EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko sastavljanja treninga  (Read 1559 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mercedes91

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Pomoc oko sastavljanja treninga
« on: April 21, 2015, 01:12:58 AM »
Pozdrav svima. Nadam se da necete zamjeriti sto mi je prva poruka na forumu, vezana za ovaj dio, ali eto, nek mi bude za utjehu sto sam clan istog jos od '13te godine. :D
Posle duze pauze u treniranju, odlucio sam se da sad pred ljeto ponovo posjetim gym centar.  :) Teretanu posjecujem 4-6 puta nedeljno. Imam 77kilograma i visok sam 186cm. Od vas bih htio da mi neko, ukoliko zeli, kaze kako bi mi bilo najbolje da organizujem trening, a da akcenat bude (za nijansu veci nego na drugim misicnim grupama) na trbusnjacima i ramenima. Za cilj imam i da se ugojim, 5-10kg, jer priznacete, 77kg na moju visinu je prilicno malo. Nadam se odgovoru, pozz :)

Offline SerdjoOliva

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 92
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko sastavljanja treninga
« Reply #1 on: April 21, 2015, 11:10:15 AM »
Imas 117 pregleda sto se tice tvog posta,ali ti niko nije odgovorio.Ako si bio lijen sa treningom ne budi lijen u surfovanju.Sve o tome,vrste treninga,ishrana itd je pisano u drugim temama.
Moja preporuka je malo metana,deka i test depo,pred ljeto kad izadjes na plazu ima da budes ki Bog  :lol:

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko sastavljanja treninga
« Reply #2 on: April 21, 2015, 11:49:42 AM »
Ljudi uzimaju pare i debelo naplacuju to sto si ti pitao sad, a to SVE imas na forumu, u raznim temama. Nemoj biti lenj i nemoj da te mrzi da citas, informisi se, jer mnogo ces vise nauciti ako citas vise tema, nego sto ce ti bilo ko pomoci ovde na jednom postu..

Offline mercedes91

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: Pomoc oko sastavljanja treninga
« Reply #3 on: April 21, 2015, 10:50:49 PM »
U redu. Bacam se na surfovanje forumom :) Hvala u svakom slucaju :)

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko sastavljanja treninga
« Reply #4 on: April 22, 2015, 03:15:03 AM »
Kada napravis neki nacrt plana, kada budes imao okvirno sta i kako, sastavis svoju ishranu i trening, javi se ovde da to korigujemo, dodamo i ispravimo. To ce svako da uradi, ali nece da ti sastavlja plan tek tako :)