EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Keli - 115 teska kategorija  (Read 84222 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kovrdzava_90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #150 on: November 10, 2009, 10:21:38 AM »
Keli, dobrodosla!!!  :blowkiss:

Samo napred, moju podrsku imas.. i ja sam krenula pre nekoliko dana... Nema odustajanja ovog puta... Kad osetis zelju za prezderavanjem i slatkisima, seti se sta ti je cilj i zapitaj se da li i dalje zelis da izgledas tako kako izgledas sada... Da li ti je super sto ne mozes da pronadjes adekvatnu, lepu odecu, obuces neku suknjicu, usku majicu.... Seti se da te je upravo to prezderavanje dovelo tu gde si sada, na ovu kilazu... Da li je to ono sto zelis i sto te cini zadovoljnom?!

 :blowkiss: :blowkiss:

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #151 on: November 10, 2009, 08:06:52 PM »
kovrdzava hvala na podrsci, zaista mi puno znaci, vec duze vrijeme razmisljam da se vratim opet na forum, al mi nekako bilo ne ugodno, pa ovo mi je sad vec treci pokusaj na istu foru..... :wallbash1:......ma skroz mi je neugodno ista reci :blush: :blush:

a onda sam jednostavno juce pukla i rekla sebi sada ili nikada, idi i prijavi se pa ces vidjeti sto ce se desiti :dunno:

i jupi  dobila sam podrsku od gospodina svih gospodina i sad i tvoju :blowkiss: :blowkiss:

hvala vam puno :yes:

ovaj put ne smijem puno obecati osim da cu se stvarno truditi biti dobra prema samoj sebi i  promijeniti se iz temelja, polako korak po korak, znam da mi treba podrska i poneki savijet, zato sam ovdije, jer je ovo najbolje mijesto od svih mijesta koja sam posjetila, najbolji forum s najboljom ekipom  :yes: HVALA VAM STO POSTOJITE :blowkiss:

I zapamtit cu tvoj savijet, cini mi se jako dobar, to cu si zapisati u dnevnik prehrane da se mogu svaki dan podsjetiti :clap:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #152 on: November 10, 2009, 08:19:26 PM »
Na prvom redu veliki pozdrav i cestitke za ovo sto radite :)
Pronasla sam vas slucajno i nakon malo promisljanja odlucila se javiti s nadom da cete mi pomoci da se pokrenem. Vec duze vrijeme vrtim se u krugu pokusaj skidanja kg i ponovno vracanje na staro i par kg gore.
Sad imam skoro 37 godina 169 cm i 115 kg. Prije pet godina sam imala 71kg, al sam upala u depresiju i tip sam koji probleme ljeci na hrani te sam uz prestanak vjezbanja dogurala do sadasnjih 115 i jako zelim da se vratim na staro al mi treba pomoc i nekako mi se ucinilo da na ovom forumu mogu dobiti istu. ;)
Gospodine Lazicu da li ste voljni da mi pomognete, obecavam da cu suradjivati jer ste mi zadnja nada i jedino svijetlo koje nazirem u ovom bolesnom krugu u koji sam upala.
Veliki pozdrav i nadam se da sam zavrsila na pravom mijestu.

poslato: Jun 28, 2007
zasto je ovaj put drugacije?
kakav je plan? :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Kovrdzava_90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #153 on: November 10, 2009, 08:20:50 PM »
Nema na cemu, i ja sam u tom sosu, tako da znam kako ti je...

Samo uvek imaj na umu sta ti je cilj, sta zelis... i razmisljaj o tome kako ce biti kada dodjes do svog cilja, i kada te tvoji najmiliji pohvale (mislim na muza, to uvek najvise imponuje  :) ).. Misli samo o pozitivnim stvarima, a ne o tome kako bi bas sad smazala neku cokoladu ili pojela veliko socno parce torte...

Jos jedna stvar koja moze da upali je tvoja slika na frizideru, ili fijoci u kojoj ti stoje slatkisi.. kad krenes da otvoris, uzmes i smazes, videces sliku i reci sebi 'Definitivno ne zelim da izgledam ovako vise...' i odustaces od svoje namere..  :)

Samo hrabro, nemoj da mislis da neces uspeti, hrabri sebe, pridrzavaj se upustava, i bice rezultata...  ;)  :blowkiss:

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #154 on: November 10, 2009, 08:53:48 PM »
poslato: Jun 28, 2007
zasto je ovaj put drugacije?
kakav je plan? :)

pa recimo da sam poboljsala kondiciju i od 9 mjeseca vjezbam redovito u teretani 2-3 sedmicno....
nemam nikakav plan, apsolutno nikakav osim da smrsavim i budem zdrava

i da u medjuvremenu mi je dijagnosticiran reumatski artritis i to je ono sto me pokrece i daje snagu za vjezbanje i drzanje uz koliko-toliko razumnu prehranu.....ne zelim za par godina biti invalid il osoba sa smanjenom radnom sposobnoscu :nonono:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #155 on: November 10, 2009, 08:58:42 PM »


Samo hrabro, nemoj da mislis da neces uspeti, hrabri sebe, pridrzavaj se upustava, i bice rezultata...  ;)  :blowkiss:

pa stvarno jos uvijek nakon toliko pokusaja i neuspijeha jos uvijek vjerujem u sebe ( mozda sam blesava jer sam se toliko puta iznevjerila )

 :blowkiss: :blowkiss:
puno ti hvala na ponovopocetnoj podrsci i lijepim rijecima ohrabrenja te dobrim savjetima   :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #156 on: November 10, 2009, 09:09:41 PM »

nemam nikakav plan, apsolutno nikakav osim da smrsavim i budem zdrava


ovo je do jaja....

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #157 on: November 10, 2009, 09:13:58 PM »
Keli kako mislis da ista uspe kad nemas plan?  :dunno:
moras napraviti plan  :yes:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #158 on: November 10, 2009, 09:14:13 PM »
ovo je do jaja....

e pa nemoj sad mislit da mislim da cu smrsaviti samo od misli na mrsavljenje......naravno da imam neki plan, al ne kao prije " sve ce to otici brzo i preko noci, evo za dva mjeseca cu da smrsavim 30 kg il evo do bozica moram imati xyx kilograma itd "

naravno da mali plancic djelovanja imam, al necu da se hvalim, da opet neukakam sve :clap:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #159 on: November 10, 2009, 09:16:41 PM »
oooh
its a secret plan?  :wow:
ok, srecno, javi napredak  :blowkiss:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads