EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko ishrane  (Read 2170 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maca

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Pomoc oko ishrane
« on: October 13, 2008, 10:50:39 AM »
Hej drustvo, vec danima citam teme sa vaseg foruma i najzad sam se registrovala ne bi li priupitala za pomoc.
Imam 30 godina i visak od jedno 7 kg i naravno hocu da se viska resim. :blush:
S obzirom da se jako lose hranim ( u mojoj pordici su svi gurmani i takva se hrana sprema  :hitself:) molila bih da mi neko pomogne i napise mi sta mogu i kako da jedem.
Citala sam o proteinima, uh, belancevinama i u kojim namirnicama se nalaze. Jedino sto ne znam jer kako da ih kombinujem i sta da radim kada su posni dani ( postim sredu i petak i sve postove ) jer najcesce za vreme velikih postova ne jedem ribu i naravno sve zivotinjskog porekla. :help:
I sta mislite o hladno cedjenom ulju i bonziti?

I jos nesto... od 1. novembra se otvara teretana u mom kraju i cvrsto sam resila da i to mesto posetim jer sam pre 10 godina trcala 5 km dnevno i misici mi bili lepo oblikovani a onda sam se zaposlila. :hitself:

POMAGAJTE!!!!

 

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #1 on: October 13, 2008, 03:10:14 PM »
prvo belancevine i proteini su jedno te isto.. :) I po chemu znash da imash 7 kg vishka? Jesi prochitala uputstvo za skidanje kilograma?

Offline maca

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Pomoc oko ishrane
« Reply #2 on: October 13, 2008, 05:33:46 PM »
E ne znam kako mi je promakla glavna stvar ....UPUTSTVO ZA SKIDANJE KG !!!!...cccc...tek sam sad videla,a lepo covek napisao da prvo to treba procitati  :wallbash1:
Hvala na ispravljanju lapsusa. :blush:
A sto se tice viska...negde sam na internetu pronasla kako se to meri...al da me ubijes nemam pojma gde.  :crybaby:
U svakom slucaju ti HVALA na pomoci