EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc pri mrsavljenju,vezbanje,jelovnik,dodaci ishrani???  (Read 3075 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SnezanaB

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Pomoc pri mrsavljenju,vezbanje,jelovnik,dodaci ishrani???
« on: September 14, 2009, 11:21:04 PM »
Cao svima. Prvo moram da vas pohvalim, i da vam kazem da ste stvarno najbolji.  :clap: Vec duze vreme citam po forumu, pa se napokon i uclanih jer bi mi stvarno trebala vasa strucna pomoc. Naime ovako... Imam 23 godine, visoka sam 170 cm, a teska 73 kg  :help: . Inace nisam sitne gradje, tako da nisam nikad bila mrsavica, vec onako normala. Ali ugojila sam se u poslednjih godinu dana, jer sam totalno zanemarila fizicke aktivnosti, posvetila se zavrsavanju faxa, pa novom poslu... Tako da sam tu gde sam. Krenula sam na fitnes,3-5 puta nedeljno, tacnije na slim program, gde mi se trening sastoji od 2-3 x 15 min kardio, a izmedju vezbe po grupama misica. Stvarno sam resena da se dovedem u red,jer se mnogo bolje osecam kada vezbam,i kada imam manje kilograma...ali mi treba jos i pomoc oko sastavljanja jelovnika, par saveta oko vezbanja, misljenje o sagorevacima masti i svim tim dodacim ishrani. Sve u svemu, hocu da da smrsam, da se zategnem, ali naravno ne ocekujem rezultate preko noci...pa se stvarno iskreno nadam vasoj pomoci. Jos jedan bitan podatak je da mi se posao najvise sastoji od sedenja u kancelariji ili putovanja u kolima. Procitala sam primere jelovnika, ali bih volela kada bi mi neko mogao napraviti precizan jelovnik, tacno po kolicinama, vremenom konzumiranja i sl,jer sam stvarno odlucna i stvarno cu da se pridrzavam svega sto mi posavetujete,jer mi je stvarno stalo da budem zadovoljna sobom. Inace trening mi je oko 19 h. Molim vas pomozite mi, bicu vam zahvalna do neba... Veliki pozdrav iz NS-a. Hvala vam unapred

Offline SnezanaB

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Pomoc pri mrsavljenju,vezbanje,jelovnik,dodaci ishrani???
« Reply #1 on: September 15, 2009, 12:14:32 PM »
Please!!!!! :help:

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Pomoc pri mrsavljenju,vezbanje,jelovnik,dodaci ishrani???
« Reply #2 on: September 15, 2009, 01:04:09 PM »
Ako oces sve sazvakano odes i platis a ovako uzmi icitaj teme u sticky-iju pa onda na osnovu toga postavi pitanje....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc pri mrsavljenju,vezbanje,jelovnik,dodaci ishrani???
« Reply #3 on: September 15, 2009, 02:56:16 PM »
kako ti je izgledao jucerasnji jelovnik
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap