EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: T3 FAQ  (Read 40256 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: T3 FAQ
« Reply #30 on: May 04, 2009, 10:44:49 PM »
Ako ti treba toliko dugo da budes na T3 zbog bilog kojeg razloga onda nemam nista protiv  ;)
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline 2big

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #31 on: May 06, 2009, 10:51:17 AM »
posto t3 stvarno izduvava misice i cini ih mekim i ravnim,zna li se na koliko dana pre takmicenja treba da se izbaci t3 najkasnije,da bi misici uspeli da se oporave i dobro napune za takmicenje?
koristi se 150mcg/day.

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #32 on: May 20, 2009, 05:59:33 PM »
jel radite punjenje uh kada ste na t3??? jer bez t3-a radimo punjenje da ubrzamo metabolizam, pa nam sada to nije potrebno...mozda ne svaki tjedan

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: T3 FAQ
« Reply #33 on: May 20, 2009, 06:02:22 PM »
"Punjenje" se neradi samo zbog T3 .
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline lux4988

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #34 on: June 09, 2009, 12:09:59 AM »
Pozdrav, nov sam na ovom forumu i zanima me ova tema.

Poceo sam vjezbat i sve to, i mislim da bi prvo trebao skinut masno tkivo a imam ga mnogo, pa sam nabavi T3 tablete, pa me zanima s obzirom da nikad nisam nista takvog uzimao dal je ok da to uzimam i kak da to uzimam i ak moze kakav komentar?
Hvala

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #35 on: June 09, 2009, 01:53:11 AM »
lux4988, pocni da citas, i nemoj da ti ovakve stvari ni padaju na pamet.  :hitself:

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: T3 FAQ
« Reply #36 on: June 10, 2009, 05:25:16 PM »
Pozdrav, nov sam na ovom forumu i zanima me ova tema.

Poceo sam vjezbat i sve to, i mislim da bi prvo trebao skinut masno tkivo a imam ga mnogo, pa sam nabavi T3 tablete, pa me zanima s obzirom da nikad nisam nista takvog uzimao dal je ok da to uzimam i kak da to uzimam i ak moze kakav komentar?
Hvala
Baci ih u kantu... samo ces se sjebati.. Citaj forum uz pomoc dobre ishrane ces na zdrav nacin prilicno brzo skinuti salo
Champions Train Losers Complain.

Offline r3d

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #37 on: June 15, 2009, 07:57:09 PM »
Jbg ljudi procitaju kako profesionalci uzimaju T3 da se izrezu, pa misle da su to magicne tabletice, skine ti salo i nema posledica :nonono:
<3 Training

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: T3 FAQ
« Reply #38 on: June 15, 2009, 10:06:08 PM »
pa i ne mora da ima posledica..npr o insulinu mora da se pise tako..naravno da je opasan,da ne bi dosao neki debil koji veze nema i umro...ali je sasvim drugacije gledati kada ga uzima neko ko zna sta radi..sele jednom rece:nije problem u steroidima i ostalim hormonima vec u glupim mozgovima pojedinih korisnika pa kad se njima nesto desi onda se pise o tome sve najcrnje jer je to lakse za siru javnost da prihvati...
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #39 on: June 15, 2009, 10:55:23 PM »
bas to... ins je opasan ako se neces pridrzavat pravila o prehrani... al ako oces onda stvarno nema niti najmanje straha...samo triba bit discipliniran.... to je isto kao da imas auto s puno konjskih snaga i zelis ga na cesti vozit punim gasom bez obzira na sve...naravno da ces kad tad bit rip...al ako postujes pravila(prometna) onda imas samo pozitivne stvari...a vjerovatno i dobru picu uvatis :lol: