EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: shta valja a shta ne valja  (Read 32671 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #10 on: January 15, 2008, 10:15:16 PM »
pa nemoj pljeskavicu i to mijesano s rostilja  uvijek gledaj malo bolji izbor iako su ti rostilji vani  tako tako ...al ima punude sigurno za neko  konkretnije meso, pilece , teletina i sl..ili u konzum po dimcek pileca prsa  na 100 gr 16 p. integralna kifla extra  , da se ne patis s otvaranjjem tune i sl.. ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #11 on: January 15, 2008, 10:29:37 PM »
daj jos pitanja, mrzi me da pisem samo za ovoliko  :lol:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #12 on: January 15, 2008, 10:39:29 PM »
da li je bolje trenirati ako jedan dan bude losha ishrana ili je bolje preskociti taj dan i iskoristiti ga za isto tako potrebnu pauzu

E ljudi i mene stvarno zanima ovo sto je Kosuta pitao, aj malo ozbiljnosti s odgovorima  :rolleyes01:
Lako je vama starijima, a sta mi mladji kad smo u skoli pa nemamo vremena 7 sati nista da pojedemo sem nekih ogavnih pljeska ili pica ili sendvica tipa tost itd :bored: bljaak
Recimo upravo danas sam imao slucaj takav:
-Bio sam u skoli od pola 8 ujutro do 14:20 i tu sam pojeo samo dve pice  :wallbash1: pa (posto zivim u Futogu a imali smo pismeni u skoli u 6 ne bi se isplatilo da idem kuci pa nazad u grad ne bih stigao nista da ucim) ja sam odlucio da ostanem kod druga u gradu do pismenog.A kod druga sam naravno jeo i naravno nisam iz pristojnosti mogao da biram nego sta mi je dao, ugl nesto sa otprilike 0 proteina :wallbash1: I tako jbt sad sam dosao kuci u 21:00 i ceo dan ispade da sam jeo junk food, a treba da radim ramena i triceps danas  :pullhair:

Ali ja sam rekao sebi da moram da odradim trening i to je to, sad sam zavrsio sa treningom i ispio sejker, pa cu se potruditi da jedem jos dvaput do sna.

I kooonacno, da li je to ispravno bilo????????  :help:  :rolleyes01:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #13 on: January 15, 2008, 10:44:17 PM »
daj jos pitanja, mrzi me da pisem samo za ovoliko  :lol:

evo potrudicu se da smislim josh neshto na taj fazon :)

Offline Nemanja92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 185
  • Gender: Male
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #14 on: January 15, 2008, 10:51:34 PM »
I ja imam isti problem u skoli gde imam samo da kupim neke pice,pljeskavice,palacinke... :wallbash1: :wallbash1:
I sta sad ja da radim??Bolje da kupim to nego da nista ne jedem ili da se bas potrudim pa da nadjem nesto.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #15 on: January 15, 2008, 11:14:35 PM »
c c c sta kukate  :rolleyes01:

imate sto kombinacija da pravite kuci i nosite sa sobom ima tema negjde pomoc studentu pa nadjite  :rolleyes01:
jel vam uopce palo na pamet da nosite hranu sa sobom  :rolleyes01:
piletina u integra kifli , il tuna sa salatom nekom unutra i sl..sta god jedete kuci  mozete nosit sa sobom u taperware i lagano na odmoru bon apetit i necete ostati gladni ni u manjku proteina  ;)

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #16 on: January 15, 2008, 11:17:41 PM »
ma nepricam ja o shkoli nego ovako.. uopsteno :p

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #17 on: January 15, 2008, 11:20:06 PM »
kao da je neko pomenuo skolu  :innocent:

pa ovako uvijek mozes isto konzum integralna kifla dimcek tuna i sl ..il sa rostilja neku piletinuu teletinu slata itd..ako hodas mora da naidjes na neki market i sl  :)

Offline nency

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #18 on: January 15, 2008, 11:27:57 PM »
tema je super! bravo!!!
samo odgovora nikako nema...
po njihovom bi trebalo kada odemo u goste na rucak da im se zavucemo u ostavu da trazimo konzerve xexexe simpaticno bi bilo...
ali realne su situacije gde treba odluciti da ili ostanemo gladni ili jedemo nesto bezveze...



Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #19 on: January 15, 2008, 11:41:20 PM »
Evo ja cu odgovoriti onako iskreno ;D Po meni je bolje pojesti i neki junk, pod uslovom da apsolutno ne postoji nikakva druga opcija i da, treba odraditi trening cak i ako ste brljali sa hranom tog dana jer to je samo jedan dan, a trening trazi kontinuitet, a i brljali ste pa treba potrositi te prazne kalorije ;D Problem kod ovakvih "izjava" od strane nas je sto kad ljudima kazes "moze po nekad" to shvate kao aminovanje i onda to nije povremeno nego se radi sve cesce i cesce, zato sto je tamo nekada neko rekao da moze po nekad :lol: Shvatili ste valjda.
Gledajte da uvek sebi obezbedite hranu. To je mozda u pocetku opterecujuce ali vremenom prelazi u rutinu.
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D