EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moja majka  (Read 2674 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Moja majka
« on: April 13, 2008, 11:56:30 AM »
E pozdrav ljudi, odavno planiram da otvorim ovu temu za svoju mamu  :yes:

Ona ima 75 kg, omanja je negde oko 1.60m.I ja jacu zenu ne vidoh  ;) Celo detinjstvo je radila na njivama sa dedom i ima ogromna ramena :p

E sad otkako je mene rodila drasticno se ugojila  :bored: Najvise stomak.Ali kod nje nema sala nego jednostavno ko lopta stomak  :crazy: Al nebitno ona ima dobru volju da to popravi, a posto ja pojma nemam o zenskom bb jako mi treba vasa pomoc  :help:

Ako moze neko da mi napise ako da pocnem sa njom, kako uopste treba da joj izgledaju obroci, kakve varijacije, jel hiit da radi, sta da izbaci iz ishrane sta sme sta ne sme, koliko obroka,...  :help:

Ja stvarno nemam pojma o ovome, da je musko znao bih, al za zene nemam pojma da li njoj treba puno proteina il sta nemam blage nista  :wallbash1: :wallbash1:

Kuci imamo  sobni bajs!

Hvala na pomoci ;)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Moja majka
« Reply #1 on: April 13, 2008, 12:05:03 PM »
FAQ :link:      ;)

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Moja majka
« Reply #2 on: April 13, 2008, 12:14:38 PM »
E hvala ti brate, sorry sto nisam sam pogledao prvo al vidim ima milion tema reko necu nikad procitati  :nonono:
Ovo je oblast iz koje najmanje znanja imam  :wallbash1:
Aj cujemo se kad prostudiram to ako bude bilo nekih nejasnoca ;)


edit: kako je mocno ono upustvo  :wow: :clap: evo upravo citam, extra je! ima da ga istampam i stavim mami u kuhinju kao deset Bozjih zapovesti  :evillaugh:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.