EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu  (Read 37816 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #110 on: July 05, 2010, 07:01:10 PM »
Po mom misljenju Vilja, osnovni razlog je sto je davao neke kljucne golove... ali sve zavisi ko prodje u finale

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #111 on: July 05, 2010, 07:11:59 PM »
jel srbija ispala? :help:

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #112 on: July 05, 2010, 09:25:50 PM »
Pa znas kako, i jeste i nije! ;) Zvanicno jeste, kao poslednja u grupi, nezvanicno (kazu eksperti) je moralni pobednik jer je pobedila Nemacku i remizirala sa Spanijom, aktuelnim evropskim prvakom, na nekoj prijateljskoj utakmici.  :lol: Eto, pa ko kako voli da tumaci!  :)
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #113 on: July 05, 2010, 09:47:25 PM »
wauuu nismo najbolji na svetu .. oh ne .. igrali momci ko mashina pa . bilo shto je bilo ...

dada villa kralj .. ubija .. i on kandidat sigurno!!! ali meni je snejder ostavio jachi utisak ... mozda sam pristrasan zbog intera i sve al jbg  :blush:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #114 on: July 06, 2010, 12:10:59 AM »
jel srbija ispala? :help:
Covece gde ti zivis?  :lol:

Pa znas kako, i jeste i nije! ;) Zvanicno jeste, kao poslednja u grupi, nezvanicno (kazu eksperti) je moralni pobednik jer je pobedila Nemacku i remizirala sa Spanijom, aktuelnim evropskim prvakom, na nekoj prijateljskoj utakmici.  :lol: Eto, pa ko kako voli da tumaci!  :)
Pobedila Nemacku jeste, a remi sa Spanijom na nekoj prijateljskoj utakmici prvi put cujem, gde si tu glupost cuo leba ti?!!!  :crazy:


dada villa kralj .. ubija .. i on kandidat sigurno!!! ali meni je snejder ostavio jachi utisak ... mozda sam pristrasan zbog intera i sve al jbg  :blush:
I meni je snajder najgotivniji od ovih fudbalera sto su preostali (mozda sam i ja pristrasan zbog intera), al uvek bude proglasen najboljim neka budala kojeg najvise mrzim (vilja, miler...)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #115 on: July 06, 2010, 12:54:32 AM »




 :innocent: :innocent: :innocent:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #116 on: July 06, 2010, 01:33:14 AM »
ko je najbolji igrac na sv.prvenstvu- bas je jako tesko reci... sve ekipe koje igraju dobro imaju svoje adute al opet nekako niko nije toliko ubedljiv pa da kazes, ovaj je...
 ovako po meni treba da izgleda najbolji igrac sv.prvenstva:




nekad se ovako igrao fudbal, ali na zalost vise nema ovakvog igraca i pitam se dal ce opet da se rodi slican...
filmovi.infopult.net

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #117 on: July 06, 2010, 04:24:46 AM »
ali debeli ronaldo  :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:  el fenomeno ... jedan jedini ...
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #118 on: July 06, 2010, 05:27:21 AM »
Quote
Pa znas kako, i jeste i nije! wink3 Zvanicno jeste, kao poslednja u grupi, nezvanicno (kazu eksperti) je moralni pobednik jer je pobedila Nemacku i remizirala sa Spanijom, aktuelnim evropskim prvakom, na nekoj prijateljskoj utakmici.  lol Eto, pa ko kako voli da tumaci!  smile

a ovo je vec super objsanjenje..ma nema..nebeski narod..

a vidi ovog kauboja :lol: :lol: :lol:

Quote
Covece gde ti zivis?

i onda se pitaju sto su nam deca tako ...... kada jedino pricaju o tome kako im je visok  ping,nemogu da ucitaju file sa secundarnog harda,umrezavanje graficke sa internom ih jebe,,,bla bla bla bla bla..a odsustvo percepcije za humor,salu,zabavu ,zajebanciju,sprdanje,karanje JE OSTALO NEGDE NA CHIPU  :lol: :lol: :lol: :lol:

jaooooooooooooooooooooooo


Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Srbija na svetskom prvenstvu u fudbalu
« Reply #119 on: July 06, 2010, 01:20:16 PM »
ovako po meni treba da izgleda najbolji igrac sv.prvenstva:

nekad se ovako igrao fudbal, ali na zalost vise nema ovakvog igraca i pitam se dal ce opet da se rodi slican...

 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Kad je dobio crveni meni su suze krenule, od tad sam hebo mamu italijanima i mrzim ih najvise od svih reprezentacija  :bash:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.