EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dnevnik ishrane-POMOC! O.o  (Read 1570 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline 000LoveSweet

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Dnevnik ishrane-POMOC! O.o
« on: June 23, 2011, 06:15:21 PM »
 :help: Narode! Nova sam ovde i bas mi se svidja sajt  :clap: ovo je moja tema.Za pocetak hocu da vam kazem da nisam neko ko bas ima problema sa kilogramima aliii opet leto je trebalo bi da skinem maloo...  ;)  Imam dosta cvrst karakter i nije mi problem da drzim dijetu,no osnovni problem je sto ne znam koju! Trazila i trazila sam po netu,ali nista.Jedino znam za UN dijetu u kojoj postoji raspored ishrane u danu a bas bih volela da postoji jos neka koja kaze konkretno sta treba da se jede u ponedeljak,utorak,sredu itd. Mislim da ste me razumeli.  :yes: Ako neko zna molim vas da mi pomogne ili ako je neko skinuo kilograme neka napise sta je otprilike nedeljno jeo (kako je izgledao njegov dan)...
Hvala unapred...  :blowkiss:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Dnevnik ishrane-POMOC! O.o
« Reply #1 on: June 23, 2011, 06:27:19 PM »
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Dnevnik ishrane-POMOC! O.o
« Reply #2 on: June 23, 2011, 06:31:25 PM »
Pa zar od onolikih tema sa nazivima Kako da smrsam i slicno, kao i ispod toga 10-ak novootvorenih tema devojaka sa istim problemom ti pitas sta da ti neko kaze. Nego ti lepo "misa i tastaturu u sake" pa citaj. I za tebe vazi ovaj moj post http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=14497.msg208416#msg208416

Kad sve te linkove procitas, sastavi jelovnik ovde, pa da korigujemo i krenemo. :)

Offline 000LoveSweet

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Dnevnik ishrane-POMOC! O.o
« Reply #3 on: June 23, 2011, 06:45:24 PM »
Nema problema,moja dobra volja je tu! A tebe Nemanja sto se tice samo zelim da ti zahvalim na razumevanju i pruzenoj pomoci novom clanu...Ostavljas utisak..  :clap:

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Dnevnik ishrane-POMOC! O.o
« Reply #4 on: June 23, 2011, 07:01:20 PM »
Nema na cemu. Tu smo da pomognemo  :)