EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana  (Read 10321 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Ishrana
« Reply #30 on: April 16, 2009, 10:17:17 PM »
bitno je da je posle treninga i da je insulin visok,on ce sve odneti tamo gde treba..nece usporiti defku,tebi je bitno da trosis vise kalorija nego sto unosis

ne bi trebalo unositi skrob uvece a ako nije posle treninga
hval milane :)
e ovo me bas zanimalo :yes:
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Isis

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Male
Odg: Ishrana
« Reply #31 on: April 17, 2009, 09:39:35 PM »
Batali banane, a bogme ni whey ti ne radi bash posao ako imas nameru da njime menjas obrok ...Kad vec slabije stojis sa vremenom, preporucio bih ti da kupis kombinovane proteine (mesavinu sporih i brzih) kao sto ti je Isobolic, Labrada pro-V60 ili nesto slicno tome, po tvome izboru. U zavisnosti od toga koji bi uzimao jedna doza bi ti bila 45-60g proteina, koji bi se razlagali duzi niz sati i taman bi na taj nacin lepo upraznio rupe u obrocima. A kupi jedno pakovanje whey-a, koje ces da koristis iskljucivo za PWM i resio si problem.
Teorija bez prakse je beskorisna! Praksa bez teorije je opasna!

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Ishrana
« Reply #32 on: April 17, 2009, 11:04:21 PM »
pij tekuci jogurt i na brzinu ubacis ponog u sebe,skuhas jaja ujutro i ogulis ih(bacis od njih 10 80% zutanjaka,ili ti ostavis samo 2 zutanjka) i stavis u plasticnu posudu i mozes ih jest kad god oces,skuhas ujutro integralnu rizu(ne morase je opce pazit samo stavis i skines i ocjedis vodu i to je to) isto u posudicu stavis i moezs kad god jest(ja je prelijem s jogrtom jer mi ovak ne valja),a isto cinim i s kuhanim krompirom.

to ti govorim zato sto nista pitko ne moze bit zamjena obroku,moze samo ic uz njega.

tako da isis nema veze koja vrsta proteina bila ona ne moze da zamjeni cvrsti obrok.Premda je matrica ok preko dana,ali po meni previse para,a premalo muzike(preskupo),a i nije pro da zivi od toga pa da onda i trosi na to
« Last Edit: April 18, 2009, 12:18:51 AM by Chivas »
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana
« Reply #33 on: April 18, 2009, 12:10:05 AM »
(bacis od njih 10 8% zutanjaka,ili ti ostavis samo 2 zutanjka)

mislis 80% ?  :wow:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Odg: Ishrana
« Reply #34 on: April 18, 2009, 12:18:17 AM »
je je 80% izguila mi se 0 negdje a nisam provjeravo

evo popravio sam,e i hvala sto si skuzio i reko
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline Isis

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
  • Gender: Male
Odg: Ishrana
« Reply #35 on: April 18, 2009, 02:21:59 PM »
Slazem se, nista kao cvrsta hrana, ali eto ima ljudi koji puno rade i nemaju vremena apsolutno ni za sta, a kamoli da kuvaju jaja, bare
rizu u toku dana ili pre posla i slicno pa im ovo bude znatno prakticnije. Ali ko moze da stigne, definitino je hrana preporuka...
Teorija bez prakse je beskorisna! Praksa bez teorije je opasna!