EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: RAMENA!  (Read 57136 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #10 on: September 29, 2008, 11:44:32 PM »
mikoshmarinin - S obzirom na tvoju povredu ramena,znas sto ti je ciniti  :innocent:

Mr.X - Hvala  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: RAMENA!
« Reply #11 on: September 30, 2008, 12:08:54 AM »
nikada ne mozes da znas, sta se desava kod nekog vezbaca pri odredjenom pokretu. osecaj u misicu, da li je postigao tenziju ili kontrakciju...
iskusniji su naucili da stimulisu misic i pri kratkim i "nepravilnim" pokretima, a pak ,mnogi misu naucili ni u pravilnoj formi da pogode to sto treba da pogode..
tako da eksperimentisanje je majka i kada pri malim tezinama osetis misic, ne sumnjaj da ces to postici i sa vecom tezinom
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #12 on: September 30, 2008, 10:22:39 AM »
mikoshmarinin - S obzirom na tvoju povredu ramena,znas sto ti je ciniti  :innocent:
U pravu si.
Ja sam tek skoro poceo da radim sa sipkom iznad glave, male kilaze i polako. U pocetku sam imao neprijatan osecaj ali posle je ok bilo sve. Nadam se da ce tako i da ostane jer posle vezbe stvarno imam nenormalan pump kojeg nikakvo dizanje bucica iznad glave ne moze da dostigne.

Mr.X i Lazic - Hvala!

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #13 on: September 30, 2008, 12:03:57 PM »
U pravu si.
Ja sam tek skoro poceo da radim sa sipkom iznad glave, male kilaze i polako. U pocetku sam imao neprijatan osecaj ali posle je ok bilo sve. Nadam se da ce tako i da ostane jer posle vezbe stvarno imam nenormalan pump kojeg nikakvo dizanje bucica iznad glave ne moze da dostigne.

Mr.X i Lazic - Hvala!

svi se mi razlikujemo ;) ja sam pre radio sa sipkom iznad glave i ramena su mi jako sporo napredovala sada radim sa bucicama uglavnom i napreduju dosta bolje

Offline Black_Man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #14 on: November 13, 2008, 05:20:35 PM »
moze neka slika za vezbe?

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #15 on: November 13, 2008, 05:34:43 PM »
svi se mi razlikujemo ;) ja sam pre radio sa sipkom iznad glave i ramena su mi jako sporo napredovala sada radim sa bucicama uglavnom i napreduju dosta bolje

Lepo si to rekao iznad glave,verovatno zbog toga nisu napredovala.
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #16 on: November 13, 2008, 06:24:55 PM »
Jel bolje raditi prednje rame na treningu ili ne raditi? Ja dosad nisam radio ali sad razmisljam da ubacim i vertikalni potisak bucicama jer mi prednje rame dosta zaostaje.
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Black_Man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #17 on: November 13, 2008, 08:34:00 PM »
ja kada radim ramena radim prednje srednje i zadnje rame na jednoj spravi zove se valjda gladijator ili terminator tako nesto.uzi i siri hvat!po 3 serije!!! znaci 18 serij

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: RAMENA!
« Reply #18 on: November 14, 2008, 08:38:38 PM »
radi prednje rame naravno,prvo..mnoog ucestvuje u potiscima za grudi a drugo:telo treba da bude kompletno jako i trece:estetika
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: RAMENA!
« Reply #19 on: November 14, 2008, 11:00:07 PM »
ma da znam to, ali upravo zbog toga sam i mislio da ga ne bih trebao raditi jer puno ucestvuje u potiscima za grudi, kontao sam da se preforsira ako se povredjuje dvaput nedeljno.
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.