EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Analiza (metabolizma) by slobabob  (Read 25632 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #20 on: January 06, 2010, 08:58:30 AM »
Bare care ne smetaju mi supe kapiras li. Ne znam sto si ogranicen. Provaljujes li da jedem poslednje vreme cela jaja u velikim kolicinama pa mi je krvna slika za medalju. 200ml tecnosti sa masnocom ako je ima ili ne mom metabolizmu ne smeta. Iskoristim jedan dnevno konvencionalni rucak u studentskoj menzi. Gotovo uvek jedem beli pirinac i neku sniclu od mesa. Za 50kinti se toga odreci necu. Toliko kosta rucak.

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #21 on: January 06, 2010, 11:56:22 AM »
Bare care ne smetaju mi supe kapiras li. Ne znam sto si ogranicen. Provaljujes li da jedem poslednje vreme cela jaja u velikim kolicinama pa mi je krvna slika za medalju. 200ml tecnosti sa masnocom ako je ima ili ne mom metabolizmu ne smeta. Iskoristim jedan dnevno konvencionalni rucak u studentskoj menzi. Gotovo uvek jedem beli pirinac i neku sniclu od mesa. Za 50kinti se toga odreci necu. Toliko kosta rucak.


Brate kolko smajlica da turim da bi ljudi ukapirali da se zezam, eno vec ih ima 5 po podu gore valjaju se od smijeha! ;)
salu na stranu, ni ja nikad nisam kapirao te supe, voda sa povrcem i mesom, pa to imas i ovako, al ono sto stvarno cenim je KOKOSIJA JUHA matjado i GOVEDJA takodje matjado. Ovo iz kese je navlaka za narod, ima mnogo nitrita i raznih gluposti i vise je steta nego korist.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #22 on: January 06, 2010, 05:44:20 PM »
@Sekulla
cu te patosem :lol: :lol: :lol:
@Deja
Ne koristim zejtin. Teflon by metalac gornji milanovac. Ako i nekada stavim to bude 3 kapi da namazem teflon posle pranja pa ga obrisem papirnim ubrusom.

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #23 on: January 06, 2010, 11:05:20 PM »
@Deja
Ne koristim zejtin. Teflon by metalac gornji milanovac. Ako i nekada stavim to bude 3 kapi da namazem teflon posle pranja pa ga obrisem papirnim ubrusom.
Pa onda sta brines :D Mani se ovih koji nisu ni TV pogledali a kamoli novo naucili ;)
Mada 10 jaja odjednom.. 15gr zasicenih masti :(

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #24 on: January 08, 2010, 06:28:43 PM »
Ostao sam duzan analize krvi sa klinickog centra Nis



Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #25 on: February 07, 2010, 12:33:13 AM »
Doslo vreme da uradim analizu krvi za mesec dana. Trenutno je na godisnjem odmoru pa ne mogu da odem da pogleda ali ono sto mi je dokrtor na studentskoj rekao jeste da su rezultati dobri i da jedino moze jos krvni razmaz da mi uradi da vidi u kakvom su stanju eritrociti jer eritrocitoza samo opisana u mom slucaju kao prisutna nije postavljena dijagnoza. Iskreno verujem da ce sve biti u redu jer nema razloga da bude nesto lose. Problem je sto se bavim sportom jer lekarima idu samo bolesni ljudi i kada ode neko zdrav onda drame. Htrela je da me preko elektrolita i mokracne kiseline proveri da li se drzim pravila ali ocigledno je i tu sve u redu. Cekacu da vidim sta ce ispasti na kraju.
Prilazem analize koje sam radio pre par dana. Malo me buni ova visina secera u krvi ali ko ce ga znati. Jeste da sam pojeo kasno po podne neke kolace ali opet ta visina secera malo cudno ali dobro....


Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #26 on: February 07, 2010, 12:38:34 AM »
ne znam zasto je neko obrisao ovu analizu krvi ali da je vratim da bi imala kompletna analiza koju sam do sada radioa koja je izvrsena na dan 10. 01. 2010.


Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #27 on: February 09, 2010, 12:55:14 AM »
matori ti si jos ludji :lol: :lol: :lol:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #28 on: February 09, 2010, 11:20:49 AM »
slobo jedno pitanje...zasto ti kacis sve ove analize?
al se nekad dobro jelo

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #29 on: February 09, 2010, 12:48:55 PM »
slobo jedno pitanje...zasto ti kacis sve ove analize?

Zato sto sam obecao. Nisam znao da ce obicno davanje krvi otici u ovom smeru. Bilo je nekih prica na forumu oko analize krvi i sta treba proveravati. Ne vidim ista lose u tome sto savestan vezbac pokaze svoje zdravstveno stanje gde nista sem eritrocita nije van dozvoljenih granica.
Moze se jasno videti sta koliko uzimam od hrane i da ne ispadne da jedno pricam a drugo radim. mislim pre svega na one koji misle da uzalud treniram.