EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: zastoj u gubitku sala  (Read 2562 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marince

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
zastoj u gubitku sala
« on: August 10, 2014, 07:27:22 PM »
pozdrav svima definicija je savrseno isla prvih 6 7 dana  i vidjeli su se rezultati ali nakon nekog vremena je sto je i razumno stalo sad me zanima kako probiti taj zastoj jer vec 7-8 dana smanjujem kalorije ali kile su jednostavno stale pa kako bih ponovno natjerao tijelo da pode paliti masti

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: zastoj u gubitku sala
« Reply #1 on: August 11, 2014, 09:08:59 AM »
Prvih 6-7 dana?

Pa sta ocekujes da ces za to vrijeme izgubiti sem vode?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline marince

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: zastoj u gubitku sala
« Reply #2 on: August 11, 2014, 09:16:10 AM »
znam da je prvih 6-7 dana voda ali izgleda kako mi je tielo ovo priohvatilo kao normalno stanje i unos hrane i ne spada mast nikako zanima me otprilike sa mi je bf 14% ne izgleda puno ali ima masti na stomaku koliko vrmena bi mi trebalo da ga skinem na oko 7 % uz dobru prehranu

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: zastoj u gubitku sala
« Reply #3 on: August 23, 2014, 10:31:40 AM »
A kako ti znas da ti ne spada? I jbt sad si krenuo dijetu i vec se zalis posle nedelju dana, katastrofa.

A koliko ce ti trebati vremena je nemoguce reci.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: zastoj u gubitku sala
« Reply #4 on: August 24, 2014, 06:54:43 AM »
znam da je prvih 6-7 dana voda ali izgleda kako mi je tielo ovo priohvatilo kao normalno stanje i unos hrane i ne spada mast nikako zanima me otprilike sa mi je bf 14% ne izgleda puno ali ima masti na stomaku koliko vrmena bi mi trebalo da ga skinem na oko 7 % uz dobru prehranu
7 posto na mozes nikada sa dobrom prehranom a da licis na nesto, to nije ni zdravo, ljudi po internetu se frljaju procentima kao loto brojevima
nastavi ti to sto radis ako uopste radis kako treba, i budi strpljiv
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline marince

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: zastoj u gubitku sala
« Reply #5 on: August 24, 2014, 03:22:40 PM »
evo prvo da se zahvalim adminu i ostalim skinuo sam kila koliko toliko jer sa na defki vec  25 dana sad me zanima ne bi trebao kcal skroz vratiti neko malo pomalo da dodem do odrzavanja Cuo sam za taj reverse diet ili obrnuta djeta koja se radi poslije rigoroznih dijeta obicno 8-12 tjedana  moze li preporuka bi li za 10 dana mogao doci do linije odrzavanja pa onda statati sa masom da malo tijelo vratim u normalu

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: zastoj u gubitku sala
« Reply #6 on: August 24, 2014, 03:50:49 PM »
pa reverse traje najmanje 1/2 vremena onoliko koliko si na dijeti, ali da se ne lazemo opet se svi na kraju usvinje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline marince

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: zastoj u gubitku sala
« Reply #7 on: August 24, 2014, 03:54:32 PM »
hahah hvala za to sto traje polavjerovatno za 20-25 dana nisam ni uspio usporiti metabolizam a radio sma punjenja  a slazem se da svi vrate kilazu nemogu gledati kolace i jos ako uleti koja piva preduvjet za lijepljenje masti