EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: : Problem sa nedostatkom kilograma :  (Read 2792 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lukather

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
: Problem sa nedostatkom kilograma :
« on: October 01, 2010, 12:50:34 PM »
Pozdrav svima,
ovo mi je prva tema na forumu hteo sam samo da pitam par pitanja:
Naime idem u teretanu vec 10 tak meseci (i poprilicno sam napredovao) nabacio sam mozda 5kg od kad sam krenuo u teretanu. Ali i dalje imam problem visok sam 187cm i imam SAMO 74,9 kg. To je bas malo za moju visinu. Takodje problem je u tome sto mi je apitet los, treniram sedmicno: ponedeljak-sreda-cetvrtak-subota (nekad + nedelja). Apetit mi je los jedem mozda  2-3 puta dnevno i to bas po malo. Moze li neko da mi pomogne sta da unosim? Kako mogu popraviti apetit itd? Samo mi masa fali  :blush:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline lukather

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: : Problem sa nedostatkom kilograma :
« Reply #2 on: October 03, 2010, 12:18:27 PM »
Ok, a neki protein jel bi mogao da dodje u obzir? I kako ja matorima da dokazem da nije stetan protein  :pullhair:

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: : Problem sa nedostatkom kilograma :
« Reply #3 on: October 03, 2010, 01:03:52 PM »
Ok, a neki protein jel bi mogao da dodje u obzir? I kako ja matorima da dokazem da nije stetan protein  :pullhair:
Naravno da bi mogao da dodje u obzir. E sad sta od suplemenata da umes zavisi od dubine dzepa.
Sto se tice matoraca evo ti ovo
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=3520.90
Pa ako ih ubedis javi sta si odabrao  ;) ........ PUNO SRECE U UBEDJIVANJU MATORACA  :clap:

Offline lukather

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: : Problem sa nedostatkom kilograma :
« Reply #4 on: October 04, 2010, 08:31:38 PM »
Trebao bi mi neki doktroski zakljucak, da li je stetan il ine, sta bi rekao nutricionista neki? dal bi mi pomogao i rekao mojima da je zdrav i da mogu da ga koristim ?  :help:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: : Problem sa nedostatkom kilograma :
« Reply #5 on: October 04, 2010, 09:03:14 PM »
Zavisi od nutricioniste, ako je neki matori prdonja tesko, mada opet ni to ne znaci...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline clown

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 241
  • Gender: Male
Odg: : Problem sa nedostatkom kilograma :
« Reply #6 on: October 16, 2010, 06:02:52 AM »
svidja mi se sto 90% ljudi ima vise MU** da zvekne dzoks...
nego da uzme whey...
Bolje da pijes whey svaki dan.... nego da pijes alkohol svaki vikend ;)

tako dont be pussy...and do de stuff!    :lol: :lol:
"My goal when I come in here everyday is to make sure that if someone beats me - its not because they outworked me!" - Layne Norton