EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nekoliko nejasnih stvari  (Read 26812 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mirka*

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #110 on: April 18, 2011, 03:38:32 PM »
Imam jedno pitanjce.
Imam veliki visak i dosta da guram, iscitala sam vase uputstvo i step by step vodic, proteine, uh i masti lepo istampala da mi bude pri ruci za sta god mi treba da utuvim hehe pocela sam danas da se hranim po tom uputsvu, shvatila sam da se namernice mere pre obrade, buni me pirinac 100-150gr zavisno od dana pa to kad se skuva i nabubri meni je bilo mnogo. Dakle mera za pirinac je pre ili posle kuvanja?
Da sve lepo slozim, osmislim ovih dana pa cu vas jos smarati sa pitanjima :blush:
I samo da vas pohvalim i kazem svaka cast za savete i strpljenje :clap:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #111 on: April 18, 2011, 03:45:14 PM »
sve se meri sirovo pre termičke obrade
ali ako imaš velik/veći višak, definitivno ti ne treba toliko pirinča odnosno toliko UH. slobodno prepolovi, i to samo u obroku nakon treninga sa tegovima ili ujutru, sasvim dovoljno ...


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #112 on: April 19, 2011, 12:14:59 AM »
da li si pokusala da promenis, npr tu tunjevinu uvece izbacis stavis meso i salatu ili elu ili jogurt
da izbacis zumance, da  menjas vreme kada unosis skrob itd..
Pa da, menjam ja, ovo sam navela samo kao primer, ovako nesto je najcesce. Cesto veceram belo sa rostilja npr, a cesto i rucam oslica/pastrmku itd... E zumanca nisam izbacivala nikad jer su mi sama belanca gadna ali ajde probacu i to. Sa skrobom zavrsavam oko 17h, ali videcu da mozda i to skratim.
Pa ne znam vise ni ja, problem mi je taj glupi stomak, sa grudima sam se odavno pozdravila a ruke i noge su mi tvrde i ok obima, ali stomaka ima. Nije ni nadutost jer jedem dosta vlakana, pijem tecnost, sve ok, ali skot (stomak) ne mrda. Osecam da mi je tvrdo ispod, radim pravilno trbusnjake, ali sta vredi kad ima sala preko :pullhair:
Ma kazem ti, planiram cim zavrsim s faxom da se mnogo vise posvetim treningu i ishrani, evo danas sam morala da propustim trening jer sam celu noc pisala seminarski, i sad me pojede griza savesti.  Planiram da napravim neki ubitacan trening pa kad to bude ispisacu ga ovde da proverim jel valja :weight_lift1: i tada cu da te konsultujem i koji whey da uzmem. A sagorevac se bojim da uzmem jer se ionako mnogo znojim pa se bojim da mi ne bude jos gore, eventualno na zimu.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #113 on: April 19, 2011, 06:53:37 AM »
posalji mi sliku da vidim sta je.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Nekoliko nejasnih stvari
« Reply #114 on: April 20, 2011, 07:01:04 PM »
E vazi, to sam i ja mislila da predlozim, cim budem slikala saljem ti!