EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ako ikad smrsam....  (Read 7717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #20 on: July 22, 2012, 06:17:55 PM »
Neke slike, da vidimo kako to ide?  :yes: :yes: :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #21 on: July 22, 2012, 06:50:08 PM »
rezultati?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #22 on: July 23, 2012, 02:56:32 PM »
Ovako, da pocnem iz pocetka...

Kad sam se izmjerila kod trenera, ispalo je da nemam 83 vec 87kg... :pullhair: i sok...ali, od neceg mora da se pocne...
Sad su rezultati sledeci...obim u struku manji za 12 cm...suknja 42, a nosila na pocetku 46 a nekad i 48.... butine manje za 7 cm u obimu...nemam podbradak...sva sam nekako ljepsa...
Djelujem kao d a me nema pola...

Ali, idem i dalje....meni je ovaj sajt inspirativan, i kad bi mi palo na pamet da pojedem nesto sto ne smem, bilo bi kao da sam izdala sve vas i ove moje prijatelje kod kuce koji su navijali da smrsam...
Da je tesko, jeste....u pocetku sam bila zbunjena, potpuno novi nacin zivota...plus, radim na takvom mjestu da cesto putujem...ali, naucila sam da uvece spremima hranu za naredni dan, da svaki dan bar sat vremena brzog hoda imam...


prvi put posle mnogo godina, osjecam se sjajno...ko zna, mozda se neko i zaljubi u mene...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #23 on: July 23, 2012, 04:46:18 PM »
i po cijem si merenju smrsala po tvom ili trenerovom  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Emily

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 57
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #24 on: July 23, 2012, 10:56:48 PM »
Tebi na pocetku teme stoji 83kg, koliko imas sada? Svaka cast za sve ove skinute santimetre sala!!  :clap:

Pozdrav

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #25 on: July 25, 2012, 02:16:40 PM »
@Lazic: Po mom naravno  :yes:..ja sam i ovako zadovoljna...sad imam 79kg.  Ima tu prostora za jos 8 ali kazem i ovo je ekstra...

@Emily: Ja u pocetku nisam nikako mogla da shvatim koncept da su santimetri bitniji od broja kg...moja najbolja prijateljica je moje visine i ima 56 kg i nije premrsava...a ja to nikad necu dostici.... Uporedo sam isla i na masazu, limfnu drenazu jer mi se bas skuplja voda...kod mene je najvidljivije na stomaku koga vise nema...butine bi jos mogla, ali kao sto rekoh...kakva sam bila, sad sam zlatna...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #26 on: July 26, 2012, 09:38:13 AM »
to sada ja mucim muku sa jednom osobom..znaci obimi padaju a vaga stoji a posto je podlozna da otice od vode ima i vise kg..ali dobro..srecom pa vaga nikada nije bila parametar koliko ko sala ima na sebi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline superwoman

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: Ako ikad smrsam....
« Reply #27 on: July 26, 2012, 09:46:58 PM »
meni je maserka, inace fizioterapeut za tu vodu preporucila u apoteci da se kupi guam dren, 80 centi kesica koja se rastvori u litar vode i pije...

a to za obime, nije prijatno kad vidis koliko imas kg...kao da sam medicinski problem....ali eto makar nosim suknju dva broja manju...ja cuvam misic, mozda yato kg i ne padaju..ima super knjiga burn the fat fed the muscle od tomi-ja venuto....ja se iskreno nadam da ce i kg d apadaju....ma super ti je sajt svasta sam naucila