EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: zadnjih 20 godina neaktivan  (Read 4876 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RascalKing

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
zadnjih 20 godina neaktivan
« on: January 05, 2008, 01:27:51 PM »


  Hm,ne znam odakle da pocnem a pokusacu da budem sto sazetiji jer opsiran text niko nece da cita.
  Imam 38 god i od vojske(znaci 18.-19.godine sam APSOLUTNO neaktivan.Do vojske sam igrao kosarku rekreativno ali splet okolnosti je ucinio svoje(ratovi,drustvo se raspalo-razislo)nije se imalo s' kim ni protiv koga .Zaposlenje,brak,razvod i kako to vec ide...hiljadu stvari se izdesavalo i kako postajem matoriji pocinjem da se brinem.Od poroka imam samo cigarete i lenjost(lenjost svrstavam u kategoriju poroka iz razloga sto je posao vezan za sedenje od 8-16h).Na visinu od nekih 1,80 nagruvao sam oko 88 kg a kondicija je ravna 0(nuli).Treba poceti s' vezbama ali kojim ?Kako ?Nikad nisam bio u teretani a da potrcim...malo je glupo istrcati samo jedan krug oko zgrade(komsiluk bi se upiskio od smeha),
   Kako i gde poceti  ? ? ?Nisam paranoik ali ne bih voleo da me''presece''srce na spravama dok vezbam ili na sred ulice dok trcim.
   Sto se zdravlja tice...do sada nisam imao problema.
   Posle pocetka i sredine pitanje za kraj-Gde,kako i sta za pocetnika koji pokusava da se vrati u zivot  ?

  Unapred zahvalan za razumevanje,odgovore i savete. :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #1 on: January 05, 2008, 01:35:48 PM »
pozdrav..

mozda bi bilo dobro da procitas ovu   :link:temu..potrosili smo mnogo vremena da ga pokrenemo..da li smo uspeli pojma nemam  :dunno:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline RascalKing

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #2 on: January 05, 2008, 01:51:59 PM »
  Eeeee tooooo ...Procitao na brzinu.Sad cu da studiram.Pretpostavljam da su reklame zabranjene pa ako moze na pp gde u BGD-u moze da se pocne ''od nule''uz kontrolu nekoga ko vise zna od mene(nije tesko vise znati od mene jer ne znam nista) :boxed:
  Nisam mislio na privatnog trenera nego jednostavno nekoga ko ce me uputiti sta i kako za pocetak

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #3 on: January 05, 2008, 01:54:12 PM »
Pozdrav  :)

Iz kog kraja si u Bg?  :)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline RascalKing

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #4 on: January 05, 2008, 01:57:33 PM »

  Zadnje cetiri god(od razvoda) preko Dunava(Kotez) a radim u centru.

  Da,hvala na lepoj dobrodoslici i zelji da pomognete...to puuuno znaci. :)

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #5 on: January 05, 2008, 02:10:54 PM »
Ja sam daleko ipak  :hitself:
ali siguran sam da ce se neko iz tog kraja javiti,pa ti pomoci  :)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #6 on: January 05, 2008, 03:26:30 PM »
Cao @RascalKing  :)
Budi siguran da ces ovde uvek biti lepo primljen i nista ne brini,ako si resio da se menjas,to ces i uspeti...Nikad nije kasno. Cim shvatas da imas problem,na pola si puta da ga resis.
Za izbor teretane na zalost ne mogu da ti pomognem,jer smo daleko,ali zar ne postoji bilo kakva teretana u tvom kraju,bar da krenes,a mi cemo ti ovde linkovati vezbice?
U svakoj teretani se nadje neko ko je voljan i spreman da pomogne (nekad i previse  :lol: pomislim da su tu samo zbog toga da bi se pravili pametni  :rofl1: pomazuci neiskusnima). Salim se,naravno,hvala Bogu da ih ima  ;)
Inace,ishrana...Kako sa njom stojis? :innocent:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline RascalKing

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #7 on: January 05, 2008, 03:40:33 PM »


  Hmmmm Nisam pesimista ali se prepoznajem u tvom potpisu ;) (ili mozda jesam)?!
  Salim se.Jedna od mana koja moze u ovom slucaju da bude vrlina je tvgrdoglavost.Kad''uprem''nema tog jarca koji mi se nece skloniti s' brvna.
  Sa hranom,ne znam sta da ti kazem;onako... :innocent: Jeshan.Nisam izbirljiv ali preferiram testenine(znam i da ce istog momenta pasti kritike).
  Klopam jednom do dva puta dnevno ali se tad rasturim.Nemam naviku da klopam ujutro i mislim da ce to biti najteze :nonono:.
  Ima teretana kod mene u kraju(na pocetku naselja),mislim...mozda ih ima jos ali za ovih skoro cetiri god ja na zalost nista ne znam sem da dojem kuci i odem na posao.Nije inspirativno naselje(biram reci) :rolleyes01:

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #8 on: January 05, 2008, 03:59:43 PM »
Odlicno za manu koja u ovom slucaju postaje vrlina  ;)
E sad,ishrana i navike...To sto si jesan nema veze,ako jedes ono sto treba. Testenine su ok,ako su integralne,ali u svakom slucaju za sada nisu za tebe...to kasnije. ;)
Malo je da jedes 1 ili 2 puta,znas vec ako si citao forum.
Imas dosta tema u forumu ishrana Ona ti je osnov svega. Pocni od toga.  :blowkiss:
Sve sto te muci,pitaj,sve cemo resiti zajedno  ;)
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."

Offline RascalKing

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: zadnjih 20 godina neaktivan
« Reply #9 on: January 05, 2008, 04:05:55 PM »


  Ishrana je naj naj naj veci problem.Citam polako i ucim...bice kilavo al polako.Bitno je da me entuzijazamne napusta.
  Nadam se da cu iza praznika posetiti prvi put i teretanu ,vec sam poceo da 'vatam beleske oko pocetnickih vezbi ali ce mi trebati saveti a za savete gde ici nego ovde ;)