EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj prvi ciklus  (Read 10344 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Moj prvi ciklus
« on: May 01, 2009, 10:28:39 PM »
Pozdrav svima,

nakon dosta citanja, raspitivanja, skupljanja informacija, lupanja glavom sta i kako, odlucio sam da pitam za vase misljenje da li je ovo ok...

Evo za pocetak da kazem nesto o sebi: treniram oko 3 godine, na pocetku je bilo cisto rekreativno bez neke posebne paznje na ishranu, a posle je prelazilo u sve ozbiljnije faze sto se tice treninga i ishrane. Ishranu mogu da kazem da za rekreativca imam i vise nego solidnu (200gr kvalitetnih uh, 250-300gr proteina).

Evo ovako, s'obzirom da od 1vog maja krecem na dijetu, moj plan je da krenem sa masom i aas odma iz dijete, a to bi bio pocetak avgusta.

Sto se tice jelovnika izgledao bi kao i do sada samo pojacan unos uh: izvor uh (pirinac/riza, testenine, krompir)
                                                                                             izvor proteina (piletina, konjetina, teletina, tunjevina)

Uzimao bih oko 400gr uh, i oko 300gr proteina. Nisam ljubitelj junk food-a, cokolada, sokova i svega sto normalni ljudi vole. Totali sam mogu da kazem psiho sto se pridrzavanja jelovnika. Takodje mi ni zacini nisu potrebni.

Sto se tice kontra efekata sve mi je jasno, malo me plasi taj estrogen i ginekomastija, ali i to moze da se sredi.

E sad glavno pitanje: razmisljao sam sta da uzmem i odlucio se da krenem sa galenikinim depo-om, ali ne znam sta da uzmem od orala. Citajuci po netu ima raznih varijanti, neki pljuju jedno drugi pljuju to hvale drugo. I tu se stvara najveci problem. Jer ne znam sta da uzmem.

Razmisljao sam da odma krenem sa galenikinim depo-om i da ga uzimam 12 nedelja (2x nedeljno po 250mg) i uz njega da uzmem 4 nedelje metan.
 
E tu sad dolazi problem. Na netu moze da se nadje mnogo ljudi koji pljuju ovu kombinaciju kao jeftinu i neefikasnu. Mnogi govore da navlaci puno vode bla bla... Imam par drugara koji su bas rasli ali su bas bili zaliveni. Ja znam da 90% ljudi koji to pricaju kao i ovi drugari doruckuju u obliznoj pekari sa pola kg bureka i onda kukaju kako ne valja. Ali kakva je vec ljudska psiha poceo sam da sumnjam da li da uzmem tu kombinaciju.

Ljudi sa foruma znaju da ja volim fitness look i ta voda bi mi donela dosta nerviranja, ali isto tako znam da je neimenovano da bude vode koliko kod ja to ne zelio. Interesuje me da li sa dobrom ishranom (koju sam vec gore naveo) ima sansi da se manje vode navuce. I to navlacenje vode da li podrazumeva balon izgled gde je sve u masi, ili ipak ima neka kontura misica, vena, itd. Znam da ne moze da izgleda kao na definiciji, ali ipak ne bi balon izgled.

Takodje sam razmisljao i o varijanti depo + winstrol (oral)
Da li ima potrebe ubacivati posle orala jos neki aas ili je za prvi ciklus dovoljno dva.
I ako imate savet za neku drugu varijantu, vi recite.

Bio bih zahvalan ako bi me iskritikovali, pomogli, ispravili greske, i posavetovali.

Hvala unapred

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #1 on: May 01, 2009, 10:36:57 PM »
brate ja sam ti vec rekao,ali ta voda koja se pominje tebi zaista nece znaciti ako nemas neki do jaja nizak bf...takmicar neec uzeti depo za takmicenje ali tebi nista nece smetati

i naravno,ko kaze da ce biti vode...dobra hrana i sve ok....

UH mozes slobodno jos povecati na aas,licno iskustvo....


a za orale...uzmi ono sto nije fake eto  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #2 on: May 01, 2009, 10:43:56 PM »
Voda voda voda  :wallbash1:

znam da na masi ne moze da se izgleda izrezano, ali eto i ti si bio na masi i nisi navukao mnogo vode... to je nesto sto bi ja hteo. A po prici svih burekdzija... to ce biti sama voda bez vidljivosti misica - tj bice sve zaliveno...   :hitself: meni ta prica ne pije vodu (opet voda  :lol:) ali se nerviram jer ne znam sta da radim... ali dobro ima jos 3 meseca do toga, mozda do tada puknem i batalim sve   :p

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #3 on: May 02, 2009, 01:25:21 AM »
Mislim da sam odlucio, ali ipak bi mi dosle vase kritike i saveti  :)

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #4 on: May 02, 2009, 07:52:50 AM »
Aco ti sve da uzmes anadrol,testosteron i sve ostale aromatizujuce u kombinaciji neces biti naduvena vreca vode jer znam koliko pazis na ishranu.........a da ce ti winstrol dati vaskularnost,gustinu i tvrdji izgled to je cinjenica
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #5 on: May 02, 2009, 11:49:53 AM »
 :) onda je to to.


Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #6 on: May 04, 2009, 02:00:13 PM »
:) onda je to to.


  :yes: :yes:samo navali i ne boj se:).

Offline aca82

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #7 on: December 28, 2009, 05:14:12 PM »
zdravo ja sam nov na forumu interesujeme nesto u vezi naposima trenutno zavrsavam kuru sa 200 naposima ali ne dobijam nesto mnogo na masi vise na snazi i cvrstoci misica ranije sam radio kuru sa testom i islo je kao ludo pa me intersuje sto sad nece da nije naposim slabiji od testa

Offline dijamant

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #8 on: December 28, 2009, 08:51:24 PM »
zdravo ja sam nov na forumu interesujeme nesto u vezi naposima trenutno zavrsavam kuru sa 200 naposima ali ne dobijam nesto mnogo na masi vise na snazi i cvrstoci misica ranije sam radio kuru sa testom i islo je kao ludo pa me intersuje sto sad nece da nije naposim slabiji od testa
Postoji mnogo razloga zasto ti neide dobro
Proveri kakav si imao trening,ishranu,nacin zivota i na kraju proveri da li ti je Naposim bio pravi

Offline MaRkO89?

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Moj prvi ciklus
« Reply #9 on: April 16, 2010, 03:38:06 PM »
Sta mislite o Winstrolu (nije FAKE provereno) + Proviron ?! To bi mi bila prva kura , doze tek treba decko da mi kaze , necu Winnsa sigurno vise od 30 mg dnevno. Trebniram 4 meseca , xocu da se isecka m i malo dobijem na masi , uzeo sam i 5KG ULT ProStara :D !  Nisam lud da naglasim odma .... :D