EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Fedor Emelianenko  (Read 81785 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Fedor Emelianenko
« on: January 16, 2007, 03:44:40 PM »
:)
« Last Edit: June 09, 2007, 09:02:14 PM by Lazic »
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #1 on: January 31, 2007, 06:07:34 AM »
odlicna bokserska tehnika,odlicne fizicke predispozicije,kompletan borac
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Antek

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
  • BIh
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #2 on: January 31, 2007, 07:01:26 AM »
nagadja se da ce i on da predje na UFC

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #3 on: January 31, 2007, 10:31:46 AM »
Oni po mecu dobijaju oko 80-100.000e   a silva jedini dobija preko 250.000  a u ufc bi dobijali 150.000  zato prelaze!
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Sandra

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Female
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #4 on: January 31, 2007, 02:17:51 PM »
Podforum je imena "legende ostalih sportova.

Nije mi jasno kako nešto što u prijevodu glasi "krajnja tuča" može biti nazvano sportom? Sami sudionici "krajnje tuče" nisu sportaši, već gladijatori. Gladijatorstvo je bilo utemeljeno u starom Rimu, i to nema veze sa nečim što se zove "sport". Borba na zivot i smrt (ne doslovno, ali skoro)
Samo povećanje popularnosti nečega takvoga pokazuje koliko društvo i de facto cijeli svijet moralno propada. Ako uživamo u scenama kad netko netkome razbija utrobu, glavu (kao npr Filipovic u posljednjem ogledu onom Brazilcu), onda ne čude ni Srebrenice, Vukovari, Pakračke Poljane, osječka bacanja civila u Dravu...
BRIGITA BREZOVAC--MOJ IDOL. Jednog dana bit cu velika i jaka kao Brigita. Do tog dana... (tko ce to cekati, to je tako dalekoooo)

Offline Antek

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
  • BIh
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #5 on: January 31, 2007, 02:20:22 PM »
ee i ja sam boksac i volim takve sportove Sandro sto mislis da to nije sport??

Offline Sandra

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Female
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #6 on: January 31, 2007, 02:26:06 PM »
ee i ja sam boksac i volim takve sportove Sandro sto mislis da to nije sport??

Sve sam objasnila. Boks je ipak nesto drugo. Iako ne sasvim. Ja boks smatram sportom samo ako sudionici na glavi imaju kacige. Uostalom kao takav je i primljen u olimpijsku obitelj.
BRIGITA BREZOVAC--MOJ IDOL. Jednog dana bit cu velika i jaka kao Brigita. Do tog dana... (tko ce to cekati, to je tako dalekoooo)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #7 on: January 31, 2007, 02:30:05 PM »
Dok je 100  ljudi,bice i 100 cudi.Mora da se pokriju sve oblasti "sporta".Verovatno jer je to neko odobrio,da se to naziva sportom.Ne smemo da budemo pristrasni zbog toga..
Uglavnom olimpijski sportovi budu oni koji privlace gledaoce ,a ne zbog cistote.
Naravno svi su u pravu  :yes:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sandra

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Female
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #8 on: January 31, 2007, 03:05:35 PM »
Dok je 100  ljudi,bice i 100 cudi.Mora da se pokriju sve oblasti "sporta".Verovatno jer je to neko odobrio,da se to naziva sportom.Ne smemo da budemo pristrasni zbog toga..
Uglavnom olimpijski sportovi budu oni koji privlace gledaoce ,a ne zbog cistote.
Naravno svi su u pravu  :yes:

Ne mogu se sloziti s vama. Nitko nije "odobrio" da se takvo nesto naziva sportom. Novine to trpaju u sportske rubrike, to je jedino po čemu to "spada" u sport. I ne mogu se sloziti da su olimpiski sportovi samo oni koji privlace gledateljstvo. Profi boks npr nije olimpijski sport, niti ce ikad biti zbog brutalnosti.
BRIGITA BREZOVAC--MOJ IDOL. Jednog dana bit cu velika i jaka kao Brigita. Do tog dana... (tko ce to cekati, to je tako dalekoooo)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Fedor Emelianenko
« Reply #9 on: January 31, 2007, 03:19:13 PM »
Znas kako sport je boks ,bilo da je amaterski ili profi,profi znaci da su placeni da se biju.Tako i ovo ovo je skup svih tih sportova i neko je platio da se biju.Samo to je razlika.
Fudbal je fudbal bio seoski  ili svetski,kao i kosarka,razlika je samo u placanju,ovi na nizim nivoima ili igraju za male pare ili bez para dok pro se zna sta je..
U sustinu, to je hmm, kako bih rekao dobra firma ne zivi od 1000 ljudi koji mogu da plate 1 e za nesto nego od jednog coveka koji placa 1000e za jednu stvar.
Tako je i ovo nastalo isto.Sta da radimo,neibezna stavka ovog sveta.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap