EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: VITARGO  (Read 27324 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #10 on: February 20, 2007, 03:38:32 PM »
 :wow: :wow: :wow: blago tebi...kooliko kosta ta kantica :twisted:
al se nekad dobro jelo

Offline Dusko Madzarovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 137
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #11 on: February 20, 2007, 04:37:49 PM »
Ja koristim Vitargo već dugo vremena i jako sam zadovoljan, uzimam odma posle treninga sa Wheyom i Glutaminom, doze su razlicite od potrebe, ali od prilike izmedju 50 i 100 gr Vitarga mesam sa 50-60 gr Wheya i 10 gr Glutamina. Preporucujem ga svakome, ko odrati dobar trening. :thumbup1:

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: VITARGO
« Reply #12 on: March 02, 2007, 08:44:39 PM »
Razmisljao sam o vitargu jer mi je muka od deksa, grozdjicesu mi ok. Da li ima smisla davati lovu za vitargo s obzirom da sam rekreativac pocetnik? Da li je namijenjen naprednijim bilderima i koliko je poboljsanje u odnosu na deks?
Bicu i ja u Troji!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VITARGO
« Reply #13 on: March 03, 2007, 07:30:37 AM »
cuj dali ima smilsa kupovat vitargo..?/

vidi,..ovde negde imas objasnjenje kakva je razlika imedju vitarga i ostalih prostih secera..

mislim da je gagi negde objasnio...da si potrazio.ovo pitanje bi bilo suvisno..ovako....

ali jednom recju..ne mogu da se porede vitargo i dex

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: VITARGO
« Reply #14 on: March 03, 2007, 08:12:07 AM »
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: VITARGO
« Reply #15 on: March 04, 2007, 12:40:48 PM »
Ko se ozbilnije ne bavi bb nema potrebe da ima dodatan izdatak u vidu vitarga.Kod ljudi koji se takmice je vec druga stvar..Idealan nacin da se napune a da se ne usvinje kao sa hranom..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: VITARGO
« Reply #16 on: March 04, 2007, 05:19:17 PM »
Ko se ozbilnije ne bavi bb nema potrebe da ima dodatan izdatak u vidu vitarga.Kod ljudi koji se takmice je vec druga stvar..Idealan nacin da se napune a da se ne usvinje kao sa hranom..
..
MA NE BURAZ////ON JE PITAO..STA JE BOLJE...DAKLE...DEXTROZA I BILOS TA DRUGO NE MOZE DA SE MERI SA VTIRAGOM.

TO KOLIKO ON KOSTA..TO JE VEC DRUGI PAR OPANKA..

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: VITARGO
« Reply #17 on: May 19, 2007, 03:47:59 PM »
Jest daje malo kasno ali prvo da odgovorim Pedjosu, a ovo o vitargu sam vec bio procitao i zato sam i postavio pitanje. Nisam pitao jel' bolji vitargo vec ovo sto je Lazic i odgovorio. E sad, posto jos nisam ni na pocetku, jer se topim, da li da u masi, od  01.07.  :evillaugh:, ukljucim vitargo?
Znaci, tad cu imati 80 kg bf ne veci od 18%. Ne razumijem bas ovu Lazicevu recenicu: 'da se ne usvinje'. Jel to znaci da zbog vece iskoristenosti proteina i suplemenata dolazi do znatnijeg povecanja misicne mase i manjeg talozenja u salo, u odnosu na dex? Extra mi je bitno da ne povecavam bf, da ne moram poslije vise da skidam. Sad, bio je neki komentar na intenzitet treninga. Da li je riknjavanje na svakom treningu neophodno da bi vitargo pokazao moc ili je i koliko bolji efekat uz neki normalan trening.
Ne fuserim na treningu, ali me ni ne iznose. Radim 3 serije po vjezbi, uglavnom 3 vjezbe po partiji, osim nogu koje cu raditi vise. Prve dve serije radim dokle mogu, a 3. do otkaza, da ne mogu bas odmah da ustanem sa klupe.
Uzimacu u masi DWM svakako sa vitargom, da li da ga stavljam i u PWM?
Naoruzao sam se zestoko suplementima izolat, kazein, koncentrat, BCAA, glutamin, NO Xplode, Vanadil Sulfat, ZMA, ALA, aminokiseline, CLA, sica.. pa ne bih da zbog neke sitne kinte, 13€ mjesecno, ugrozavam ucinak ostalih suplemenata.
Ovo sve pisem jer je stigao isti vitargo kod nas na Pedjosovoj slici. Kod nas je 2kg 39€???????  Mislim da je ok cijena pa ne bi bilolose da ga uzmem. Jeftiniji je nego na netu.
Bicu i ja u Troji!

Offline Cvrle

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 182
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #18 on: October 11, 2009, 10:46:14 PM »
Potrebna mi je pomoc, elem, u PWM-u i dextroza i malto me zasite tako da nisam u stanju 2 sata posle istog da jedem, otuda posegnuh za Viartgo-m
i ispostavilo se da mi jako prija tj. da bez problema jedem nakon 20-30 min. Nisam siguran da li ipak da dodam malo dextroze ili nema potrebe (iritiranje pankreasa...)

Unapred hvala

Offline Pegasus

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: VITARGO
« Reply #19 on: October 12, 2009, 05:43:17 PM »
Kako se sada krecu cene Vitarga i da li se preporucuje u PWMu , za nekoga ko je na mrsavljenju a vezba u teretani svaki drugi dan?