EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Mirsad Terzo  (Read 128442 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #80 on: April 20, 2008, 01:49:40 AM »
MIRSAD IH JE RAZBIO!! :)

Elem,za koplje ispred svih u kategoriji..koji latovi,super stvarno

inace,izmucismo coveka da se slika sa nama,par puta i svaki put je bio jako ljubazan..i on i sanela
inace,kad sam mu prisao covek odmah skinuo donji deo trenerke  :lol:
svaka cast jos jednom za formu  :clap:

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #81 on: April 20, 2008, 01:52:37 AM »
 :)

bracni par terzo :)





Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #82 on: April 20, 2008, 02:14:55 AM »
mene je Terzo odusevio formom,vrhunski odradjeno


Uploaded with ImageShack.us

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #83 on: April 20, 2008, 08:18:19 AM »
Ja Vam ljudi kažem da je NEPOBEDIV a vi ne verujete ....

Ted Arcidi
Opet javno da čestitam i tebi i Alex, puno pozdrava i samo napred.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #84 on: April 20, 2008, 09:22:45 AM »
Ja Vam ljudi kazem da je NEPOBEDIV a vi ne verujete ....

Ted Arcidi
Opet javno da cestitam i tebi i Alex, puno pozdrava i samo napred.

hvala ti za cestitke,ali napred nema ,bar ne sa stokom u ovoj federaciji...stvarno je dosta


Uploaded with ImageShack.us

Offline ninon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #85 on: April 20, 2008, 09:37:20 AM »
Terzo cestitam, Sanelu su unakazili :wallbash1: bice bolje sledeci put.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #86 on: April 20, 2008, 09:40:14 AM »
Terzo cestitam, Sanelu su unakazili :wallbash1: bice bolje sledeci put.
tacno,Sanela je zasluzila plasman medju prvih 6


Uploaded with ImageShack.us

Offline Sportasica

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 116
  • Gender: Female
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #87 on: April 21, 2008, 06:01:24 PM »
tacno,Sanela je zasluzila plasman medju prvih 6

Mene to ni najmanje ne pogadja. :) znam kakva mi je forma i sve svoje pluseve i minuse ...

Slike govore sve...


Alex i Ted su super, upoznala sam ih na takmicenju, nadam se da cete nam doci u Bihac. Glava gore , furamo dalje... i nadajmo se fer sudjenju iduci put... Takmicenja je dosta u regionu, ne treba ih ignorisati zbog neinformisanosti i neznanja, nego se treba raspitivati i posjecivati mjesta i takmicenja, upoznavati ljude i ICI NAPRIJED....

Puno pozdrava za Ted i Alex :)

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #88 on: April 21, 2008, 06:25:57 PM »
Drago mi je da gledas tako pozitivno na sve ovo i da nisi klonula posle ovoga. Nije toliko ni problem sto nisi usla u 6, vec nacin na koji ste udaljene sa bine. Spremala si se mesecima i presla toliki put,a onda te nek budale uklone sa bine posle minut vremena,jer su kasnili sa satnicom ili sta vec,strasno. Koliko cujem sad se pominju neka glupa opravdanja kao pomesani brojevi i slicno, pa da li je moguce da se tako nesto desi na medjunarodnom tamicenju, to je sramota i za ovaj savez i za ovu zemlju kao domacina. Ako je to i istina ,ko je postavio nepisemene idiote koji ne razlikuju brojeve da rade tako odgovorne stvari?  Sta vise da kazem,videla si kako smo mi prosli, Sandra je zbog necijeg bezobrazluka uskracena za Balkansko i Evopsko prvenstvo .
Drago mi je sto im Terzo nije dozvolio da i njemu urade tako nesto, jer je stvarno bio spremniji od svih ostalih za tri klase i steta sto nije bilo apsolutne kategorije da i u njoj pobedi. Stvarno sam impresioniran njegovom formom.
Za Bihac jos ne znamo,zavisi od Sandrinih obaveza na poslu,ali je ideja jako dobra i hvala vam na pozivu.

Puno pozdrava za tebe i Mirsada od mene i Sandre.


Uploaded with ImageShack.us

Offline Sportasica

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 116
  • Gender: Female
Odg: Mirsad Terzo
« Reply #89 on: April 22, 2008, 04:55:35 PM »
Ljudi ja samo mogu prenijeti sta je Pedja na kraju rekao za sve cure koje su bile na bini.... Da ni jedna ne moze ni primirisat onim curama na zapadu , kao eto ni jedna nije ni u R od RANGA cura koje se tamo takmice,.... mislim ono , razmislite molim vas :) ...

Tako da je pljunuo i u Alex i Sonju i sve finalistice i one koje su zasluzile i one koje NISU i cak nas koje smo ispale zbog ovog ili onog razloga, mislim ono .... nekih kvazi pravila!

Pravila se ovdje ne postuju to tvrdim i boli me , ja furam svoj fazon i ugledam se na Valerie i Milamar i zene poput njih ... aBd za par godina dok "nakvasam" to ce se i vidjeti...

Na takmicenju sam upoznala i Ljubu, zena mi je dala neki svoj komentar kako se to cure na kraju boduju, ali neka mi izvini i ona, cak i to sto mi je rekla ona je samo jedno od pravila koje sam ja naucila citajuci prava pravila IFBB za bodyfitness....

I necu ici dalje u polemiku... Sto se mene tice, da ne bude da se nesto bunim, Boze sacuvaj... To takmicenje mi je bitno koliko nokat malog prsta... Vazno je da ja znam sta su mi minusi i plusevi i da sam potpuno zadovoljna za jednu godinu svojom figurom...

A Ljubin savjet cu definitivno poslusati...