EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: IGF FAQ  (Read 20580 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: IGF FAQ
« Reply #20 on: July 22, 2011, 04:30:16 AM »
pise bolje im ali me zanima zbog cega buduci da psie da taj spot efekat nije dokazan? Za ins koliko znam jedina je razlika sto ce umesto 4-6 sati biti aktivan koji sat manje a samim tim ce i brze krenuti u "rad". A buduci da IGF duze ostaje aktivan ne znam koliki je to faktor tu...da ne pominjem sto bas ne gotivim IM aplikaciju buduci da imam abnormalnu fobiju od igala


Rasho,ni sa cim stakovati,plan je kad mi odcarlija jos jedna nedelja (3 nedelje od zadnje injekcije ukupno) idem tokom oporavka od 12 nedelja (ciklus bio 8 ipo) 4 weeks ins 4 w igf 4 w ins pa kad krene sledeci cycle sa aas opet igf...tako da cu fakticki u 3 meseca provaliti sta imam od njega i solo i stakovanog sa aas...a sad vredi li ga,vredi barem po meni.Mnogo je bolje naravno uz aas,kao sto je mnogo bolje i gh uz aas ali ga gomila ljudi uzima samog i ima fine rezultate.A cena dosta manja od GH....downside je sto je i opasniji jer moze dovesti do hipo.A opet mnogo manje ide na kosti i ostala tkiva sto je plusic.Nije meni cilj da se razbijem od igf-a  :lol: nego cisto razmisljam u pravcu da umesto da izgubim 40% dobijenog na ciklusu posle njega ma sta radio,zadrzim sto vise i da ne gubim dve nedelje ciklusa na fakticki vracanje pa tek onda ide novo.

Isto ne utice mi na oporavak testa i savrseno se uklapa u sablon 4-4-4 ins-igf-ins,malo ebem ins pa vracam osetljivost,pa opet ebem pa onda vracam osetljivost  :lol:
Why so serious?

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: IGF FAQ
« Reply #21 on: July 22, 2011, 11:44:42 AM »
Meni se licno svidja taj plan prvo sa insom, pa onda sve :D

Koje doze bi isao?
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: IGF FAQ
« Reply #22 on: July 22, 2011, 12:21:24 PM »
ok, pazi sad..

I do not believe either worked "best" for growth without exogenous insulin. But
IGF-1 was better than GH alone when dosages were above 60mcg daily...

GH/IGF-1 induced muscle cell hyperplasia and increased structural proteins at
an impressive rate. (They also positively affected contractile proteins to a lesser
degree.) Which in itself increased muscle mass and growth potential. IGF-1 was very
effective for site-specific growth
, though some IGF-1 did migrate into the vascular
system.

Another considered and included point of synergy between Insulin and GH was
this: Insulin and IGF-1 each potentially stimulate the other's receptor sites when
plasma levels are supraphysiological. GH converts to IGF-1 in the liver, and stimulates
the release of IGF-1 in muscle cells. Stacking GH and Insulin obviously resulted in a
great deal of IGF-1 receptor-site activity for beasts.

ne znam jel si citao buliding the perfect beast, da te ne smaram sa ovim textovima ako jesi :D
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: IGF FAQ
« Reply #23 on: July 22, 2011, 03:00:47 PM »
Meni se licno svidja taj plan prvo sa insom, pa onda sve :D

Koje doze bi isao?

nista "extremno" ,ins svaki put dosad sam isao jednom dnevno pre treninga 10-15IU,sad buduci da imam dva treninga dnevno isao bih 10 pre jednog i drugog.Uvek sam isao max 4 nedelje,tako i ovaj put.

a IGF jos uvek razmisljam,ali recimo 40mcg za prvi put ne bih prelazio...isao bih ili samo pre prvog ili bih podelio na dvaput....u stvari verovatno cu probati obe fore po dve nedelje cisto da izvucem sto vise info.

Citao sam Building the p.b. ali bese davno,ne smeta da citiras :) jos cu razmisliti oko tog IM...mada mi malo trip davati u biceps recimo jos buduci da nigde osim u glut nisam ikada aplicirao injekcije


p.s. da ne bi nekom pocetniku ili slicno nesto ovako padalo na pamet,ja sam insulin koristio 5-6 puta sigurno u tim kratkim intervalima 3-4nedelje i znam kako i sta s njim.I cak kad se sve podmiri sa UH i sve lepo odradi,opet moze doci hipoglikemija tako da sa ovim stvarima stvarno bez zajebavanja.
Why so serious?

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: IGF FAQ
« Reply #24 on: July 22, 2011, 03:11:18 PM »
Pa Hans a sto posebno ides ins pa igf?

pazi ovo sad: Insulin promotes cellular uptake of about half of the amino acids needed for
repair and growth - GH promotes the uptake of the other half.

Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: IGF FAQ
« Reply #25 on: July 22, 2011, 04:21:08 PM »
Pa Hans a sto posebno ides ins pa igf?

pazi ovo sad: Insulin promotes cellular uptake of about half of the amino acids needed for
repair and growth - GH promotes the uptake of the other half.




mogao bih a onda bih imao mesec ipo dana prazno....ovako stalno imam neki anabolicki hormon pojacan i ne brinem o katabolizmu i kao sto rekoh,uopste mi nije cilj nabacivanje mase nego zadrzavanje na sto pametniji nacin,odmaram i oporavljam jedan hormon,drugi cimam  :lol: sto vise misica nabacujem sve teze ide to odrzavanje...a ne zelim da to radim kao gomila kako cujem,praveci sve duze cikluse sa sve manjim pauzama
Why so serious?

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: IGF FAQ
« Reply #26 on: July 22, 2011, 04:31:32 PM »
e bravo ... zato ti je mozda ona stvar tipa mesec dana andrega mesec dana anabolicka faza pun pogodak ... odradis androgenu, pa krenes pct i radis igf i ins ( eventualno ubacs t3 zbog sinergije itd ) .. pa onda opet androgen pa opet anabolicka i tako u krug .. svaka traje mesec dana .. jel si razmisljao o tome ?
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: IGF FAQ
« Reply #27 on: July 22, 2011, 04:52:39 PM »
kaj nisam  :lol: ali za to bi mi vise para trebalo ili da iskljucim suplemente skroz...a to ne bi bio problem kada ne bih imao faks,devojku itd pa da mogu da jedem konstantno,ovako mi supsi olaksavaju posao znatno.Mislim mesec dana brzi estri pa mesec igf...skupa varijanta zasad,mozda bude nesto sl godine od toga...zasad depo king  :lol:
Why so serious?

Offline Rasha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 165
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, Novi Sad
Odg: IGF FAQ
« Reply #28 on: July 22, 2011, 04:58:33 PM »
jest bolesno skupa varijanta ://

daj boze para pa da rastemo :) :)
ONLY PLANTS GROW NATURALLY

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: IGF FAQ
« Reply #29 on: July 23, 2011, 06:49:51 AM »

odmaram i oporavljam jedan hormon,drugi cimam 
ovo mi deluje jako nerealno...posebno kod endokrinog sistema sve utice na sve .. samo je pitanje u kojoj meri...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!