EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: smanjenje tezine  (Read 1906 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anlargex

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
smanjenje tezine
« on: July 06, 2012, 12:30:59 PM »
cao ljudi,
citam ovo na forumu sta imate i u principu ne pisem nikad al posto vise nemam ideja sta da radim bar sto se mrsavljenja tice, mislila sam da bi bilo fino da cujem nesto od vasih saveta u vezi sa mojom ishranom i treninzima.
visoka sam 190cm
tezina 75 kg
godina 25

sto se tice ishrane mnogo pazim na to sta jedem ali vidim po vasim postovima da mozda i malo gresim sa unosom voca. elem moj dnevni jelovnik je ovakav

dorucak: ili ovsene sa ovsenim mlekom, ili dve breskve ili maline ili dva belanceta sa povrcem nekim
uzina: ako sam jela za dorucak voce onda mi je to nekad oko 50-100 gr pirinca ili ako nisam jela voce onda voce
rucak: parce mesa je uglavnom i neko kuvano povrce i salata
uzina je uglavnom neka salata ili voce ili sta dohvatim od onoga sto sam gore nabrojala a nisam jela do uzine
vecera: je opet neko povrce ili meso ali u manjoj kolicini

treninge imam 6 puta nedeljno teretana i kardio ali to je uvek rad do iznemoglosti bukvalno. trcim traku 60 min a sto se tice treninga snage imam ubaceno
-grudi biceps
-ledja triceps
-ramenca  :yes:
- noge
-trbusnjaci
pa svaki dan menjam

napominjem da ne pijem mleko i ne jedem mlecne proizvode i hleb i bilo kakvo brasno NE

ali imam problem da skinem pet kila, dosta sam misicava, ali imam izuzetno tanke kosti tako da mislim da bi mi pet kila bilo super. znaci da imam 70kg hocu plocice na stomaku i tacka .  :clap:
pocecu sutra ovaj hiit kardio trening jer to jos nisam probala,a sto se tice suplemenata sve sam uzimala i sve je na mene lose delovalo. (animal cuts, xenadrine, lipo 6, hidroxy cut, klembuterol itd) generalno sa bilo kojim proizvodom mi je skinulo samo do dve kile i to je samo voda generalno bila. a imala sam nus pojave kao sto su oticanje nogu i ruku i svasta nesto lupanje srca, glava boli... tako da sam od sagorevaca odustala konacno i definitivno.

inace imam i problem sa tim da se prica po teretanama da je ok da se ima jedan day off u toku nedelje. da li je to tacno? ja kad uzmem taj day off ja ga maksimalno iskoristim  :boxed: pa mi bude zlo naredna tri dana.

jedni mi kazu da treba da ubacim hidrate kao sto je pirinac a da dodam meso. ne znam dal da uzimam i protein da kupim, mada nisam bas neki fan, meni je to slano. vode unosim dovoljno generalno.
eto... aj sad vi :)


Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: smanjenje tezine
« Reply #1 on: July 06, 2012, 02:52:27 PM »
Po ovome sto si napisala..tesko da si sta shvatila iz onoga sto si citala, ako si citala. Nemoj da se ljutis, ali tako je.Nemas ni p od proteina u svojoj hrani, ubijas se kardiom a pretpostavljam da tegove radis jako labavo u strahu da ne nabacis neke ogromne misice.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: smanjenje tezine
« Reply #2 on: July 06, 2012, 06:33:08 PM »
jako malo proteina..nema misic od cega da se odrzava..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap