EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: adri - dnevnik ishrane i treninga  (Read 29168 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #10 on: November 04, 2008, 09:44:45 PM »
Nekako ne verujem da mnogi imaju taj problem, jer ljudi kojima se poverim kakav problem imam.....jednostavno ne mogu da veruju?!!  Navodno im se to nikad nije desilo.........


znas kako veruj meni iz mog licnog iskustva jer nocu kad se probudim pojeo bi i masnu krpu,a iz razgovorra sa 1536372829 ljudi koji se bave sportom  sam video da to nije nista cudno.

Resenje,imaj spremljen obrok za nocnu setnju nesto sto volis a dolazi u obzir po dijeti,to pojedes kad se probudis i resen problem.NPR proteinski prah sa ukusom koji volis!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #11 on: November 04, 2008, 11:16:08 PM »
Quote
a iz razgovorra sa 1536372829 ljudi koji se bave sportom  sam video da to nije nista cudno.
uh desi se nocu da se probudim mrtav gladan...ne mogu da spavam od gladi...tako da evo ima nas mnogo  :)
al se nekad dobro jelo

Offline adri

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #12 on: November 04, 2008, 11:47:27 PM »
i sta jedete onda kad se probudite?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #13 on: November 05, 2008, 09:18:14 AM »
i sta jedete onda kad se probudite?

pojedi nesto proteinsko ili vlaknasto
npr mozes da trpas kupus salatu,malo kcal a korisno
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline adri

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #14 on: November 07, 2008, 09:36:45 PM »
hvala na odgovorima, pokusacu......

A jel mi previse da dva puta dnevno brzo hodam na traci po 2 km, na brzini oko 6km/h?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #15 on: November 07, 2008, 10:33:07 PM »
bolje radi 1 kardio za sad,kad ti zakuca dijeta onda ubaci i drugi,bzv je iskoristiti sve na pocetku ako ti i jedan kardio radi posao
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline adri

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Female
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #16 on: November 21, 2008, 10:54:57 PM »
Nista ne vredi.
I dalje se nocu budim i nesvesno bauljam po frizideru!  :help:

Offline sara

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Female
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #17 on: November 22, 2008, 01:56:44 AM »
misim da je sve u glavi...ako sebe ubedimo da je nesto tako,onda ce tako i biti...i sve postaje kasnije stvar navike...
ako pak,organizam trazi hranu,onda je to minimalno....ne treba mu sigurno 2l koka kole i cokolada sto je moja drugarica jela nocas ,kad je ustala...

Offline Mesozder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #18 on: November 22, 2008, 08:22:32 AM »
Nista ne vredi.
I dalje se nocu budim i nesvesno bauljam po frizideru!  :help:
Već sam u par navrata gledao tvoju temu, ali ljudi su napisali sve i nisam imao potrebu ništa dodavat, evo dosad.
Molim te da ne shvatiš krivo ovo šta ću ti reći, ali OBAVEZNO kako god znaš i umiješ prestani krkat gluposti po noći - probaj jednostavno skroz zaobići frizider.
Gore je opisano kakav bi trebao biti taj noćni obrok ako ga se već ne može izbjeći. Ti kažeš da ga nemožeš pripremiti niti konzumirati, tj. da te nešto tera da jedeš gluposti. Onda je stvarno pametnije skroz prekrižiti noćni obrok, nego da negdje u podsvijesti imaš ono "aha pa to se smije, rekli ljudi..." i nastaviti se hraniti isto kao i dosada.
Znači - zaboravi noćnu klopu. Ako to ne ispoštuješ, nažalost samo trošiš i svoje vrijeme, ali i vrijeme svih onih koji ti savjetima pokušavaju pomoći

Pozdrav i sretno

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: adri - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #19 on: November 22, 2008, 02:52:09 PM »
Vec sam u par navrata gledao tvoju temu, ali ljudi su napisali sve i nisam imao potrebu nista dodavat, evo dosad.
Molim te da ne shvatis krivo ovo sta cu ti reci, ali OBAVEZNO kako god znas i umijes prestani krkat gluposti po noci - probaj jednostavno skroz zaobici frizider.
Gore je opisano kakav bi trebao biti taj nocni obrok ako ga se vec ne moze izbjeci. Ti kazes da ga nemozes pripremiti niti konzumirati, tj. da te nesto tera da jedes gluposti. Onda je stvarno pametnije skroz prekriziti nocni obrok, nego da negdje u podsvijesti imas ono "aha pa to se smije, rekli ljudi..." i nastaviti se hraniti isto kao i dosada.
Znaci - zaboravi nocnu klopu. Ako to ne ispostujes, nazalost samo trosis i svoje vrijeme, ali i vrijeme svih onih koji ti savjetima pokusavaju pomoci

Pozdrav i sretno

prosetaj pred spavanje , popij casu vode mozda ti to pomogne.