EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pitanje  (Read 2727 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mefhisto1

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
pitanje
« on: October 01, 2009, 09:53:44 PM »
Cao, procitao sam uputstvo ali opet imam par pitanja ..
u vezi sa rotaciom ugljenih hidrata ... da li se ona odnosi samo na kompleksne uh? U onom primeru jelovnika,dan kada se ne unose skrobni pise da se unose vlaknasti ... i kao primer uzine navedeno je voce ... znaci rotacija uh -> rotacija skrobnih ugljenih hidrata ?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: pitanje
« Reply #1 on: October 01, 2009, 10:13:22 PM »
Cao, procitao sam uputstvo ali opet imam par pitanja ..
u vezi sa rotaciom ugljenih hidrata ... da li se ona odnosi samo na kompleksne uh? U onom primeru jelovnika,dan kada se ne unose skrobni pise da se unose vlaknasti ... i kao primer uzine navedeno je voce ... znaci rotacija uh -> rotacija skrobnih ugljenih hidrata ?

generalnjo UH  ... a s obzirom da ti je unos u pwmu konstantan relativno i neshto malo unosish fruktoze u praksi ispada da se varira skrob ... vlakna ne rachunash ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: pitanje
« Reply #2 on: October 02, 2009, 11:17:38 AM »
generalnjo UH  ... a s obzirom da ti je unos u pwmu konstantan relativno i neshto malo unosish fruktoze u praksi ispada da se varira skrob ... vlakna ne rachunash ..
upravo tako,pirinac,ovsene,krompir,racunas ako uzimas secer(dex i malto)posle treninga do 30g to ne racunaj to je samo transport AK,povrce ne racunas,ako pojedes 50g fruktoze u toku dana to racunaj,ali ne treba ti toliko fruktoze!!
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!