EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Arsenal & Barselona  (Read 20836 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #20 on: March 11, 2011, 12:34:31 AM »
ne mogu da verujem koji ste vi bukvalisti :lol:

kada sam rekao da je sudija primio pare aludirao sam na film "Nema problema" ......... osim toga tako se kaze za namestenu utakmicu

da ne davim dalje mislio sam bas na to sto je ted arcidi rekao

@vuksa pa ne vidi se, ali i da se vidi svejedno bi se precutalo......... bas kao sto milan rece za ono u turskoj (sto je bilo za ne poverovati da se nesto onako moze desiti u polufinalu SP) tu je kasnije izasao snimak kada onaj nagazi na liniju........ i jel taj snimak nesto promenio?......... jes djoku! samo me jos vise iznerviralo!
a bas me zanima sta je sada sa tog sudije koji nije signalizirao liniju, i sa onog sudije koji je ostetio engleze na SP u fudbalu letos, i jos bruku sudija koji su napravili katastrofalne greske? jel oni jos rade? verovatno DA....... jer nije samo "sudija primio pare"

slabo ti ja pratim sport...a pogotovo fudbal...ponekad procitam neke vesti iz sporta i to je to

tako da dzabe trosis jagodice na odgovore na moje postove...ja sam samo malo hteo da zakuvam atmosferu :D
al se nekad dobro jelo

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #21 on: March 11, 2011, 01:06:20 PM »
ja sam samo malo hteo da zakuvam atmosferu :D

ko nitrom  :lol: :lol: :lol:

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Arsenal & Barselona
« Reply #22 on: March 15, 2011, 11:14:07 PM »
TANORE!!!  :lol: :lol: :lol:

E sala na stranu, a cudne utakmice...... al bas mi je to trebalo za iz 1 u 2  :clap: .......... i jos sutra Celzi da ubode iz 1 u 1 i bice veselo  :clap: :clap: :clap: