EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff  (Read 16950 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Unistitelj

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 62
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #10 on: August 26, 2009, 01:15:22 PM »
sta mislite u kojoj bi kategoriji ja mogao da budem: 20 godina, 188cm, 79-81kg ??

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #11 on: August 26, 2009, 03:41:05 PM »
Pero-prelaka?

Offline MrNick

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #12 on: August 27, 2009, 12:14:36 PM »
U pravu si Lazicu, sa onim sto sam napisao nisam imao nameru da vredjam ni gospodju koja je zapocela temu, a naravno ni tebe, niti sam se sam nesto osetio uvredjenim kako si odreagovao. Jednostavno znam dugo vremena neku "gospodu" u ovom sportu, a kako su uvek prelazili kod nekoga iz svakakvih drugih razloga osim sportskih, malo su me ponele emocije. Nemoj mi zameriti. Moje razmisljanje je da u nasem sportu ionako nema dovoljno dobrih takmicara za jedan osrednji savez, a kamoli za ovoliko koliko ih se namnozilo poslednjih godina. Ne bih zeleo da sudim ni jednom savezu, ovime mislim na centre tih saveza u inostranstvu a ne nikako kod nas, jer oni imaju dovoljan broj takmicara da se ne postide kvaliteta.... ali mi... to je vec tuzni deo price. Nasi sportisti su tu najmanje krivi jer njima svakako najteze pada sve to sto neki ovde "rade u ime sporta".Uh.... izvini sto sam ovako opsiran za jednu malu ali veruj mi veoma ne zlonamernu rec koju sam izgovorio. Sve najbolje u daljem radu, redovno citam skoro sve tvoje rubrike i podrzavam to sto radis.S postovanjem

Offline sasadim

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #13 on: August 28, 2009, 05:41:53 PM »
Mr Nick, necu dublje zalaziti u tvoje izlaganje, ali reci cu ti samo jednu stvar u  vezi toga sto si poredio nase takmicare i takmicare iz inostranstva. Dok nasa cela nacija spada u najsiromasnije u Evropi, jer ljudi bukvalno nemaju sta da jedu, sta ocekujes ti, kakve da mi to takmicare treba da imamo.. Znas li ti uopste koliko treba para da bi se covek spremio za jedno takmicenje, koliko treba hrane, suplemenata pa i hemije... Mogu ti reci ja sam samo ponosan na sve nase takmicare, jer smo svi podjednako dosta siromani, a osvajamo dosta dobre pozicije na medjunarodnim takmicenjima.. Nemoj da me shvatis pogresno.. jos jednom ti kazem ne znam o cemu se radi, ali mi je zamsetalo to sto kazes da nemamo kvalitet.. Nemamo ga jer snemamo para kao nemci, francuzi, ili bilo koji takmicar iz neke normalnije zemlje... Pozdrav i i zvini ako sam zvucao grubo. ubi me ova nula sada na 1 dan pred Elemir... :)

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #14 on: August 29, 2009, 05:47:13 AM »
Quote
Nemamo ga jer snemamo para kao nemci, francuzi, ili bilo koji takmicar iz neke normalnije zemlje... Pozdrav i i zvini ako sam zvucao grubo. ubi me ova nula sada na 1 dan pred Elemir...

a jel znas ti da svi ti koje si nabrojao NEMAJU NIKAKVU POMOC OD DRZAVE tj nemaju stipediju
i jel znas ti da je MIT i njhivom zivotnom standardu davnoooooo odjeban i da to vise ne pije vode
jel znas ti da sam mnogo putovao u protekle 3 godine i da im se serem na svaki dan njihovog zivota tamo gde im plata od 1500 eu sluzi samo da ne crknu od gladi,tako da prica o tome koliko su oni bogati i koliko je njihov zivotni standard dobar je smesna
i jos nesto za kraj
oni tamo nemaju mentalni sklop kao mi ovde i dok se ti,ja,on svi mi odavde borimo da svojoj DECI obezbedimo nesto kao sto su se borili i nasi roditelji NJIH ZA TO ZABOLE ONA STVAR
ako ima i malo viska para on ce da ga vec potrosi
bilo da je to da uzima hemiju ili kako god vec,u svakoms lucaju jedna je stva bitna
TO STO SU ONI KVALITETNIJI NEMA VEZE SA TIM STO KAO IMAJIU BOLJI STANDARD jer kao to ti rekoh sve i jedan takmicar iz inostranstva nema nikakvku pomoc OD DRZAVE
nadam se da me razumes

Offline MrNick

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #15 on: August 29, 2009, 09:26:37 AM »
Tako je Pedja, sve sto si rekao za ovaj ovde zapad je susta istina.Mnogi koji nisu mrdnuli dalje od nase granice jos uvek zive u ubedjenju da je na zapadu blagostanje i da pare rastu na grani.Ono sto si ti napisao je i malo kakvo je tamo zapravo. Ali bas zbog toga i zbog te mentalne barijere mnogi i nisu uspeli da ostvare ono sto si ti uradio, i jos nekolicina momaka i devojaka.Ja tebe znam dugo godina i vidim da ti jezik nije ni malo otupeo, tako i treba, dosta si ti uradio za sport u nasoj zemlji, i ti si ambasador bodybuildinga a ne oni masni u kravatama koji jedva cekaju da im neko okrene ledja pa da ga sto vise ocrne, a takmicarima samo sole pamet kako treba da rade na formi, a sve su to procitali u nekim novinama ili na netu, jer u svojoj karijeri, ako su je uopste i imali, nisu mrdnuli od pocetka.Za momka koji mi je napisao da ga je pogodilo sto sam rekao,rekao bih samo da moje reci nisu uperene protiv sporta i sportista, vec protiv mesetara.
A, da, Pedja sve najbolje u daljem radu i pazi se od onih koji tapsu po ramenu.Znam da znas sta mislim.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #16 on: August 29, 2009, 10:04:40 AM »
Code: [Select]
Ono sto si ti napisao je i malo kakvo je tamo zapravo
znam ja to.ali nisam hteo vise da govrim o tome,jer onaj ko to ne vidi i ne dozivi dzaba svake price

Quote
Ja tebe znam dugo godina i vidim da ti jezik nije ni malo otupeo,

nije i nece
jer za razliku od mnogih ja nisam p..a i svima kazem u lice ono sta mislim
tako je i ovde
ja sam svoje samo nagovestio,a sve ono sto znam ce nadam se biti objavljeno u mojoj knjzii pa ce mnogi tada da se zaipitau neke stvari-pa neka me tuze,nije problem,biti ce mi drago

Quote
A, da, Pedja sve najbolje u daljem radu i pazi se od onih koji tapsu po ramenu

znam ja to jako dobro i zato sam pre evropskog koje je ovde bilo kod nas rekao da jednostavno ne mogu da odgovram za svoje postupke kada ugledam neke ljude i na zalost morao sam da se klonim samog takmicenje jer mislim da bi pojedincima ruku otkinuo i u guzicu im je zabio da mi je pruze,a to bi sigurno uradili pa iz tog razloga jednostavno moram da izbegavam ono sto najvise volim
ali dobro....

Offline MrNick

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #17 on: August 29, 2009, 01:31:45 PM »
Pedja, Pedja, ulepsao si mi dan. :clap: :clap: :clap:
Eeeeeeeeee... da je bar vise Pedja u sveukupnom sportu, ne bi se onda ove bubasvabe sepurile sa tudjim perjem, i krkali krtine, a sportistima sa odlicjima davali mrvice.Znam ja dobro na koga ti mislis da bi mu trebalo otkinuti onu rukicu i gurnuti tamo gde mu je celom a ne samo ruci mesto :)
Neka njih Pedja u njihovim rupicama, tamo je njihovo malo carstvo, a ti se prijatelju druzi kao i do sada sa pozitivnima.
I da dodam prijatelju moj, ima jedna izreka koja kaze SVAKI NAROD IMA ONAKVU VLAST KAKVU ZASLUZUJE. Tako sam i ja formirao odavno svoje misljenje o nasim sportistima i vlasnicima klubova od kojih mnogi nisu odmakli ni milimetar od onih koje su izabrali da ih predstavljaju. Svake izborne godine oni samo malo podignu guze, a "gospoda delegati" im samo rotiraju stolice i oni opet uvale svoje g.... u njih. ;). Znas ti to jednako dobro a mozda i mnogo vise nego ja.
Puno pozdrava i da ti se sve zelje pretvore u javu.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #18 on: August 29, 2009, 01:45:01 PM »
... i u guzicu im zabio.  :clap: :clap: :clap:
ali dobro....


 ;) :blowkiss:  znao sam da si moj Ĩovek  :blowkiss:  :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Aleksandra Rapajic Milose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Female
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #19 on: August 30, 2009, 02:53:47 PM »
Izvestaj sa takmicenja i fotografije 29.08.2009 17 Velikogospojinski turnir u fitnessu i bodybuildingu Nabba i Wff federacije.