EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: zli stomak preti da zavlada svetom :)  (Read 2231 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sakile

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
zli stomak preti da zavlada svetom :)
« on: July 26, 2008, 01:44:41 PM »
aaaaaaaaaa prvi put sam na forumu i nikako da skapiram  wallbash1 kako se zapochinje ta vasha tema ili kako god...pa ccu pokushati ovako neshto da vas pitam....e pa ovako do pre 2god sam imala   idealnu tezzinu i kondiciju (vozila biciklu ,trchala radila neke vezzbe u teretani,...i jela bukvalno sve i svashta ...npr.moj dechko od 80kg pojede big mac,veliki pomfrit i koka kolu a ja malkica vishe od toga x2 blush)i onda povredila sam preponu .prestala da treniram ,pochela da pushim i ISTO da se hranim a kilazza je pochela da varira od tih 58kg(visina 174) do 65 pa 63 pa 56 pa sve tako ....u periodu od godinu dana  ,sa tim shto za 1nedelju mogu da smrsham 5,6kg i isto toliko da se ugojim....sad se polako vraccam treninzima trchanjem svaki drugi dan a od vas mi treba savet o nekom normalnom rezzimu ishrane i kako da se reshim ogrooooooooooomnog vishka kozze sa stomaka(mislim kad stojim stomak mi izgleda ravan ali zato kad sednem ....shar pej ali bukvalno crazy ) :help:plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: zli stomak preti da zavlada svetom :)
« Reply #1 on: July 26, 2008, 07:25:13 PM »
Mislim da sve sto te zanima mozes naci na forumu...Samo malo prosetaj po temama, pisano jepuno puta o tome...o ishrani najvise...Pa ako budes imala neko konkretnije pitanje ti pitaj... :blowkiss:

Pogledaj u -Problemi sa viskom kilograma
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline majkena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Female
  • Sreća se dogodi kad je najmanje očekuješ!
Odg: zli stomak preti da zavlada svetom :)
« Reply #2 on: July 30, 2008, 05:37:17 PM »
Quote
Pogledaj u -Problemi sa viskom kilograma
:yes: