EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Keli - 115 teska kategorija  (Read 84217 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 162
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #110 on: September 24, 2008, 05:13:38 PM »
Ako moze bez te banane, sta ce ti? Vise stete nego koristi. Hvala za PM  :flowers:

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #111 on: September 25, 2008, 09:42:29 AM »
Ako moze bez te banane, sta ce ti? Vise stete nego koristi. Hvala za PM  :flowers:
naravno da moze,al taj dan nisam imala nikakvo drugo voce :pullhair:

i uz put pun ti je pp pa ga malo pobrisi.

hvala ti na podrsci

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #112 on: September 25, 2008, 09:55:56 AM »
jos jedno lijepo i suncano jutro mi se smijesi :wow: uspijela sam lijepo odradit jos jedan dan u svome novom zivotu i osijecam se super :yes:

dan mi je poceo u 8:15 s casom vode i kavom s mlijekom
9:15 dorucak: posni sir caa 150 g
nakon dorucka biciklizm u prirodi-20 km i cisto uzivanje u lijepom suncanom vremenu  :clap:
12.15 jabuka
12:30 kava-mlijeko
15:00 rucak: 2 snjite razenog kruha s kuhanom sunkom
15.30 kava-mlijeko
16:30 kava-mlijeko
18:00 kupus na salatu zacinjen sa solju, biberom i balzamikom
18:30 kava-mlijeko
21:oo posni sir caa 250 g

a sad mi se cini kad sve ovo stavih na papir da malo previse pijem kave, sve mi se cini da cu to morati reducirati ako ne zbog dijete ono zbog srca :pullhair:

pitanjce: sto spada u omega masti- koliko sam razumijela orasto voce-badem, orasi, kikiriki i sl ili sam ipak nesto krivo pokopcala :dunno:

i pitanje br.2 kupila sam si neki protein, pa me zanima jel dovoljno dobar, 100g sadrzi 340 kcal
 41 g proteina
 25 g ugljikohidrata
 8,4 g masti
a jedna porcija od 32 g sadrzi 109 kcal, 13,1 g proteina, 8 g uh i 2,7 masti

ist tako sadrzi sve vitamine i minerale.


5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #113 on: September 26, 2008, 08:38:45 AM »
odradila i treci dan prilagodbe :yes:
dan mi je bio malo bezvezan od jutra, jer sam spavala do pol deset i cijeli dan me prala luda glavobolja koja me jos i sad zeza,al sam se lijepo borila i uspijela provest uredan dan prilagodbe, jedino mi je fizicka aktivnost bila malo smanjena, al brijem da to i nije toliko strasno s obzirom da sam stvarno bila lose :dunno:

9:30 casa vode, kava-mlijeko
10:30 posni sir + onaj neki protein koji sam si kupila
11:30 10 km biciklizma vani
13:oo mrkva + svjezi kupus
14:30 kuhana sunka+jaje+bjelanjak
17:oo kava-mlijeko
18:oo mix zelene salate,rukole,matovilca,bejbi spinata,paprike i rajcice zacinjen balzamikom,soli i biberom
18:15 kava-mlijeko
19:30 kava-mlijeko
21:00 posni sir oko 200g
caa.24:00 spavanje

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Rose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 259
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #114 on: September 26, 2008, 11:37:54 AM »
Ti si na prilagodjavanju,tako?
Ako je tako,nesto ne vidim da uzimas uh svaki dan,jel to namerno ili...U sustini,ne moraju,ali posto si na prilagodjavanju ne bi trebalo da ih izbacujes skroz,i ove dve nedelje ti u sustini sluze da ukapiras kako,sta i kad treba da jedes i ne valjaju ti nagli prekidi jer ces verovatno pre upasti u krizu.
Inace trebalo bi da uzimas razne vrste proteina,ne samo ovaj sir,a i sunku bi bilo korisnije zameniti za neko meso-piletinu,teletinu...Uz proteine bi trebalo da jedes neko vlakno,a uz UH proteine.Ovde primecujem da ti za jedan obrok jedes ili samo proteine ili samo vlakno...znaci mesaj slobodno.
Naravno,ovo polako treba da menjas,ne sve odjednom.Ja ti to samo objasnjavam usput ,jer ces lakse ukapirati a ne kasnije sve informacije odjednom  :dunno:
I da,definitivno pijes mnogo kafe  :yes:

Offline marija83

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #115 on: September 26, 2008, 11:52:33 AM »
Hej keli evo i mene kod tebe ,kako ti napredujes , sta se desava??

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #116 on: September 26, 2008, 01:53:37 PM »
Ti si na prilagodjavanju,tako?
Ako je tako,nesto ne vidim da uzimas uh svaki dan,jel to namerno ili...U sustini,ne moraju,ali posto si na prilagodjavanju ne bi trebalo da ih izbacujes skroz,i ove dve nedelje ti u sustini sluze da ukapiras kako,sta i kad treba da jedes i ne valjaju ti nagli prekidi jer ces verovatno pre upasti u krizu.
Inace trebalo bi da uzimas razne vrste proteina,ne samo ovaj sir,a i sunku bi bilo korisnije zameniti za neko meso-piletinu,teletinu...Uz proteine bi trebalo da jedes neko vlakno,a uz UH proteine.Ovde primecujem da ti za jedan obrok jedes ili samo proteine ili samo vlakno...znaci mesaj slobodno.
Naravno,ovo polako treba da menjas,ne sve odjednom.Ja ti to samo objasnjavam usput ,jer ces lakse ukapirati a ne kasnije sve informacije odjednom  :dunno:
I da,definitivno pijes mnogo kafe  :yes:

da rose na prilagodjavanju sam i slijedim onu prvu tablicu i u njoj stoje skrobni UH  samo tri puta u sedam dana, pa si me sad skroz zbunila i kako je tablica napisana ja skuzila da se u pocetnoj fazi ne mijesaju vlaknasti i proteini skupa :dunno: :pullhair:

jesam to zbilja nes krivo skuzila ili je tako :help: :help: :help:

ih taman kad mislis da si prokuzio ovu prehranu vidis da si tek na pocetku :hitself:

i to s proteinima je zato sto mi je frizeder prazan, a placa stize tek u ponedjeljak pa boze pomozi do tak

a kava mi je nesto bez cega se ne mogu zamisliti, al bum probala smanjiti :evillaugh: :wallbash1:

i hvala sto si se javila :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Rose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 259
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #117 on: September 26, 2008, 05:12:19 PM »
Aaaaaaaa,pa nisam ja to uopste povezala sa onom tablicom...Ok ako nju pratis,izvini na zbunjivanju,nije mi bila namera.  :bored:
Mozes da mesas vlakna i proteine,pa i u tablici koliko se ja secam ima takav primer...
Nema na cemu.I nemoj mnogo da se cimas,tako je svima na pocetku,dok se ne ukapira kako sta koliko,sve se cini zbrzano!!Ali dobro je sto si krenula da menjas ishranu,rezultati ce se sigurno videti,tako da ne panicis pre vremena kako nista ne znas.Samo polako...I citaj...

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #118 on: September 28, 2008, 07:12:14 PM »
Hej keli evo i mene kod tebe ,kako ti napredujes , sta se desava??

trudim se bit dobra koa ostatak tjedna, al moram ti priznat malo sam brljala juce i danas :hitself: naravno s Uh i malo kolacica, al nedam se zbuniti, idem dalje kao da se nista nije desilo :clap:

kako ti napredujes

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline marija83

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #119 on: September 29, 2008, 01:04:09 PM »
Evo dobro , nemam neki apetit , ali slatko pa slatko ..
Trudim se ..
Nesto ne racunam mnogo na ovaj period dok mi ne prodje pms , sva sam slabasna i bolesna tako da i ne vezbam puno..a ja kad ne vezbam mogu da ne jedem i nista ali kile slabo idu , moram vezbati..
Cim mi prodje krenucu na neki fitnes i bice onda sve malo ozbiljnije, nadam se da ce onda biti nekih rezultata , sad se samo uhodavan jedno nedelju dve , pa punom parom posle kad udjem u stos...
Jesi na prilagodjavanju??
kisss :blowkiss: