili da se vratim na vise kardia?

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: mala pomoc
« Reply #1 on: November 01, 2012, 12:10:47 AM »
Pa ako ti ne odgovara,zasto se ne vratis na staro?
I od tunjevine nemas nista...Em je skupa,em te bas nesto i ne zasiti...

Offline eleonora

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
Odg: mala pomoc
« Reply #2 on: November 01, 2012, 12:18:13 AM »
Ma treninzi su mi odlicni, necu da ih menjam, mnogo su mi zanimljiviji od starih.

I prosle godine sam se tako naglo ugojila u ovom periodu, a da pritom nisam menjala rezim ishrane. Kazu da ima veze sa hormonima, sa kojima muku mucim, ali necu da trazim izgovor u njima. :) Sigurno je da gresim, delujem si masnije, bas nisam zadovoljna.