EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kombinacije sa Ella sirom  (Read 74904 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline eleonora

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #130 on: September 25, 2012, 07:09:33 PM »
Covek je bukvalno ziveo na slatkom, ne moze tek tako da izbaci sav secer iz ishrane.
Nije ni potrebno. Samo da pazi da ne unosi dodate secere, ili jos gore, skrivene secere. Prvo je najmanje agresivna promena, samo nista ne sladis, drugo se resava tako sto prestaje da se jede preradjena hrana.

Od jedne vocke dnevno nista nece da mu bude, a lepo ce se osecati. Zanemarljivo secera spram minerala i vitamina koji su dobri za zdravlje. Ne mislim da sad svaki dan treba da krka banane, nego drugo voce, sa manjom kolicinom fruktoze mu je dozvoljeno. I samo pazi da ga unosi kao medjuobrok. Ako zazeli bananu, nek je odgovorno uvrsti. Smanji ovsene taj dan, a pojaca intenzitet treninga. Barem ja tako kalkulisem svoje UH tokom dana, i priblizno ih isto unesem svaki dan. Kome kako odgovara... nekome je rotacija koju on primenjuje idealna. Meni je opterecujuca, jer volim hidrate, samo sam umerena.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #131 on: September 25, 2012, 07:17:13 PM »
Meni svejedno, nikada nisam voleo slatko...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #132 on: September 25, 2012, 07:21:27 PM »
Ne,ne,ne...Nisam rekao da sam ziveo,nego da sam mogao da zivim.Jesam jeo dosta slatkisa(pritom ne mislim na (slatko)voce,nego na cokoladice,keks idt),ali nije mi to bila bukvalno cela ishrana :D

Offline eleonora

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #133 on: September 25, 2012, 07:26:11 PM »
Bojane, razumem te vise nego sto to mozes da zamislis. :)

I ja sam se tako nekad hranila. Uzivala u svemu bez imalo grize savesti, jer sam trenirala. I naravno da nije bilo dobro.
To nije nista drugo nego zavisnost, otkad sam raskristila sa tim, nemam potrebu da unosim nista od toga. Cak ni ne uzdisem kad prodjem pored polica sa cokoladama u marketu. :) Samo zato sto to kompenzujem vocem, nekim sejkovima, koristim rogac, kakao ponekad, ali bas pazim kad i koliko.

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Kombinacije sa Ella sirom
« Reply #134 on: January 06, 2013, 02:46:49 PM »
Kuppio sam Meggle sir i nisam nesto odusevljen  :)