EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Treba mi pomoc oko animal cuta  (Read 1428 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nemanja_91

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Treba mi pomoc oko animal cuta
« on: December 23, 2012, 10:06:06 PM »
Cao svima :) Bavio sam se boxom pa kik-boxom aktivno oko 9 godina i imao sam povredu ramena gde sam morao da prestanem da treniam na par meseci i kad me prosla imao sam neke druge obaveze i nisam se vratio na trening od tada je proslo 2 godine. Imam 21 godinu 187 sam visok i imam 93kg trenutno , najvise me muce sada stomak ne mogu da ga skinem. Resio sam da uzmem Animal Cuts da probam sa tim. Decko u "Pansport-u" mi je rekao da uzmam 2 kesice po danu ja sam probao tako par dana al nisam mogao da spavam , tako da sada pijem samo jednu kesicu i sada je sve ok al me muci mala dilema oko treninga to jest dal ih konzumiram na pravi nacin

-Trening + ishrana

7:00 uzimam 9 tabeta AC na prazan stomak cim ustanem
7:20 sacekam malo da deluju i onda pojedem jednu kasiku meda
7:40 krecem da tricim ( tricim oko sat vremena malo dzogiram malo ubrzam al konstantno tricim bez stajanja)
8:40 radim trbusnjake probadanja sklekove malo zgibove to traje mozda nekih pola sata do sata kako kad mogu da izdrzim
9:30 doruckujem sve zavisi gledam da dorucujem Musli sa tropskim vocem sa melekom tu dodam malo kakao malo meda ili przena jaja ili tunjevina.
12:00-13:00 imam neki mecu obrok gde uzmem da pojedem neku vocku bananu / jabuku tako nesto
oko 16:00 rucam ugavnom neko meso  + neka salata
i tamo mozda oko 20:00-21:00 gledam da veceram nesto lagano

-Trenutno ne idem u teretanu al planiram za nekih mesec dana kad malo steknem kondiciju i da se iskoristim sklekove zgibove itd pa cu onda da krenem u teretanu.

Gledam da pijem oko minimum 1l i po vode dnevno ili makar caja

Interesuje me dal moze ovako jedna kesica animala da se pije dnevno i dal smem da pre dorucka da tricam a popijem animal cats. Ako imate neki saveti ili nesto jos da dodam na ovo ili da promenim slobodno reci te  :) Hvala unapred :)



Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Treba mi pomoc oko animal cuta
« Reply #1 on: December 23, 2012, 10:39:43 PM »
Sto med? Izbaci musli, umesto muslija ovsene. Imas malo proteina, sta je to "lagano" za veceru?

Offline Nemanja_91

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: Treba mi pomoc oko animal cuta
« Reply #2 on: December 24, 2012, 09:07:27 AM »
Med pojedem jer mi navika a i ne budem gladan u toku treninga , ok izbacicu musli. Poteine uglavnom za rucak uzimam na primer piletina. pirinac itd, a lagano za veceru mislim uzmem neki put kuvano zito, tunjevinu sto se tice tunjevine jedem je svaki drugi dan sve zavisi ili za dorucak ili za veceru neki put nesto sto sam jeo za rucak jedem i za veceru samo bar upola manje. Sta mislis da uzmem u pansportu neke 80% proteine pa da dodam pri ishrani samo ne znam dal smem sa animal catom da uzmimam.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Treba mi pomoc oko animal cuta
« Reply #3 on: December 24, 2012, 09:38:16 AM »
pomeri drugu kesicu do 16 h i moci ces da spavas.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Treba mi pomoc oko animal cuta
« Reply #4 on: December 24, 2012, 04:54:29 PM »
Dzaba tebi Animal Cuts sa ovakvom ishranom,cisto bacanje para........ :hitself:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”