EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Lako i efektivno  (Read 7487 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline astronom

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Lako i efektivno
« on: November 12, 2008, 07:21:39 PM »
Zelite znati kako skinuti visak kilograma pa ja imama rjesenje.Svi govore da dijete nemaju efekta ali zapravo je obratno.
Koristeci UN ili astronautsku dijetu te vjezbama skinuo sam 10 kg u roku od 3-5 mjeseci.
Ova dijeta se dijeli na dane u dijeti postoje 4 dana.


svaki put za dorucak jedete 2 vocke ili šaku suhog voca


Prvi dan je proteinski dan što znaci da za taj dan jedete meso,jaja,sir i slicno.
medutim ako jedete meso za rucak takodje morate jesti meso i za veceru.To pravilo vrijedi za jaja,sir i dr.
uz rucak smijete uzeti jednu krišku ili šnitu hljeba i neograniceno salate.
Poslije rucka uzeti jednu šoljicu supe bez rezanaca.Za veceru isto kao i za rucak ali bez supe.


Drugi dan je škorbni dan sto znaci da taj dan jedete grah,grasak,krompir i slicno.
Uz rucak smijete uzeti jednu krišku ili šnitu hljeba.Za veceru pola od onog sto ste pojeli za rucak.


Treci dan je tjestenina sto znaci da taj dan jedete tjesteninu sa kecapom ili ajvarom a takode može i pizza margarita.
Za veceru uzimate 2 normalna kolaca ili 3 kugle sladoleda te je obavezno uzeti red cokolade za kuhanje.


Cetvrti dan jedete rucak voce vecera voce(može i suho)

Peti dan se može održavati po volji a taj dan pijete samo vodu.

Uz ovu dijetu preporucuje se vjezbanje kao npr. trcanje

To bi bilo to ako ovo nije tesko 12-ogodišnjaku ne bi trebalo biti ni tesko odraslim osob

Offline Maja the bee

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
  • Gender: Female
Odg: Lako i efektivno
« Reply #1 on: November 12, 2008, 08:58:54 PM »
totalno nezdravo.... moje skromno misljenje.  :boxed:
When there is a will - there is a way!

Offline astronom

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Lako i efektivno
« Reply #2 on: November 12, 2008, 10:09:07 PM »
totalno nezdravo.... moje skromno misljenje.  :boxed:
Sto bi bilo nezdravo unosiš sve potrebne sastojke za organizam

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Lako i efektivno
« Reply #3 on: November 12, 2008, 10:21:12 PM »
pazi pokusavam da razumem ovu temu, i dacu ti jos jednu sansu da shvatim tvoje namere..
posle ide brisanje teme..
ako je ikako moguce pojasni mi kako je po tebi to zdravo, da jedan dan jedes samo voce, drugi dan samo kolace  itd.
da skida kilograme skida, skida kilograme i kada gladujes ali to ne znaci da je zdravo
u ishrani u toku jednog dana treba imati sve a ne u toku jednog meseca..ne zove se dnevna potrosnja kalorija ili dnevna potreba za kalorijama , zvalo bi se nedeljna ili mesecna..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline r3d

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: Lako i efektivno
« Reply #4 on: November 12, 2008, 11:58:14 PM »
Sta ako ti npr na vodeni dan odradis trening sa tegovima? Kataboliza teska...
Organizam ima dnevnu potrebu za svim, ta dijeta mi djeluje kao da kazes npr. godisnje mi treba 100kg proteina, 300kg UH, 200kg masti, pa mesec dana jedes samo UH, mesec proteine, mesec masti :) Primer je mozda malo drastican  :hitself:
<3 Training

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: Lako i efektivno
« Reply #5 on: November 13, 2008, 12:31:52 AM »
Ovo je totalno glupo i jako me iritira kad se ovakvim dijetama daju jos gluplji "svemirski" nazivi...cuj astronomska dijeta...jedino sto je astronomsko u ovome je glupost...

pardon...nije astronomska nego astronautska...moja greska...
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline astronom

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Lako i efektivno
« Reply #6 on: November 13, 2008, 06:38:01 AM »
nisam je ja smislio ovde pise da ide sve na problemi sa viskom kilograma a ja sam zelio pomoci nisam nista lose htio,l a vodeni dan odrzavate po želji ja ga nisam nijednom odrzo za 3 mjeseca

Offline saleks

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Lako i efektivno
« Reply #7 on: November 13, 2008, 01:03:48 PM »
Astronom je u pravu, u samo jednom, stvarno se gube kilogrami na ovoj dijeti. Ovo govorim iz ličnog iskustva. Držao sam pomenutu dijetu sve po pravilima i oslabio mislim i više od 15kg. Ono što se dešava kasnije je da kada prestanete sa ovom dijetom, a morate jedmon prestati, ti kilogrami se vraćaju. Možda ne tako brzo, možda ne svi, ali se vraćaju.

Ljudi nema lakog načina. Mora se promeniti način života. Ishrana i treniranje, na "žalost" daju jedino rezultate. Sve ostalo mislim da je zabluda. O tome ima na ovom forumu baš dosta i zato tražite i čitajte, učite. Nemojte tražiti laka rešenja.
Na pitanje - kako oslabiti? - postoji jedan jedini odgovor:treba manje jesti.I na drugo pitanje - kako doći do para? - odgovor je takođe cinično prost:treba raditi.Ovako logični i jednostavni odgovori nisu popularni.Njih daju oni koji se prave da nisu razumeli pitanje.Jer pravi smisao tih pitanja glasi:kako oslabiti a ne odricati se jela, i kako doći do para ne radeći, i kako položiti razred neučeći, i kako postići nešto u životu ne trudeći se?To se traži. Bilo bi dobro da tu postoji neki štos, neka duhovita caka i rešenje.Prokleta neka je pamet, koja na laka pitanja daje tako teške, nemoguće odgovore!
Duško Radović

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: Lako i efektivno
« Reply #8 on: November 13, 2008, 02:22:14 PM »
Niko ne spori da se ovom dijetom gube kilogrami...problem ove dijete je to sto je nevidjeno nezdrava i neizbalansirana ishrana...
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline saleks

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: Lako i efektivno
« Reply #9 on: November 14, 2008, 08:06:38 AM »
Nenadns: Potpuno se slazem sa tobom.  A dijeta ko dijeta uvek se gube kilogrami, samo uvek manje ili više nezdravo.
Na pitanje - kako oslabiti? - postoji jedan jedini odgovor:treba manje jesti.I na drugo pitanje - kako doći do para? - odgovor je takođe cinično prost:treba raditi.Ovako logični i jednostavni odgovori nisu popularni.Njih daju oni koji se prave da nisu razumeli pitanje.Jer pravi smisao tih pitanja glasi:kako oslabiti a ne odricati se jela, i kako doći do para ne radeći, i kako položiti razred neučeći, i kako postići nešto u životu ne trudeći se?To se traži. Bilo bi dobro da tu postoji neki štos, neka duhovita caka i rešenje.Prokleta neka je pamet, koja na laka pitanja daje tako teške, nemoguće odgovore!
Duško Radović