EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: shta valja a shta ne valja  (Read 32607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #120 on: March 22, 2008, 06:10:15 PM »
da .. kao sam pocheo pre jedno 2nedelje, ali nikako da se skroz uozbiljim i ustalim ishranu/varijacije, nego s' vremena na vreme tako neku glupost pojedem ,ili skroz izostavim obork-dva  :wallbash1: :wallbash1:

Offline mrvica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 248
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #121 on: March 23, 2008, 09:17:09 AM »
Ne bih da preterujem al palacinkama i svim slatkisima evo uspesno odolevam vec 2 meseca. :clap:
Juce mi je bio dan D. Poch'o PMS!!!  :pullhair: Suprug otisao da ceo dan probava sa svojim bendom   ostali ukucani otisli negde na Mladence i mene je bas mrzelo da spremam nesto za jelo - pojela sam svu corbicu  :wow: - i resim da je vreme da se castim jednom dobrom pljeskavicom uvaljanu u susam kod mog drugara Rajke (gril Petica za one koji su iz SD-a) i lepo laganim korakom odseta Mrva do grila i sve vreme razmislja o pljeski kad tamo gril zatvoren do 28.3. zbog renoviranja. Zaista su cudni putevi gospodnji kad mi ovakvu poruku salje i to na Uskrs (jes da je katolicki al nema veze i oni su hriscani kao i mi).   

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #122 on: March 28, 2008, 01:04:31 PM »
ovisi sta je u tanjiru i kakvog sam raspolozenja  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

Offline Tijana

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 438
  • Gender: Female
Odg: shta valja a shta ne valja
« Reply #123 on: March 28, 2008, 09:46:47 PM »
sta vredi ako vaga pokazuje neku malu cifru,a to telo nema nikakvog oblika  :)
Slazem se sa ovim. Mada mislim da je malo onih koji se brinu o svojoj kilazi a da to nisu do sada primetili.
Ipak ne mora da znaci da ce kilaza biti razlicita, nekada se desi da ui ujutro i uvece bude ista.
Само јаки можемо све, буди јака