EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trbusnjaci (6 pack)  (Read 33115 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Brzi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #10 on: July 23, 2009, 04:19:35 PM »
radim 300/500 trbusanjaka svaki trening i nisu mi neki,dali je bolje da jeden trening samo njih radim i da uradim 700/800komada ili svaki trening po 300/500 ??

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #11 on: July 23, 2009, 05:07:29 PM »
radim 300/500 trbusanjaka svaki trening i nisu mi neki,dali je bolje da jeden trening samo njih radim i da uradim 700/800komada ili svaki trening po 300/500 ??

mozda ti nisu neki zato shto si ih sprzio ?? jel radish bench 300/500 ,,komada '' ?? radi ih kao i svaki drugi mishic .. nemoj se kidati i daj im vremena da se oporave
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Brzi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #12 on: July 23, 2009, 05:52:19 PM »
upravu si ...ja radim 300 u proseku al mogu sigurno 700komada da uradim nego se kao stetim pa uradim 300 bas iz tog razloga da ih ne sprzim :D

Offline Brzi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #13 on: July 23, 2009, 06:08:09 PM »
mozda ti nisu neki zato shto si ih sprzio ?? jel radish bench 300/500 ,,komada '' ?? radi ih kao i svaki drugi mishic .. nemoj se kidati i daj im vremena da se oporave
idem u teretanu ravno  2 meseca.radio sam u proseku 300komada svaki trening 3/4 nedeljno trening..dali je moguce da sam ih sprzio...i koliko da ne radim trbusnjake da bi se oporavili od ova 2 meseca..tnx ;)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #14 on: July 23, 2009, 06:23:08 PM »
ma samo si ih pretrenirao .. smanji obim treninga i krenuce da rastu ... znachi par serija po 20-25
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Brzi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #15 on: July 23, 2009, 06:31:54 PM »
ma samo si ih pretrenirao .. smanji obim treninga i krenuce da rastu ... znachi par serija po 20-25
a dali bih trebao sad da ih odmaram jedno 10/ak dana pa da tek onda krenem..radio bi ih 1 nedeljno ali sa dosta ponavljanja..izvini sto te davim al malo sam se zabranio bio :)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #16 on: July 23, 2009, 08:03:41 PM »
a dali bih trebao sad da ih odmaram jedno 10/ak dana pa da tek onda krenem..radio bi ih 1 nedeljno ali sa dosta ponavljanja..izvini sto te davim al malo sam se zabranio bio :)

ma ne gomila ljudi je pretrenirana i chim smanje obim treninga krenu da rastu .. naravno retko ko pripishe dobitke rasta smanjenju obima nego je to neki miracle training .. primer za to je mentzerov heavy duty pristup treninga (i ishrani  :crazy: )  jedina novina je upravo bila to .. udjesh u teretanu pokidash se i idesh kuci .. inache nishta posebno trening .. i onda kada su ljudi prelazili sa maratonskih treninga na ovakve krenuli su da rastu ..

znachi odradi ih momachki kratko i jako nikakva ubijanja od 100 serija i slichno ^^ ..

ali to ne znachi da je low volume reshenje .. eo nemogu ja napisati bolje od chika poliquina sigurno :D

,,I believe the reason that the various low volume routines work is because so many lifters are so grossly overtrained. Noted exercise physiologist and researcher Bannister coined the expression "fatigue masks fitness" to describe how results magically appear when the training stimulus is reduced. Once these guys back off from the volume, they finally give their bodies an opportunity to grow.

So you need volume and you need progressive overload, but you also have to be mindful of not overtaxing the body's recuperative abilities. The way to achieve this is to have an effective volume reduction strategy.'' 


sa tnationa njegov poslednji chlanak
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline urlich

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 60
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #17 on: January 03, 2011, 01:30:46 PM »
znam da je vreme mase,al da osvezimo malo temu
http://www.youtube.com/watch?v=2wUggst2bPA&feature=related.
 :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #18 on: January 03, 2011, 01:50:05 PM »
Ne zamaram se vjezbama za trbusnne, odradim svaki treci trening 8 serija x 20, 16, 14, 12 npr letenje nogama na benchu , s sajlom na crossu ili klasika trbusnjake al problem se natjerati trcati ili voziti biciklo bar 30 minuta par dana sedmicno jer bez ovoga i preciznije ishrane tesko da ce uskoro ugledati svjetlo dana  :hitself:

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Trbusnjaci (6 pack)
« Reply #19 on: February 18, 2011, 01:09:55 PM »
Milan:Hajde spamuj jos malo na svakoj temi za tvoj program vezbanja i ishrane i ides na odmor.Zar ne vidis koliko si naporan i svuda pises isto iz dana u dan a sve ti vec pise