EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Keli - 115 teska kategorija  (Read 84538 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #50 on: July 02, 2007, 12:53:58 PM »
no pain no gain svaki put ponavljaj ovo i uspeces
dobar moto  :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #51 on: July 02, 2007, 12:56:11 PM »
@keli
vidis li ti  ovo Stranica 1 2 3 [4] idi gore

 :clap: :clap:
sve vidim Lazicu :yes:
Sta kazes na onaj moj raport?

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #52 on: July 02, 2007, 01:07:25 PM »
kada pregledas stranicu po stranicu 1,2,3,4 ima li tu svih postova za koje mislis da nema ili nisi videla..mora da resimo tehnicke stvari  :yes:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #53 on: July 02, 2007, 01:17:55 PM »
kada pregledas stranicu po stranicu 1,2,3,4 ima li tu svih postova za koje mislis da nema ili nisi videla..mora da resimo tehnicke stvari  :yes:
Sad sve pregledala i svi postovi su tu. Tikica mi pomogla  :blowkiss:
Sad sam preko mozillinog browsera i sve je 5.

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #54 on: July 02, 2007, 02:06:07 PM »
@ keli  :crybaby:

pogresno si me razumjela , ovaj smajli nije bio namijenjen da te ismijem ni u kom slucaju  :nonono: :nonono:

nego od dragosti sto si odradila jutarnji trening pa mi drago sto si pocela nije bitno jel minuta , pet ili 10 , a sad vidim 15 :clap:
trebala sam drugi smajli staviti    :blush:

sory :blush: :blowkiss: :blowkiss:

Offline Deni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 151
  • Gender: Female
  • I'm back :)
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #55 on: July 02, 2007, 02:34:59 PM »
A s razenim nisam misla puno jest salate ili paradajza tek toliko ono kao sendvic, al mogu ja i bez povrca kroz jutro, nije bed.
dane kad sam kuci nece mi bit problem organizirat prehranu, al ne znam kako to izvest na poslu a da jedem dovoljno i cesto, bojim se da mi se ne desi da mi glavni obrok bude oko  20h navece kad dodjem s posla. Moram se jako dobro organizirati da ovo izbjegnem.

Idejica, navikla sam da sebi smuckam oko 400 grama tune i 200 grama sira, zatvorim u hermeticku posudicu i drzim u frizideru. Kada sam u krizi, kada bih nesto gricnula, kada imam maniju za nekim jelom, samo odem do frizidera otvorim tunicu i zasitim se. To bi mozda i tebi moglo da pomogne. Pripremom hrane koja te serivirana ceka gubis zelju (najcesce) da sebi nesto drugo spremas. U krajnjem slucaju uvek imas namaz spremljen da ga stavis na hleb.

Pored toga, mozda bi mogla da pripremis hranu uvece, ponovo stavis u neku kutijicu i nosis sa sobom na posao. Tuna moze da odstoji, sto bas i ne bih mogla reci za piletinu. Skuvani brokoli i karfiol mogu da stoje jedan dan na sobnoj temperaturi bez problema i promena u ukusu.

Pogledaj da li u kancelariji postoji neki frizider ili nadji neki mini frizider koji ces moci da postavis na poslu. Tamo bi mogla da skladistis kutijice ili da cuvas povrce.

Idejica uvek ima, samo treba da krenemo da razmisljamo o njima.

Hajde, glavu gore i za nedelju dana da budu tri kile manje ;)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #56 on: July 02, 2007, 02:56:11 PM »
@keli
samo ti radi kako smo se dogovorili u naznacenom periodu, to je taj prelazni period,
za to vreme vec treba da steknes kondiciju i posle samo da padaju kilogrami..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #57 on: July 02, 2007, 03:01:03 PM »
Idejica, navikla sam da sebi smuckam oko 400 grama tune i 200 grama sira, zatvorim u hermeticku posudicu i drzim u frizideru. Kada sam u krizi, kada bih nesto gricnula, kada imam maniju za nekim jelom, samo odem do frizidera otvorim tunicu i zasitim se. To bi mozda i tebi moglo da pomogne. Pripremom hrane koja te serivirana ceka gubis zelju (najcesce) da sebi nesto drugo spremas. U krajnjem slucaju uvek imas namaz spremljen da ga stavis na hleb.

Pored toga, mozda bi mogla da pripremis hranu uvece, ponovo stavis u neku kutijicu i nosis sa sobom na posao. Tuna moze da odstoji, sto bas i ne bih mogla reci za piletinu. Skuvani brokoli i karfiol mogu da stoje jedan dan na sobnoj temperaturi bez problema i promena u ukusu.

Pogledaj da li u kancelariji postoji neki frizider ili nadji neki mini frizider koji ces moci da postavis na poslu. Tamo bi mogla da skladistis kutijice ili da cuvas povrce.

Idejica uvek ima, samo treba da krenemo da razmisljamo o njima.

Hajde, glavu gore i za nedelju dana da budu tri kile manje ;)

Ja imam frizider za poneti :yes: natrpas ga samo hladnim plocama koje prethodno drziim u frizu.Moze da drzi neku optimalnu temperaturu taman koliko mi treba a to je oko 8 sati.Inace hranu uvek spremam dan unapred
« Last Edit: July 02, 2007, 03:04:32 PM by Lazic »
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Keli

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 201
  • Gender: Female
  • sve sto te ne ubije, ojaca te
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #58 on: July 03, 2007, 08:22:08 AM »
@leyla sory i ti si pogresno razumijela moj smisao za humor :hitself: ja sam shvatila da je to bio dobronamjerni komentar i vratila u saljivom tonu. Nikako se nisam uvrijedila :nonono: :nonono: Kako bi se mogla ljutiti na bilo koga od vas kad me tu od pocetka svi podrzavate i bodrite, a  isto tako ja sam tip koji zna podnijet kritiku jer za mene je svaka kritika konstruktivna, a posebno tu na forumu osijecam 100% pozitivne vibre.

@deni i @mr.perfekt hvala vam na idejicama dali ste mi povoda za razmisljanje i mislim da ce se prehrana na poslu dat lijepo organizirati uz pripremu paketica za posao dan ranije i ako oni nebudu imali frizider imam ja onu kutiju za auto kao i mr.perfekt pa kad ujutro dodjem na posao sa kutijom-friziderom s hranom ima da nove radne kolege odvale i pomisle " nije ni cudo sto je ovolika, vidi koliki je paket hrane donijela za danas " :lol: :lol:

@lazicu nastavljam po dogovoru, jucer sam sve radila kako smo se dogovorili,  i jutros sam odvozila zadano vrijeme i sad pojela zobene za dorucak prije voca i kave, pa da vidim kako ce da stomak reagira na to. :blush:

I svima jos jednom hvala na podrsci, pravi ste :blowkiss:

5/11-2012....117kg
prvi cilj: DO NOVE GODINE -10
CILJ-65 kg presmjelo, al istinito

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Keli - 115 teska kategorija
« Reply #59 on: July 03, 2007, 09:13:13 AM »
i kako stomak reaguje?  :)