EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Divni ste!  (Read 9096 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Saandraa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Divni ste!
« on: November 12, 2011, 01:13:55 AM »
Cao svima! :)
Prvo bih htela da vas sve pohvalim,forum je zaista prepun dobrih informacija i puno mi pomaze u mojoj nameri da izgubim visak kilograma!
Elem...
Zovem se Sandra,imam 22godine,visinu 168cm i trenutnu kilazu og 66kg,inace sam na dijeti vec nekih mesecak dana,imala sam 71kg. Imam poseban jelovnik,kog se pridrzavam,pijem i vise od 2,5l vode preko dana,ujutru pre obroka vozim sobni bajs(15=ak minuta),jedem na svaka 2,3 sata, poslednji obrok mi bude oko 21h. Hmmm,medjutim,taj proces gubitka kilograma je jednostavno STAO,a ja ne znam zasto:)!
Nego da vam ja predstavim moj program ishrane:):)
1.Dan
Dorucak=musli(tropik,sa suvim vocem i ovsenim pahuljicama,jogurt balans)
Uzina=Voce..jedna jabuka,ili jedna kruska,ili jedan crveni grejp...zaluta i neki kolutic ananasa
Rucak=Kuvano belo pilece meso i salata(zelena,kupus,krastavac)
Uzina=Vocka
Vecera=Kuvano jaje,salata
2.Dan
Dorucak=proja,mladi sir(domaci)
Uzina= mi je uvek vocka...pa se u daljem tekstu necu ponavljati:)
Rucak=morska riba,salata
Uzina
Vecera=sunka(pileca,cureca),salata
3.Dan
Dorucak=sunka,salata,parce hleba
Uzina=voce
Rucak=slatki kupus sa mesom
Uzina=voce
Vecera=Tunjevina u maslinovom ulju,salata
4.Dan
Dorucak=musli,jogurt
Uzina=voce
Rucak=supa,jenetina(kuvana),krompir(kuvan),salata
Uzina=voce
Vecera=Sampinjoni,salata
5.Dan
Dorucak=makarone sa sirom
Uzina=voce
Rucak=skusa,krompir(kuvan),salata
Uzina=voce
Vecera=integralni tost,maslac,marmelada
6.Dan
Dorucak=proja,jogurt
Uzina=voce
Rucak=supa,integralni pirinac,meso junece,salata
Uzina=voce
Vecera=tunjevina,salata
7.Dan
Dorucak=musli jogurt
Uzina=voce
Rucak=supa,piletina,salata
Uzina=voce
Vecera=piletina,salata
I tako u krug,vrtim...
Glad mi ne predstavlja problem,jer je i ne osecam tako cesto. Moj problem je u tome sto osecam nadutost u stomaku,crevca mi lome kao luda,ali to se povremeno desava...Zanima me i sta mislite o upotrebi vecih kolicina sirceta u salati(jer ja to koristim poprilicno),suncokretovo ulje,kalijumova jodirana so. Hleb mi je po ovom jelovniku vise zastupljen,ali ga ja ne jedem..jer me nervira. Previse brojim sebi kalorije,mislim da je hleb bomba,bio on integralni ili kakav vec:). I da...vidim da se dosta prica o tom proteinu wheyyyy kao dodatku ishrani,nemam pojma o proteinima,mislila sam da oni goje:):),pa bih bila zahvalna kada bi mi neko to pojasnio,...samo koriscenje tih suplemenata,kako,kada....
Hvala svima koji su ovo procitali do kraja!ali ja sam resila da s eotarasim ovih kilograma...idem do cufre 56,jer sam pre 2 godine imala toliko:):)! :clap: :yes:

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: Divni ste!
« Reply #1 on: November 12, 2011, 02:09:17 AM »
Dobrodosla na forum !
Kao amater u ovoj prici ali ipak neko ko je izgubio 20 kg zahvaljujuci savetima s foruma i licnom zalaganju u tteningu i ishrani . Mislim da ce se experti sloziri :MUSLI sa suvim vocem - goodbye  , voce samo uz ili za dorucak  , ako bas mora  i to ne voce nego 1-2 vocke , nista posle podne naravno , i mesas skrob sa salatom- nikako dok si u fazi skidanja kg . Ili salata uz meso ili skrob  (pirinac  ,kuvani  krompir ... ) Maslac  ,marmelada  - goodbye jedno vreme  , a da ne bih pametovao ako vec nisi nasla dosad imas lazicevo uputsvo
http://www.exyu-fitness.com/forum/problemi-sa-viskom-kilograma/kako-izgubiti-visak-kilograma-uputstvo/
Tu sve pise i tacan jelovnik . samo bez filozoforanja i sici ce kile. Bajs ti vise nije dovoljan , pogotovo nacin na koji ga treniras .Potrebno je ubacivanje drugih vezbi , teretane ili home treninga a ima ih gomila .Moras da sokiras organizam razlicitim teninzima jer se brzo adaptira . A sad nek experti kazu svoje , moja malenkost ti zeli jos jednom puno uspeha i WELCOME :)

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Divni ste!
« Reply #2 on: November 12, 2011, 02:34:20 AM »
Mozes slobodno da mesas skrob sa salatom, ne opterecuj se time. Cak stavise vlakna smanjuju glikemijski indeks
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Divni ste!
« Reply #3 on: November 12, 2011, 08:02:59 AM »
-nemoj voce u uzini dva
-povecaj unos proteina
-sirce moze
-whey moze koristiti jer ima  malo kalorija a bolje i brze se vari hrane
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Saandraa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Odg: Divni ste!
« Reply #4 on: November 12, 2011, 12:00:09 PM »
Thanks svima!
Za forum sam cula kod mene na fakultetu,dosta se prica o vama...pa sam pomislila..hmm,hajde da i ja probam!Zaista ,jos jednom sve pohvale.
Znaci,moj program ishrane i nije tako los?:)
A da pitam Lazica....Sta da mi bude u uzini dva,umesto voca,i proteini..kako da ih povecam?
kisses ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Divni ste!
« Reply #5 on: November 12, 2011, 12:14:10 PM »
Sama si odgovorila, povecaj ih tako sto ces izbaciti tu vocku, a umjesto nje pojesti neko meso, ella sir, tunjevinu (ili neku drugu ribu) ili neki drugi kvalitetan izvor proteina...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Saandraa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Odg: Divni ste!
« Reply #6 on: November 12, 2011, 02:09:15 PM »
jej...
e pa ja bih volela da mi neko kaze konkretno,Sandra..treba da jedes to, to i to, kako ja da znam sta je kvalitetan izvor proteina,kada nema pojma o njima:):):). Ok,sir sam kupila,tunjevine imam zalihe:),skusu,losos. A ananas..obozavam,je l' on moze da prodje za ovu prvu uzinu,mada..nije svez,nego iz konzerve :rolleyes01:.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Divni ste!
« Reply #7 on: November 12, 2011, 02:13:22 PM »
imas u onoj temi spisak obroka i kombinacija koje sam slozio..i imas listu korisnih namirnica i to je to
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Saandraa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Odg: Divni ste!
« Reply #8 on: November 12, 2011, 03:13:41 PM »
aha..ok,videla sam program!hvala!

Offline Saandraa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Odg: Divni ste!
« Reply #9 on: November 13, 2011, 07:44:36 PM »
danas sam pojela samo jednu projicu,jutros u 6..i jabuku posle..nista nisam stigla da jedem posle toga...kuku...kako sad da mi vecera bude ono sto je trebao da bude rucak..ili da..ne jedem nista..ili samo sir..hmm bas je gotivan! gde u Beogradu da nadjem teretanu sa onom spravom sto izgleda kao stepenice koje se pokrecu?zna neko?