EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Steroid FAQ za pocetnike  (Read 51705 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #30 on: February 18, 2010, 11:54:08 PM »
ma nisam ja kupio nista niti cu sad poceti.. mozda kasnije pa se cisto edukujem
cek hoces da kazes da proviron ne vredi k**cu?
on drzi receptore pod kontrolom ? zato sam i mislio da ga treba uzimati od 2-3 nedelje pa konstantno..25mg dnevno je ok?
a u slucaju nedaj boze prvih znakova gyno uzeti jedno 30mg nolve dnevno ,30 30 40 40 50 50
odprilike aj hanse ili bilo ko neka prokomentarise ovo
opet ponavljam.. sve je ovo samo radi edukacije (Makar za sad ;) )

ne ne vredi kurcu,on je tu cisto malo oko kontrole ali slaba vajda ako krene gyno...rekao sam ne vredi q ako si ti osetljiv,mislio sam da si vec na kuri ili da je neka po redu pa vec znas kako reagujes...ako hoces da budes 100% siguran kada prvi put krenes uzmi proviron 25-50 na dan od trece nedelje...ispada skupo ali ako bas hoces da sto vise povecas sansu da ti ne bude nista to je to...ali opet kazem prov nje neka "zastita",imas i drugih skupljih stvari slicne namene ali ja mislim da vec ima negde na forumu o anti-aromatizerima
Why so serious?

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #31 on: February 19, 2010, 12:01:23 AM »
kad smo vec kod tih skupih stvari.......jel imao neko iskustva sa ARIMIDEXOM????  :) :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #32 on: February 19, 2010, 12:15:42 AM »
kad smo vec kod tih skupih stvari.......jel imao neko iskustva sa ARIMIDEXOM????  :) :)
:thumbup1:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #33 on: February 19, 2010, 12:43:47 AM »
mislio sam da proviron nije skup?
« Last Edit: February 19, 2010, 10:00:03 PM by sele137 »
Champions Train Losers Complain.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #34 on: February 19, 2010, 01:15:58 AM »
kad smo vec kod tih skupih stvari.......jel imao neko iskustva sa ARIMIDEXOM????  :) :)

ne licno ali ljudi oko mene hvale :) doduse ako nisi specijalno oprezan bas je skupa opcija ali extra vredi
Why so serious?

Offline dowl@

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #35 on: March 05, 2010, 09:58:52 PM »
Pozdrav za Pedju, Seleta, Lazica, Hansa, ljudi citam vase postove vec 6 meseci  i ne mogu da verujem sa kakvom energijom edukujete ovaj mladi narod SVAKA CAST!!!! :clap: :clap: :clap:
Posle istrazuivanja i citanja svih vasih postova o ishrani, treningu i AAS odlucio sam se za prvu kuru. Treniram vec dve godine u teretani aktivno i disciplinovano a pre toga sam trenirao rvanje 3god. Tezak sam 92kg ima malo na kukovima sala ali nije strasno vecina je misicna masa :) , kardio se radi intenzivno da se sagore i poslednje stanice sala pred prvu kuru.
1-8 sedmica Testosteron depo 500mg nedeljno (dva puta po 250mg ponedeljak i petak)
1-5 sedmice d'bol 20mg dnevno
Nolvadex jos samo da se nabavi i krecemo  :clap:
Hrana je odlicna i tu sam veoma disciplinovan.
Question: Sada sam na rezimu sa dosta smanjenin unosom UH, a povecanim unosom proteina zbog toga sto zelim skinem salo a i prija mi. Da li mogu da budem na niskom unosu UH na kuri ili moram nesto da menjam? P.S. Sklon sam gojaznosti....
Ako moze neka sugestija ili predlog, unapred zahvalan! pozz :blowkiss:

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #36 on: March 05, 2010, 11:09:06 PM »

Question: Sada sam na rezimu sa dosta smanjenin unosom UH, a povecanim unosom proteina zbog toga sto zelim skinem salo a i prija mi. Da li mogu da budem na niskom unosu UH na kuri ili moram nesto da menjam?

Naravno da mozes jer cilj je da skines salo zar ne?!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline dowl@

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #37 on: March 06, 2010, 09:05:01 AM »
Hvala puno, o tome sam dosta razmisljao :crazy:! Javljam kakvi su rezultati.... Pozzz :lol: :lol: :lol:

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #38 on: March 16, 2010, 08:44:04 PM »
jel ok ova igla 0.90x40 za gluteus
Champions Train Losers Complain.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Reply #39 on: March 16, 2010, 08:56:08 PM »
Prevelika je !!!
0.70x30 je taman!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.